П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Літо з "AB-Lingvo" - 9-й лист. «Як зберегти літню дружбу»


    Вітаємо вас у нашій розсилці "Літо з "AB-Lingvo" від навчального центру "AB-Lingvo" 

   в  Шостці, Конотопі, Кролевці! Ми, як і обіцяли, приготували для вас багато цікавої інформації.

   Також на вас та ваших діточок  чекають конкурси та призи. Читайте з інтересом,

   пізнавайте нове, отримуйте чудові результати.


Kaileena, автор циклу статейВипуск розсилки від «AB-lingvo» триває. У кожному номері ми пропонуемо батькам практичні поради стосовно виховання та розвитку дітей.


 

«Як зберегти літню дружбу»

 

Влітку батьки намагаються відправити свою дитину на відпочинок куди-небудь за місто, подалі від шумних та розжарених на спекотному сонці вулиць. Це може бути поїздка в село до бабусі або більш грандіозна подія – подорож до літнього табору. Звісно, який би варіант відпочинку ви не обрали для своєї дитини, користь буде велика. Ваші син або донька більше перебуватимуть на свіжому повітрі, будуть купатися у річці та засмагати, отримають багато позитивних вражень. А ще будуть раді зустрічі з новими друзями. Особливо це важливо для дітей, у яких не склалися гарні відносини з однокласниками. Помічено, що навіть діти які не відзначаються особливим бажанням спілкуватися в школі, на відпочинку легше знаходять нову дружбу. Але варто новоспеченим друзям роз’їхатися по домівках, як спілкування закінчується, яким би гарним і важливим для дитини воно не було. Чому так відбувається та як допомогти своїй дитині не втрачати друзів, ми поговоримо в сьогоднішньому номері нашої розсилки.

 

  

Чому дитині легше подружитися на відпочинку

 

Іноді буває так, що якщо дитина не дуже комунікабельна, їй важко встановити дружні стосунки у великому колективі, наприклад, у класі. Згодом за нею серед однолітків закріплюється імідж такої собі тихоні, з якою нема про що навіть поговорити. До того ж у кожному класі є свої лідери та аутсайдери. У великому колективі потрібно вміти вибороти своє місце під сонцем. Звісно, тихенька і сором’язлива дитина навряд чи стане лідером, скоріше за все її просто ігноруватимуть. Таке несприйняття дитини колективом ще погіршує становище, припиняючи будь-які спроби стати цікавим співрозмовником та налагодити контакт з однокласниками.

 

На відміну від навчального процесу, перебуваючи на відпочинку, дитина контактує з меншою кількістю однолітків. До того ж обстановка, навіть у літньому таборі, де багато дітей, інакша, ніж у школі. А якщо ваші син чи донька відпочивають у бабусі, то до кола потенційних друзів потрапляють лише кілька сусідських дітлахів. Дитина входить у новий колектив та отримує шанс, не повторюючи колишніх помилок, по-іншому побудувати відносини з однолітками. До того ж нові знайомі не знають про те, що у школі з цим хлопчиком або дівчинкою ніхто не хотів дружити.

 

Ще одним фактором є те, що на відпочинку менше контролю зі сторони дорослих. Нема набридливих нотацій вчителя чи вихователя про те, що не варто забиватися в куток і мовчати, а потрібно спілкуватися з дітьми. Та й батьки не нав’язують дружбу з дітьми своїх знайомих чи колег. Часто нові контакти виникають випадково, тому дитина не відчуває напруження чи дискомфорту у спілкуванні.

 

Плюси такої дружби

 

·       Дитина отримує новий досвід спілкування, навчається налагоджувати стосунки з однолітками. Набуті знання можуть допомогти вирішити проблеми зі спілкуванням у класі.

·       Коли дитина знайде нових друзів, її самооцінка суттєво підвищиться. Дитина зрозуміє, що може бути цікавою одноліткам. Це додасть їй впевненості в собі.

·       Знайомлячись з однолітками на відпочинку, діти часто сприймають нову дружбу як тимчасове явище, тому відчувають себе вільніше у спілкуванні, забувають про свої комплекси.

·       Буде що розповісти, повернувшись до школи. Навіть якщо дитина не наважиться завести розмову про літній відпочинок з однокласниками, вчитель обов’язково спитає кожного учня, як він провів канікули. Ось тут ваш син чи донька і поділиться розповіддю про нових знайомих. Можливо ви здивуєтеся, чому це настільки важливо. А ось чому: якщо в колективі дізнаються, що в дитини є друзі за межами школи, і з ними вона весело й гарно проводить час, то однокласники зацікавляться можливістю поспілкуватися з нею.               

 

Чому восени дружба закінчується

 

Яким би чудовим не було спілкування між дітьми, коли приходить час повертатися додому, дружба раптово закінчується. Здавалося б, у сучасному світі є величезні можливості для того, щоб підтримувати зв’язок навіть на великій відстані. Можна листуватися в соцмережах, спілкуватися по скайпу або просто зателефонувати приятелю. Але чомусь більшість дітей не поспішають продовжувати спілкування зі своїми знайомими з відпочинку, навіть якщо вони проживають в одному місті. А наступного року, якщо діти знову зустрінуться не вдома, вони знову починають спілкуватися, так, як наче розставання й не було.     

 

Отже, справа не тільки у великій відстані між новоспеченими друзями. Комусь просто не вистачає саме живого спілкування, а по телефону розмовляти не так цікаво.  А можливо, дитина просто відчуває психологічний дискомфорт через те, що її новий друг не «вписується» у звичну компанію. Або юний фантазер трішечки прикрасив себе у розповідях приятелю, а дійсність виявиться іншою. Так можуть робити діти, які мають якісь комплекси або проблеми у спілкуванні з однолітками. Наприклад, дитина розповідала, як багато в неї друзів у школі, а насправді однокласники з нею не спілкуються або ще гірше – цькують та знущаються.

 

 

Можлива й така ситуація, що син або донька бояться, що ви не схвалите їх нових друзів. Так буває, коли батьки дуже завзято контролюють дитину та прискіпливо ставляться до її оточення.

 

Як допомогти дитині зберегти нову дружбу. Практичні поради

 

·       Хваліть дитину за те, що вона знайомиться та спілкується з однолітками.

·       Перед від’їздом запропонуйте сину або доньці обмінятися телефонами та адресами з новими знайомими.

·       Також не зайвим буде познайомитися з батьками приятеля вашої дитини. Ваш нащадок буде впевненим у тому, що ви й батьки знайомого не проти спілкування й можна буде навідатися до друга в гості або запросити його до себе додому.

·       Доречі, не забороняйте дитині бачитися з приятелем, якщо він живе в іншому місті. Завжди можна обговорити ситуацію з батьками її друга та домовитися про зустріч. Можна спланувати поїздку на яке-небудь свято або влаштувати його з приводу зустрічі друзів.

·       Запропонуйте своїй дитині запросити в гості своїх друзів та знайомих з різних компаній – однокласників, дворових приятелів тощо – та свого нового друга. Наприклад, це можна зробити на день народження.

 

Всіляко підтримуйте дитину в прагненні зберегти новостворену дружбу. Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у цьому. Та навіть якщо не виходить підтримувати контакт на відстані, не засмучуйтесь. Варто просто дочекатися наступних канікул, дружба має всі шанси розпочатися знову.

 

Хороших та надійних вам друзів!

 

www.ab-lingvo.org.ua - сайт нашого навчального центру. В нас на ресурсі дуже багато статей, що стосуються дитячої тематики. Заходьте, читайте, коментуйте!

В нашому навчальному центрі "AB-Lingvo" діють чудові знижки на навчання.

Також в нас працює літній пізнавальний дитячий табір. Знижки для ваших діток!

 

Наша розсилка дублюється тут.

Також читайте нашу минулорічну розсилку "Обучение и воспитание с "AB-Lingvo". Натисніть тут.

 

Щоб відписатися, надішліть у відповідь на цього листа "відписатися". 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников