Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Знов до школи, як вставати раніше?


Така радісна подія – похід до школи у перших числах вересня – може бути спохмуреною раннім підйомом. Так хотілося ще з відучора швидше зустрітися з друзями, пописати в нових зошитах, обгорнути підручники, що пахнуть свіжою типографською фарбою, слухати дзвінок… Але не хочеться прокидатися вранці, все дратує, втрачається настрій… Що ж робити?

 

А все одно доведеться підводитися. І не важливо, в якому настрої, все одно доведеться йти до школи. Але навіщо ж, якщо все так безнадійно, йти до школи саме у поганому настрої? Зробімо день гарним, продуктивним, багатим тільки на гарні події! І ми розповімо вам, любі читачі, як.

 

 

Поради будуть корисними також і для дорослих!

 

1. Перший пункт стосується питання «Як взагалі рано встати». – Заводимо у мобільному телефоні щонайменш три дзвінки з можливістю відкладання дзвінка на 5 хвилин. Наприклад, перший дзвінок на 6.00, другий на 6.20, третій на 6.40. При чому останній дзвінок має бути і для вас останнім, після якого варто встати, а перші два можна відкладати на 5 хвилин, щоразу він задзвенить.

 

У п’ятихвилинних проміжках насолоджуйтеся процесом прокидання, теплом ліжка, притягуйте думки про те, як ви цікаво проведете день, думайте, до кого сходите в гості, на вечірку тощо, мрійте про зустріч з однокласниками. Щоразу, коли будете засинати, можливо, вам вдасться побачити яскраві сни про ваші мрії.

 

Щоразу організм прокидатиметься і бадьорішатиме. Головне – не думати про те, як важко треба працювати, як не хочеться отримати 2 бали… А щоб цього не думалося – вчіть уроки!

 

2. Ранкові процедури. Не будемо читати нотацій про те, як важливо чистити зуби, обливатися, розтиратися та інше, а скажемо лише те, що робити все це можна, покращуючи собі настрій хвилинка за хвилинкою.

 

Час – це те, що ми можемо контролювати. І якщо ми не будемо все робити похапцем, то помітимо, як він уповільнює хід. І навпаки: варто почати бігати, одягаючись та збираючи шкарпетки по квартирі, - ймовірно, запізнимося. Тож все в наших руках.

 

Отже, ви підвелися раніше, йете вмиватися, не поспішаючи, посміхаєтеся собі у дзеркалі, та наспівуєте пісеньку. Можна ввімкнути музику. Доречі, з піснями – обережніше! Напевне, багато хто з вас слухає death metal або щось у тому роді, тому співати варто не дуже інтенсивно, щоб не перелякати сусідів. Пам’ятайте, їм не обов’язково йти до школи та вставати рано, особливо, якщо вони на пенсії.

 

3. Процедури внутрішнього спокою. Напевне, у вас речі складені в портфелі вже з учорашнього дня? Супер! То є тоді час насолоджуватися, власне, часом! Знаєте, як гарно вже зібранному присісти у крісло, перегорнути пару-трійку сторінок улюбленої кнжки?! Ви будете здивовані, як багато у вас часу вранці, якщо будете прокидатися раніше. Але пам’ятайте, варто тілько-но прилягти на краєчок ліжечка… Краще сидіть у кріслі.

 

4. Плани на день. Заведіть щоденник для планування свого дня. Навмисне не вживаемо слово «робочого», бо в ньому варто писати і цікаві справи до душі, а не тільки ваші зобов’язання на день. Планування займає хвилин 5, проте так гарно організовує весь ваш день та мотивує до виконання його пунктів!

 

5. Не забудьте поснідати. Якщо ви прокинетеся рано, то до часу, коли мама покличе на кухню, будете настільки голодними, що не виникне питання «їсти чи не їсти» вранці. Економія грошей на чіпсах та енергетиках по дорозі до школи гарантована.

 

І ще! Лягайте спати раніше! Фільм, який іде по телебаченню, можна додивитися і в Інтернеті. Гарного вам дня… щодня!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников