П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Літо з "AB-Lingvo" - 11-й лист. «Як допомогти дитині адаптуватися до школи»

 

    Вітаємо вас у нашій розсилці "Літо з "AB-Lingvo" від навчального центру "AB-Lingvo" 

   в  Шостці, Конотопі, Кролевці! Ми, як і обіцяли, приготували для вас багато цікавої інформації.

   Також на вас та ваших діточок  чекають конкурси та призи. Читайте з інтересом,

   пізнавайте нове, отримуйте чудові результати.


Kaileena, автор циклу статейВипуск розсилки від «AB-lingvo» триває. У кожному номері ми пропонуемо батькам практичні поради стосовно виховання та розвитку дітей. 

  

Як допомогти дитині адаптуватися до школи

 

Добридень, шановні читачі. В нашій країні нещодавно відсвяткували День Незалежності, з чим вас і вітаємо. А зовсім скоро буде інше свято – День знань. Для багатьох дітлахів 1 вересня стане першим днем шкільного навчання. Але поки що вони не зовсім усвідомлюють, що таке школа, безтурботно роздивляються яскраві зошити та пенали, які придбали їм батьки, приміряють шкільну форму, та вихваляються перед молодшими друзями, що тепер стануть школярами, тому що вже майже дорослі)). Про те, як пояснити дитині, що таке школа, та як допомогти їй адаптуватися в нових умовах, ми й поговоримо в останньому номері нашої літньої розсилки.

 

 

У більшості випадків дітям цікаво піти до школи. Але головне, щоб у дитини не зникло бажання вчитися після перших днів, проведених за партою. Для цього потрібно добре підготувати майбутнього школяра до нового етапу в його житті. Про те, що дитина повинна знати літери та цифри, вміти рахувати та читати, ми й говорити не будемо, це й так зрозуміло. Дуже важливою є психологічна готовність дитини до навчання. Саме до навчання, а не до відвідування школи, тому що, як кажуть психологи, ходити до школи та навчатися у школі – це різні речі. Особливу увагу психологічній підготовці дитини до навчання потрібно приділити в останній тиждень перед школою. 

 

Багато хто з батьків самостійно займається з дитиною, готуючи її до школи, або доручають цю справу бабусям чи іншим родичам. Ось тут варто не забути про психологічний аспект підготовки до навчання. А дехто звертається за допомогою до професіоналів – репетиторів, що надають послуги з дошкільної підготовки. В цьому випадку можете бути впевнені, що нащадок буде повністю готовий до навчання. Але обирайте справжніх знавців своєї справи. Попередньо дізнайтеся, як оцінюють роботу даного репетитора батьки інших дітей та чи не було скарг від клієнтів. Звісно, щоб не натрапити на недобросовісного вчителя, краще звертатися до спеціалізованого центру, де ведеться контроль за роботою працівників.

 

Та навіть, якщо з вашою дитиною займався репетитор, не забувайте, що їй дуже потрібна саме ваша підтримка та допомога. Навчальний процес – дуже великий стрес для дитини, особливо якщо вона не відвідувала дитячий садок. Адже тепер новоспеченому школяреві доведеться познайомитися з новим колективом, звикнути до зовсім іншого розпорядку дня. І здолати ці труднощі без зайвих проблем можна тільки разом з мамою та татом.

 

 

Практичні поради

 

 • Щоб не виникало проблем з раннім підйомом, варто встановити новий режим ще до початку навчального року. Спробуйте кожен день будити дитину раніше, десь о сьомій годині ранку. Привчайте до того, що потрібно швиденько вмиватися, снідати та збиратися, щоб не спізнитися на заняття.

 

 • Тепер малюку доведеться змиритися з тим, що не можна бавитися з іграшками, коли забажається, то ж відведіть чітко визначений час для занять читанням, письмом та іншими видами навчання. Пояснюйте дитині, що гратися в цей час не можна. Але без фанатизму! Не примушуйте дитину півтори години поспіль читати чи писати літери. Робити невеличкі перерви та трішечки відпочивати просто необхідно.

 

 • Пояснюйте дитині, що ходити до школи – це її такий щоденний обов’язок, як для батьків ходити на роботу або виконувати домашні справи. Потрібно, щоб у малюка була мотивація до навчання, тому розповідайте, що у школі він знайде нових друзів, а на уроках дізнається багато нового та цікавого. Розкажіть також про свої шкільні роки, про те, які предмети вам подобалися, як ходили всім класом на екскурсії, про шкільні свята та концерти.

 

 • В жодному разі не лякайте дитину школою, коли вона погано себе поводить! Фрази на зразок: «Якщо будеш так себе поводити у школі, отримаєш двійку, і з тобою тоді ніхто не дружитиме!» або: «Нарешті, хоч у школі тебе навчать, як потрібно поводитися, якщо мене не слухаєш!», - вони бажання вчитися не додадуть. Потрібно сформувати позитивний образ школи в уявленні дитини.


 • Щоб почувати себе впевнено у школі, дитина повинна бути достатньо самостійною та соціально адаптованою. Потрібно навчити малюка самостійно вдягатися, взуватися, привчити користуватися громадським туалетом.

 

 • Розкажіть синові або доньці, яких правил поведінки вони повинні дотримуватися в школі. Поясніть, що таке урок, перерва тощо. Прогуляйтеся шкільним двором разом з дитиною, зайдіть у приміщення навчального закладу.

 

 

Ось, пройшло свято першого дзвоника, і школяр почав відвідувати заняття. Спостерігайте, що змінилося в поведінці дитини за цей час. Звісно, незвичне навантаження дає про себе знати, але є ознаки, на які слід звернути особливу увагу. Якщо дитина просто зранку не хоче йти до школи але додому повертається в гарному настрої та захоплено розповідає про те, як пройшов день, хвилюватися не варто. Тривожним сигналом може слугувати підвищена агресивність або плаксивість малюка. Це може вказувати на проблеми з адаптацією до нових умов. У такому випадку може знадобитися допомога психолога.

 

Як допомогти адаптуватися до навчання. Практичні поради

 

 • Допомагайте дитині виконувати домашні завдання. Є велика різниця між тим, щоб допомагати вчити уроки та виконувати вправи за неї. Якщо школяр не зрозумів новий матеріал, поясніть йому, але не розв’язуйте за нього задачу з математики. Для прикладу краще знайдіть подібне завдання.

 

 • Після приходу зі школи не саджайте малюка одразу виконувати домашні завдання. Дитині потрібно пообідати та трішки відпочити перед тим, як починати вчити уроки. Доречною буде прогулянка на свіжому повітрі.

 

 • Потурбуйтеся про те, щоб школяр витрачав на сон достатню кількість часу. Для першокласників це не менше, ніж 10 – 11 годин. Тому жодних вечірніх посиденьок перед телевізором.

 

 • Також зверніть увагу на харчування дитини. У її раціоні повинна бути достатня кількість свіжих овочів та фруктів, тому що нестача вітамінів та високий рівень психологічного та розумового навантаження може призвести до ослаблення імунітету. І не забувайте про сніданок, школяру потрібні сили для успішного навчання. Не дивлячись на те, що в школі запланований обід, давайте бутерброд чи яблучко малюку з собою.

 

 • Привчайте першокласника наводити порядок на робочому столі після виконання домашніх завдань та складати всі потрібні підручники та зошити звечора у рюкзак. Адже зранку, поспішаючи на навчання, у безладі потрібні речи знайти дуже непросто. Контролюйте процес зборів, але не складайте все у портфель власноруч.

 

 • Також потрібно звечора підготувати одяг та почистити взуття.

 

 

Дотримуючись цих простих правил, ви полегшите пристосування дитини до нового розпорядку дня та процесу навчання. Бажаємо вам цікавих уроків та гарних оцінок. Літня розсилка від «AB-Lingvo» завершується, але спеціалісти нашого навчального центру продовжать радувати вас цікавими статтями та корисними порадами на сторінках газети «Успішна дитина». Отже, до нових зустрічей!)))

 

www.ab-lingvo.org.ua - сайт нашого навчального центру. В нас на ресурсі дуже багато статей, що стосуються дитячої тематики. Заходьте, читайте, коментуйте! 

В нашому навчальному центрі "AB-Lingvo" діють чудові знижки на навчання.

Також в нас працює літній пізнавальний дитячий табір. Знижки для ваших діток!

 

Наша розсилка дублюється тут.

Також читайте нашу минулорічну розсилку "Обучение и воспитание с "AB-Lingvo"Натисніть тут.

 

Щоб відписатися, надішліть у відповідь на цього листа "відписатися".   

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников