П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

У Шостці діти вчать слова по-новому! Нова послуга від “AB-Lingvo” в Конотопі та Кролевці

 

У місті Шостка 12 січня 2014 року стартувала наша нова послуга «Додатковий груповий міні-курс «Легке запам'ятовування слів». 

Заняття тривалістю в 120 хвилин (з внутрішньою перервою на 10-15 хвилин) проходили жваво та легко, доставляючи задоволення усім учасникам процесу. Цікаві завдання (які саме, зараз не розголошуємо через авторську таємницю), доступні пояснення методики робили дива: діти та вчителі були раді взаємодії. Щось нам вдалося запам’ятати, щось ні – але це того було варто: що більше лексики дитина запам’ятовує, то краще!

 

 

Про підготовку


Хоча наша реклама стосовно цього курсу вже давно на сторінках нашої газети «Успешный ребёнок», ми довго готувалися до старту нашої новинки: розробляли власну методику запам’ятовування слів як для старшокласників, так і для маленьких діток та формували групи учнів, яким довелося трохи зачекати. Виявляється, суттєвих відмінностей в тому, чи метод запам’ятовування буде застосовано відносно дорослої людини, чи стосовно малечі – немає. Тому формувати групи можна необов’язково за віковим аспектом. Проте вони сформовані з учасників максимально ближчих за віковими категоріями (це групи 2-3 класів, 2-4 класів, 4-6 класів та 6-10 класів чисельністю по 6 дітей максимум). З появою нових клієнтів групи можуть бути переформовані за віковою приналежністю. Це все ж таки необхідно для того, щоб діти максимально взаємодіяли одне з одним. Цього ми й прагнемо.

 


Про курс


Почати займатися на нашому міні-курсі "Легке запам'ятовування слів" можна в будь-який момент: не з самого старту занять. Це стає можливим через те, що дана програма не передбачає, що набуті на попередньому уроці знання треба буде використовувати на наступному. Наша мета курсу – показати, як запам’ятати слова, щоб вони надовго, якщо не назавжди, лишилися в пам’яті. Тому, пропустивши урок, дитина не відстане від групи, бо кожне заняття – це окрема одиниця, нічим не пов’язана з попередніми. Наприклад, темою нашого першого уроку був «Новий рік та Різдво», і ми опановували саме лексику по цій темі, на наступний урок планується «Я, сім’я, проживання». Очевидно, попередні слова не розглядатимуться на наступному уроці (не враховуючи їх повторення у вигляді перевірки домашнього завдання).

 


Що ми робимо на курсі


На заняттях ми намагаємося встигнути з дітьми запам’ятати найбільшу кількість слів. Звичайно, зробити все заплановане вдається не завжди, проте за розданими друкованими матеріалами діти мають змогу самостійно доопрацювати решту. Також можна звертатися до викладачів курсу по допомогу перед заняттям та після його закінчення, якщо щось не вдалося осягнути. Ми спеціально плануємо до вивчення більше слів, щоб діти, в разі швидкої готовності, не були без діла.

Ми не звертаємо увагу на граматику. Це справа вчителя на регулярних уроках іноземної мови, які дитина відвідує в нашому центрі. Проте дані про помилки передаються вчителям-предметникам присутніх на курсі дітей. Наш міні-курс також можуть відвідувати нові клієнти, які не ходять на регулярні заняття з іноземної мови. Як зрозуміло, граматикою в такому випадку ми також не будемо займатися. Наша справа на курсі "Легке запам'ятовування слів" – лише запам’ятовувати слова.

 


День та час занять


 На даний момент заняття "Легке запам'ятовування слів" проходять 1 раз на місяць в головному офісі організації в м. Шостка, доступні для жителів Шосткинського округу. Заняття курсу відбуваються в кожну першу неділю місяця в певно зазначений час (для кожної групи свій, про це повідомляє завуч). Вже надходять пропозиції від дітей та батьків щодо занять двічі та тричі на місяць. Стосовно даної можливості ми обов’язково всіх попередимо.

 


Чи буде ця послуга в Кролевці та Конотопі?


Так. Зараз починається набір дітей в м. Конотоп, та згодом до нашого міні-курсу додасться м. Кролевець. Наразі приймаємо заявки як від наших існуючих клієнтів, що навчаються на регулярних заняттях, так і від нових.


Яка вартість курсу

 

 1 раз на місяць  60 грн./міс.  послуга вже існує
 2 рази на місяць  110 грн./міс.  відбувається набір до груп
 4 рази на місяць  200 грн./міс.  відбувається набір до груп


У жодній школі Вам не запропонують нічого подібного.

Раніше ми повідомляли на нашому сайті, що пропозиція з даними цінами буде актуальною лише до Нового року! Та зараз МИ ПРОДОВЖУЄМО ТЕРМІН ДО КІНЦЯ РОКУ!


Адміністрація

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников