Субота, 19 січня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Куди подіти дитину?

 

Надворі знову літо. В нас знову питання: «Куди подіти дитину?!». І подіти так, щоб із користю, і щоб надовго, і щоб дитині не набридло. Куди ж поїхати?..

 

До бабусі на все літо

 

Дуже добре, якщо є така в сільській місцевості – дитя під надійним наглядом і на свіжому повітрі. Проте навіть якщо і не в село, а просто до бабусі, останнім часом не дуже часто зустрінеш класичну представницю прабатьківської педагогіки – бабусю в хустинці, яка дитину і на гуртки супроводить, і на дачу відвезе, і до зоопарку доставить.

 

До лісу - до річки

 

Дитячі оздоровчі табори – чудова альтернатива відпочику в бабусі. Дитину нагодують, спати вкладуть, на різні заходи влаштують. Хоча це не безкоштовно і не на все літо. Але можна й на все – це залежить від об’єму вашого гаманця. Проте не всі матусі готові розлучитися зі своїми дітками бодай на тиждень, особливо, якщо в них враження про ці табори не з приємних. Для спокійних та домашніх дітей табори не підходять – вони почуватимуться самотніми та пригнобленими – нічого крім стресу.

 

 

Самому вдома

 

Залишати дитину саму вдома – негарна практика: травмування, нещасні випадки, постійна самотність – це не весь список. Але дуже багатьом батькам доводиться лишати своїх діток сам на сам з чотирма стінами. І не один раз вони передумали всі погані випадки, що можуть трапитися з дитиною. Чи не відкрила вона двері незнайомцю, чи вимкнула газ та воду, чи не грається сірниками?

 

Знову до школи

 

Ось коли мамочки нажахалися вкрай, нумо знов відправимо дітей до школи. Є пришкільні табори, де вчителі наглядають, аби їх вихованці не влізли в халепу. Краще в школі, ніж самі вдома. Проте й тут є перешкоди: не в усіх школах є такі табори, а в декотрі потрапити важко.

 

Туди, де дорого та престижно

 

Є такі чудові місця, де діти не нудьгуватимуть, де можуть освоїти нові іноземні мови, знайти друзів з інших країн для листування та поїздок у гості. Це закордонні мовні табори, спеціалізовані школи по вивченню іноземних мов, різноманітні програми обміну учнями. Такі місця – це дуже важливо та поважно, але не всі батьки можуть собі дозволити такий відпочинок для своїх дітей.


Якщо ви домогосподарка або тимчасово безробітня людина, вам пощастило в плані проведення дозвілля разом з вашою дитиною. Найкраще дозвілля – під наглядом батьків. 

 

На пляжі

 

Чудово грітися на сонечку разом з малечею: і поплавати, і засмагнути, перекусити, і побігати по пісочку. Ямочки з водичкою, фортеці з пісочку, відерця, лопаточки – ідеально! Проте пам’ятайте: з 11 до 16 краще засмагати на дивані – не спечетеся.

 

Прогулянки по парку

 

Незалежно від того, яка на дворі пора року, парки завжди актуальні. Що вже й казати про літо: листячко, квіточки, дитячі майданчики з гойдалками – привілеї міського життя. Гуляйте на здоров’я з вашою дитиною!

 

До цирку та лунапарку

 

Дуже часто до нашого міста приїздять клоуни та професійні організатори дитячого дозвілля. Солодка цукрова вата, молочні коктейлі, кульки, в яких можна покидатися дротиками та виграти приз – це краса святкового проведення часу на атракціонах.

 

Прогуляймося по місту

 

Море вражень – гарантоване: фотографії біля кожного кущика, що квітне, плескання біля фонтанів та маневри в намаганнях зловити голубів. Не забудьте погодувати птахів, і, можливо, одного вдасться погладити. Потім усі фотографії зберіть до великого сімейного альбому. Буде вам пам’ять.  

Відряджаємось до лісу

 

Похід – це справжня подорож. Подорожуйте змалечку, і ваша дитина буде витривалою, здоровою та веселою. А якщо вигадати історію зі скарбами, давно втраченими, проте які можна знайти за картою, яка дивним чином опинилася у вас, то ця подорож запам’ятається назавжди. Потурбуйтеся-но лишень про скарб та правильно намалюйте карту, щоб дитина знайшла це місце. Імпровізуйте!

 

На риболовлю

 

Запрягаймо свого тата, дідуся, сусіда діда Макара… та нумо лагодити вудилища, добирати гачки, приладнувати поплавки та виставляти грузилами глибину! На що там гарно лювиться? Черв’ячки, перловка, чи що ще там? Рибалкам не завадило б узяти з собою гарний обід, який на свіжому повітрі буде особливо смачним та корисним.

 

Дискотека у вас вдома

 

Як це робиться? – Напевне, ви і самі здогадуєтеся. Головне, щоб міліцію не викликали. Слухайте та танцюйте, співайте та радійте – це ваша дискотека, а ви – її творець. Разом з дітьми – це весело та спортивно.

 

Домашній оркестр

 

Сусід дід Макар вже відійшов від останньої вашої дискотеки? Влаштуйте йому симфонію! Жерстяні бляшанки від Кока-коли згодяться якнайкраще. Всередину помістіть ґудзики або намистинки, роздайте всім членам сім’ї ложки – починайте. Нехай відродиться в вашому творінні Бах, Моцарт або ще хтось більш галасливий. Півгодинки-годинку – й досить. Пожалійте діда Макара!

 

Сімейні забави

 

Втомилися від симфонічного стогону стін? Хочеться чогось спокійного? – Тоді пограйте усією родиною: влаштуйте ляльковий театр, концерт, виступ тощо. Ігри в шахи та шашки, схованки та вигадайте щось іще – і вашій дитині буде весело.

 

Вміймо самі!

 

Якщо не хочеться йти на вулицю, або погода не дозволяє це зробити, займіть дитину чимось цікавим, влаштуйте майстерклас, покажіть, як можна створити власноруч чудові листівки, які вироби з шишочок та гілочок можуть виходити, якщо додати трохи зусиль та кмітливості. Зробіть на зиму годівницю для птахів, а повісити можна одразу. Ось побачите, буде кого годувати й улітку.

 

Їдьте на дачу

 

Думаєте, немає чим зайняти там дитину? Помиляєтесь! Збудуйте вігвамчик із тоненьких гілочок, обтягніть його непотрібним старим ганчір’ям, облаштуйте хатинку зсередини і… заселіть туди вашу дитину. Посійте горошок навколо споруди, нехай плететься, а дитина його доглядає та збирає врожай. Вражень буде море.

 

Відпочинок на дачі – це зовсім не нудьга для дитини, а ось щоб вам самим не занудитися, якщо в вас немає чого прополювати в городині, розгляньте наступні рекомендації.

 

1. Знайдіть собі знайомих зі спільними інтересами – це по-перше. Драйву, як у місті (з крамницями, зоопарками та кінотеатрами, звісно ж, не буде), тому проводити час, аби було з ким поговорити, доведеться з сусідами. Тому налагоджуйте контакти!

 

2. Інколи треба й розім’ятися. Покатайтеся разом з дитиною на велосипедах, скуштуйте бутербродів десь на околиці або в густих хащах місцевого лісу. Будьте обережні, десь має бути ведмідь (звісно ж, жарт). Розплануйте, як будете втікати від нього. Поясніть дитині, що це зовсім не той добрий Мішка в зоопарку.


 

3. Читайте по кілька сторінок на день, обов’язково. І дитину привчайте. Не все ж їй сидіти за планшетом чи смартфоном. І ви, до речі, теж не зловживайте, бережіть зір.

 

4. Займіться збиранням лікарських рослин: і книжку розумну почитаєте, і користь для здоров’я надбаєте. Залучіть до цього дійства свою дитину – нехай пограє в дослідника, позаписує свої спостереження у науковий журнал, додасть зразки трав, складе рецепти цілющого зілля та чаїв. Тільки рецепти під вашим контролем, бо ліки, передані бабусі, не мають їй нашкодити!

 

5. Створіть міні-ставочок у невеличкій діжці. Для вас і для дитини це буде цікаво. Пам’ятаєте, як ви самі у дитинстві мріяли про таке? Тепер разом ви можете здійснити спільні мрії. Обсаджайте гарними рослинками, бажано болотяними (вони гарно будуть рости, якщо якимось чином сидітимуть у воді). Обкладіть каміннячком навколо, надавши цікавої форми вашій споруді. І ще! Поставте опудало неподалік. Нехай захищає ваш ставок від злодюжок – це версія для дитини. А ви то знаєте, що це від птахів. І корисно в результаті, і перевдяганнями набавитесь.

 

Літо провести можна дуже і дуже непогано, навіть без поїздок до далеких спекотних країв. Достатньо лише залучити свою фантазію, узгодити її з дитиною та разом вирушити в дивовижну країну безкордонних мрій та безмежних цікавинок.

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников