Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Літо з "AB-Lingvo" - 10-й лист. «Як навчити дитину радіти життю»

 

    Вітаємо вас у нашій розсилці "Літо з "AB-Lingvo" від навчального центру "AB-Lingvo" 

   в  Шостці, Конотопі, Кролевці! Ми, як і обіцяли, приготували для вас багато цікавої інформації.

   Також на вас та ваших діточок  чекають конкурси та призи. Читайте з інтересом,

   пізнавайте нове, отримуйте чудові результати.


Kaileena, автор циклу статейВипуск розсилки від «AB-lingvo» триває. У кожному номері ми пропонуемо батькам практичні поради стосовно виховання та розвитку дітей. 

 

«Як навчити дитину радіти життю»

 

Здавалося б, навіщо потрібно вчитися виявляти позитивні емоції, це для людини й так природно. Але чому ж тоді так багато серед нас похмурих, ображених на весь світ песимістів, які тільки й роблять, що критикують все, на що натрапить їх погляд, та як мантру повторюють, що життя погане й кращим вже не стане? Можливо, декотрі з читачів запитають: «Як ця тема стосується дітей – вони ж вміють радіти кожній дрібниці?» Але погодьтеся, озлоблені та буркотливі дорослі теж колись були дітлахами, тим не менш, стали такими, якими вони є на сьогоднішній день. Висновок: потрібно з дитинства розвивати вміння позитивно сприймати цей світ та цінувати кожну мить життя. Бути щасливим теж потрібно вчитися. Тільки так можна досягнути успіху у будь-якій справі.

 

 

Чому наші діти бачать світ у похмурих тонах

 

Життя зараз складається так, що людина змушена кожен день вирішувати купу проблем на роботі та вдома. Додайте до цього те, що пропонують нам телебачення та інтернет-ресурси. А ще поспілкуйтеся з сусідами та бабусями на лавочці біля під’їзду. Ось вам і рецепт поганого настрою. І так кожного дня. Звідки ж з’явиться позитивне мислення. А діти дуже добре відчувають настрої батьків та сприймають їх поведінку, як приклад для себе. Якщо тато й мама вважають, що їм не пощастило в житті і все так погано, дитина теж виросте з цією думкою. А як може почувати себе щасливою людина, яка так вважає? Більше того, стати успішним у будь-якій сфері життя, якщо весь час відчувати себе в чомусь гіршим за інших, неможливо, просто часу та бажання самовдосконалюватися через обмірковування справжніх та вигаданих проблем не залишиться.

 

Тому, якщо хочете, щоб дитина почувалася щасливою, розпочніть з себе – позбудьтеся негативу та покажіть нащадку інший зразок поведінки.

 

Розвиваємо позитивне мислення.  Змінюємо світогляд

 

Як вже було сказано раніше, щоб сформувати правильний світогляд дитини, необхідно спочатку батькам навчитися мислити позитивно. Щоб змінити своє світосприйняття оцініть, поміркуйте, чи багато негативних думок буває у вас щодня. Пригадайте, як часто ви виказуєте незадоволення життям.

 

Якщо ви маєте звичку обговорювати своїх колег і друзів та їх життя, то доведеться від неї відмовитися. Від того, що ви будете намагатися підрахувати чужу зарплатню чи вартість подарунків, зроблених на день народження, позитиву не стане більше.

 

На життєві невдачі або неприємності необхідно реагувати спокійно. Від того, що ви будете нервувати, проблеми не вирішаться. Навпаки, при нервовому зриві або істериці прийняти правильне рішення буде набагато складніше, ніж при ясному розумі.

 

Відпочивайте частіше всією родиною. Я не маю на увазі поїздку на море чи гірський курорт. Бувайте на природі, відвідуйте друзів та родичів, просто влаштуйте прогулянку по місту. Знайдіть заняття для душі – діти повинні бачити, що цікаво проводити час можна не тільки перед телевізором чи комп’ютером. Це може бути читання книг, вишивання, різьблення по дереву, гра в шашки тощо.

 

Займіться творчістю разом з дитиною. Створіть чудову аплікацію, намалюйте «картину», зробіть композицію з сухих квітів або просто поліпіть з пластиліну. Неважливо, який вид діяльності ви оберете, головне, щоб дитина відчувала вашу зацікавленість та підтримку. Гарний настрій гарантований!

 

Батьківська любов дуже важлива

 

Іноді батьки вважають, що краще дитину виховувати в строгості, зайвий раз її не балувати та не пестити. Але такий підхід до виховання не зовсім правильний. Дитині важливо знати, що батьки її люблять. Якщо вона не буде впевнена в цьому, дитина виросте з відчуттям неповноцінності, з думкою, що вона нікому не потрібна. Тому частіше обнімайте та цілуйте своїх дітлахів, нехай вони відчувають вашу любов та турботу. Щиро цікавтесь захопленнями та інтересами дитини, розмовляйте по-душам, обговорюйте те, що її хвилює, тоді ваші син або донька будуть почувати себе щасливими та впевненими в собі.

 

 

Не забувайте розвивати почуття гумору

 

Так, почуття гумору дійсно можна розвивати, так вважають психологи. Але, щоб досягнути гарного результату, починати потрібно ще змалечку. Для цього частіше жартуйте з малюком, почитайте йому смішні оповідання. Пояснюйте дитині, що смішно, а що ні.

 

Не ображайтеся через дрібниці

 

А ще пояснюйте дитині, що не потрібно ображатися без особливого приводу та не конфліктувати. Будь-яку проблему або непорозуміння можна вирішити, спокійно обговоривши. Образи дуже псують настрій та віднімають багато сил. Якщо конфліктна ситуація вже сталася, не треба шукати винуватого, а потрібно заспокоїтися та знайти причину, чому конфлікт виник, та в майбутньому намагатися уникати таких ситуацій. Обов’язково розбирати проблему повинні всі сторони конфлікту, мовчати в жодному разі не можна. Але не забувайте, що ви подаєте приклад дитині, тому також дотримуйтесь цього правила. 

 

Даруйте радість

 

Не потрібно чекати Нового року або Дня народження, щоб влаштувати дитині свято або зробити подарунок. Робіть це просто так, без приводу. Вигадайте нове свято, відмітьте його в календарі, влаштуйте сімейний обід або пікнік на природі. Нехай буде започаткована нова традиція. Підготуйте один одному подарунки. Краще буде виготовити їх своїми руками. А ще можна влаштувати дитяче свято та запросити всіх друзів дитини.

 

Почуття прекрасного – гарний спосіб бачити світ у яскравих кольорах

 

Бувайте в інших містах з дитиною, адже будь-яка подорож для неї – це цікава та захоплююча подія. Розповідайте про культуру та особливості інших регіонів країни. Також поговоріть з сином або донькою про інші країни, їх культуру та традиції. Розвивати кругозір дуже корисно. 

 

Намагайтеся, щоб у вашій оселі частіше лунала гарна музика. Причому не зупиняйте свій вибір винятково на дитячих пісеньках або так званій «попсі». Давайте дитині послухати джаз, фольк, інструментальну музику, класику. З роком та металом обережніше, малечі важко буде сприймати таку музику, а от років з 12 можете давати послухати деякі композиції на ваш вибір.

 

Також не забувайте про образотворче мистецтво. Показуйте дитині репродукції картин, коли дитина стане трохи старшою, відвідуйте художні виставки. Віддавайте перевагу натюрмортам та пейзажам, картини на кшталт «Джоконди» або «Мадонни Літти» дитина ще не зрозуміє, краще зупинити свій вибір на творах Шишкіна та інший пейзажистів.

 

Ще один важливий момент: вирушайте на прогулянку в ліс або на річку. Причому не на пікнік, а просто поблукати по живописній місцевості. Свіже повітря саме по собі сприяє покращенню настрою, а тут ще й такі краєвиди! Подивіться, які рослини там ростуть, назбирайте букет польових квітів, але не захоплюйтеся занадто, намагатися опустошити всю галявину не варто.

 

Навчайте дитину вирішувати проблеми самостійно

 

Поясніть сину або донечці, що від проблем не варто тікати, їх потрібно вирішувати, будь-які негаразди можна перебороти. Важливо формувати цю думку змалечку, тоді дитина виросте впевненою в собі, сильною особистістю, а така людина не буде витрачати час на вигадування собі комплексів та перешкод на шляху до успіху.

 

Звісно залишати дитину на одинці з проблемою не можна. Потрібно разом з нею обговорити всі можливі варіанти вирішення ситуації, обрати найбільш прийнятний, та підштовхнути нащадка до дії.

 

 

Менше дивіться телевізор

 

Дуже багато негатива приносить у наше життя телебачення. Не варто з дитиною дивитися фільми жахів та криваві триллери або бойовики. Вони негативно впливають на дитячу психіку, звідси й нічні кошмари та підвищений рівень агресії. Перегляд новин також варто обмежити, краще почитайте їх самі в інтернеті, якщо є така потреба.

 

А ще великої шкоди завдають всілякі гламурні ток-шоу, де обговорюють світські плітки. Перегляд таких програм формує світогляд людини-споживача. З екрану нам розтлумачують, що щасливою людина може стати тільки якщо має останню модель айфона та вдягнена в костюм від всесвітньо відомого дизайнера, а покращити настрій може тільки шопінг. Звісно, як не впасти духом, якщо не виходить купувати такі речі?

 

Тому краще подивитися пізнавальні програми, або взагалі вимкнути телевізор та знайти більш корисне заняття.

 

Наостанок хочеться сказати, що чим багатша людина духовно та інтелектуально, тим менше вона залежить від того негативу, який щодня на нас виплескується. Така людина, в першу чергу, особистість, яка не дозволить собі збирати та розповсюджувати плітки або комплексувати через відсутність сумочки чи костюму від Армані. Тому потрібно перед усім виховувати в дитині індивідуальність! Тоді й сприйняття життя буде іншим. Гарного вам настрою та позитивних думок завжди!))

 

 

www.ab-lingvo.org.ua - сайт нашого навчального центру. В нас на ресурсі дуже багато статей, що стосуються дитячої тематики. Заходьте, читайте, коментуйте! 

В нашому навчальному центрі "AB-Lingvo" діють чудові знижки на навчання.

Також в нас працює літній пізнавальний дитячий табір. Знижки для ваших діток!

 

Наша розсилка дублюється тут.

Також читайте нашу минулорічну розсилку "Обучение и воспитание с "AB-Lingvo"Натисніть тут.

 

Щоб відписатися, надішліть у відповідь на цього листа "відписатися". 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников