П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Чотири надважливі поради батькам

   

   Похід до першого класу для дитини є, безумовно, великим святом. І чи залишиться щоденне відвідування школи таким же бажаним і приємним, залежить в першу чергу від того, як буде налагоджено контакт батьків з учителем дитини. 

 

    Зазвичай спостерігається така ситуація: більшість батьків уникають спілкування, іноді навіть боячись учителя. У декотрих випадках це зумовлено  комплексами їх дитинства, а дехто просто впевнений, що, віддавши дитину на виховання, можна цілком зняти з себе відповідальність та обов’язки. У будь-якому випадку такий підхід не є вірним, бо, перш за все, за дитину відповідають їх батьки, і особливо вони відповідають за виконання дитиною домашніх завдань, адже вчитель не живе поруч з кожним учнем, щоб контролювати дитину.

 

     Отже, з перших шкільних днів налагодьте контакт із учителем, і бажано позитивний. Вчитель – по-перше, людина. Як і у вас, у нього теж можуть виникнути небажані емоції, зумовлені перенапруженням на роботі та від негативного спілкування з іншими людьми.      

 

         

 

   Тому не варто під впливом миттєвих емоцій виражати свої неосмислені думки, краще перечекати дні зо два, тоді у вас з’явиться альтернативна можливість спокійно довести до відома вчителя те, що вас так обурило. Всі ми люди, і всім властиво помилятися…

 

Як же слід починати знайомство з учителем дитини?

 

По-перше, ввічливо привітайтеся. Від того, яке враження ви справите на вчителя, будуть залежати ваші стосунки з ним та його стосунки з вашою дитиною. Якщо ви цього ще не зробили на початку чверті, варто зробити це якомога швидше.

 

По-друге, залиште вчителеві всю вашу контактну інформацію. Хоча він і сам це зробить пізніше, проте, все ж таки варто це зробити заздалегідь, бо може виникнути затримка з видачею журналів. А саме в них і записується вся контактна інформація вчителем-керівником класу. Ваша ж дитина може в цей час щось утнути, після чого вчителеві буде потрібно виловлювати вас, не маючи про вас інформації.

 

В жодному разі не ігноруйте дзвінки вчителя вашої дитини до вас – може трапитися якесь лихо, не дай Бог, і ви дізнаєтеся про це останніми. Від того, чи дасте ви максимальну кількість інформації про себе, може залежати життя і здоров’я вашої дитини.

 

По-третє, не бійтеся ніколи відвертих розмов. Не треба чекати батьківських зборів, які проходять і так раз на півроку, а варто звернутися за порадою до вчителя. Діти є діти, зі своїми проблемами, своїм світоглядом, який тільки-но формується, тому якщо виник якийсь конфлікт з однокласниками або з учителем, не бійтеся звертатися з цього приводу. Хтось когось міг банально недозрозуміти – і все, стосунки можна вважати порушеними, якщо ви вчасно не втрутитеся.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

Але треба пам’ятати, що не слід вриватися до класу серед уроку, телефонувати навіть після 8 години (хіба якщо сам вчитель дозволить це). Виробіть почуття такту у спілкуванні, не говоріть грубощів і не починайте розмову з претензії, бо це налаштовую співрозмовника на підсвідомий захист від вторгнення в її особистий спокій та рівновагу, яку ви насильницьким способом можете порушити.

 

Натомість запропонуйте вчителеві співпрацю, але не слід і «плазувати» - співпраця повинна бути рівноправною, справедливою. Часто бувають випадки, коли за гарне ставлення та оцінки батьки постійно роблять ремонти, змушені проявляти активність на всіх зборах та заходах і т.п. Пам’ятайте, школі без вас інколи просто не обійтись: походи, екскурсії, святкові вечори. Цим школа вже буде завдячувати вам і співпраця вам забезпечена.

 

По-четверте, поважайте авторитет вчителя, не слід дозволяти дитині, наприклад, не виконувати його завдання, інакше ризикуєте так і не надати своєму чадові належної якості освіти. Демонстрація поваги до вчителя перед дитиною є дуже необхідною. І це не індивідуальна забаганка якогось педагога, вчитель – друга, можна сказати, рідна людина, якій дитина має довіряти, а не зневажати її. Завдяки вам, батьки, формується ставлення до навчання, до школи, до людей, з якими буде пов’язане майбутнє. Пам’ятайте це!

 

  Якщо ви не прислухаєтеся до цих порад, тоді вам тільки доведеться розводити руками і дивуватися, чому дитина непідконтрольна не тільки вчителям, а і вам самим.

 

  Вчителі Навчального центру AB-Lingvo бажають розквіту вам і вашим дітям і застерігають: не нашкодьте! Коли кожен успіх дитини радуватиме не тільки вас, а і вашого вчителя, тоді будьте впевнені, життя вашої дитини буде налагодженим і безхмарним, чого ми вам і бажаємо!

 

 

Весь колектив Навчального центру

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников