Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Навіщо навчати дитину малювати?

 

Рівно для того, щоб розвивати координацію рухів та тримати у гарній фізичній формі, ми віддаємо дитину до спортивних секцій. Для того щоб навчити плавати – до басейну. Задля розвитку почуття прекрасного ми вчимо дитину малювати, співати, танцювати. Тому стверджувати, що не варто вчити малювати, тому що дитина навряд чи буде художником, або навіщо навчати співати, тому що ніколи не стане співаком – це те саме, що навіщо плавати, грати в футбол, бо навряд чи будемо пловцями чи футболістами.  

 

 

На жаль, таких людей доволі багато, і не тільки серед представників чоловічої статі, яким, як можна подумати, важко зрозуміти, що почуття прекрасного – це насамперед крок до обережного розмірковування в будь-яких ситуаціях, передбачення наслідків необдуманих дій, осмислення необхідності миру в усьому світі. І що більше буде дітей з почуттям прекрасного, то спокійнішим буде життя. Навряд чи можна з цим посперечатися, особливо у світі останніх подій в нашій країні. 

 

На жаль, не розуміють всієї важливості розвитку таланту й декотрі жінки-матері, вважаючи, що хлопчик має бути вихованим у кращих традиціях їжакових рукавиць, лише тому, що він – майбутній ЧОЛОВІК. І воїни мають бути гарними людьми в душі. Лише так наш народ буде процвітати, лише таким чином Україна буде ДЕРЖАВОЮ! 

 

Якщо говорити про малювання, то це – загальний розумовий розвиток дитини, який дитина має отримувати разом з фізичним. По-перше, це розвиток моторики, по-друге, розвиток сприйняття кольорів та прищеплення відчуття композиції. По-третє, розвиток творчого мислення. 

 

До того ж в житті дуже багато місця творчості: це і бзнес, і кухня, і моделювання одягу, і дизайн будівель… Невже «настоящий мужчина» має бути некваліфікованим працівником, неголеним та трохи напідпитку? Ні, звичайно, і що освіченішою буде дитина, що краще буде розвинуте почуття прекрасного, то приємнішою та прибутковішою буде її професія у майбутньому.

 

Які професії пов’язані зі сприйняттям прекрасного

 

Знайомтеся, це Ганна. До неї додому йдуть люди, для того щоб вона зробила їх гарними. Вони завжди йдуть від неї задоволеними та в гарному настрої. І якщо така зачіска або колір вам не пасують, вона зможе вас переконати зробити по-іншому, даючи гарантію переробити, якщо вам не сподобається. Ганна – професійний парикмахер. В дитинстві вона навчалася в школі мистецтв, займалася малюванням.

 

А це Олексій. Хочете дізнатися, як йому стала в нагоді художня школа? Він вміє зробити звітність по роботі та презетнацію так, що йому позаздрить будь-який офісний працівник. Спочатку він працював мерчендайзером – гарно виставляв товар на поличках – йому знадобилося відчуття композиції. Сьогодні Олексій вже просунувся кар’єрними сходами та вигадує чудові акції, які приносять прибуток організації. Він тепер керівник відділу продажів.

 

Іван. Архітектор. Теж закінчив художню школу в дитинстві. Моделювання споруд – творчість його життя. Він переїхав до Києва та радіє своєму життю. 

 

Олександр колись у дитинстві захоплювався малюванням. Зараз він приватний підприємець та директор своєї власної фабрики по виготовленню дитячих меблів. Це його все.

 

Лікарі за кольором шкіри та тканин органів відрізняють хвороби, психологи через творчість допомагають вивільнити свої думки, почуття, позбутися проблем, а моя знайома Юля, уявіть, займається тюнінгом автомобілів. Їм також художня школа стала в нагоді. 

 

Батьки, навчайте дітей малювати, співати, танцювати. Це згодиться їм у житті, і вони вам дякуватимуть за це. Проте й не впадайте в крайнощі, не змушуйте! Ящо душа не лежить до якоїсь діяльності, не нашкодьте!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников