Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №1. Заохочувальне планування

"Підвид "Дитина успішна"

Для дітей від 12 років

Для дітей від 10 років

(з роз’ясненням батьків при читанні)

 

Шановний юний читачу! В кожному номері газети до твоєї уваги нова рубрика для успішних людей "Підвид "Дитина успішна".

 

Ми пропонуємо дуже цікаві та гарантовано дієві способи формування твоєї успішності, причому в будь-якій сфері життя, чи то навчання, чи то стосунки з оточуючими - ти знайдеш для себе багато цікавого та навчишся застосовувати нові знання,  підлаштовуючи їх під себе.

 

Чи потрібно це тобі? - Авжеж. Успішна людина - це та людина, яку всі поважають, слухають, на яку хочуть бути схожими,  це багата людина і духовно, і матеріально. Такою людиною хочеш стати і ти, чи не так?

 

Запропоноване сьогодні знання виведе тебе на якісно новий рівень. Такого не розповідають у школі! Нумо до справи!

 

Тема №1. Заохочувальне планування

 

Мабуть, кожен хоча б раз у житті намагався планувати свій робочий день, записуючи пунктики в блокноті та викреслюючи їх по мірі виконання. Але в більшості випадків - усе даремно: минає час, все це набридає,  робота закидається...

 

Чому це так? - Не цікаво. Щоб ефективно планувати, треба вигадати щось таке, що підштовхуватиме щодня до нових планів та досягнень.

 

 

Сьогодні ми вигадали для тебе щось нове та цікаве! Отже одразу до справи!

 

Щоранку, прокинувшись, заведи за правило робити записи у спеціальному зошиті "Мої плани". Це перший зошит, який тобі треба буде завести на шляху до омріяного успіху. Не важливо, яких розмірів буде зошит, скільки в ньому буде сторінок, якого кольору тощо. Можливо, він складатиметься з декількох томів. Це буде твоя справжня історія досягнення успіху.

 

Отже,  ці записи висвітлюватимуть твій робочий план на день. Варто записувати всі робочі моменти, які треба встигнути зробити: сходити до бабусі, віднести принтер до сервісного центру, зробити математику, зварити для мами суп, вивчити віршик з літератури, розібрати ворох речей у тата в шухлядці, перекласти текст з англійської, начистити всім черевики... Пишемо все, що вам забажається зробити за день. Але намагаємося не перестаратися, пишемо лише те, що маємо встигнути насправді.

 

Хочеш сказати, що все це вже робилося тобою раніше?  Справді,  але є одне "але"!

 

Визначаємо важливість справ. Справи можуть бути важливими та не дуже. Важливі треба поробити перш за все. Тож ми їх виділимо,  скажімо, жовто-гарячим маркером. Також є неважливі справи, які можна перенести на інший день. Їх ми виділимо зеленим маркером. Усі інші - наші поточні справи. Їх ми нічим виділяти не будемо. Це означатиме,  що їх треба зробити впродовж усього дня.

 

Приклад

 

Полити квіти. Це на 5 хвилин. Робимо одразу,  викреслюємо й забуваємо. Далі. Зробити математику. Це я роблю щодня. Тому не виділятиму. Зроблю трохи згодом. Віднести принтер у ремонт. О, це треба негайно,  бо татусь знов лаятиметься,  треба було це зробити ще вчора. Виділяємо помаранчевим кольором. Це надважлива справа. Вивчити вірш.  Це аж на понеділок. Тому можна виділити зеленим кольором.  Якщо встигну,  почну вивчати сьогодні.

 

Нараховуємо бали

 

Виконав п'ятихвилинну справу - став собі 1 бал на полях.  Зробив звичайну справу - отримай 2 бали.  Впорався з надважливою - запиши на свій рахунок 3 бали. А якщо героїчно подолав "зелену" - тобі нараховується 4 бали.

 

Якщо ж не впорався бодай з якоюсь справою зі списку, ставиш собі -1 (не зроблена п'ятихвилинна справа), -2 (за поточну справу), -3 бали (за термінову справу). "Зелені" справи не враховуються,  бо їх можна перенести на інший день.

 

Тепер найцікавіше! Переводимо бали в гривні

 

Всім дітям батьки дають гроші. Декотрі з підлітків вже самі вміють їх заробляти. Про це ми розповідатимемо в подальших наших статтях. А зараз просто уявімо,  що в нас є певна сума грошей. 3 бали,  наприклад, дорівнюють 1 гривні.  Ти сам можеш визначити співвідношення  балів до грошей,  це залежить від твого матеріального статку.  То ж,  якщо ти за день набрав 30 балів, то можеш 10 гривень витратити на своє задоволення,  тобто купити собі щось корисне або відкласти ці гроші на більш коштовну покупку. У твоїх інтересах не заробляти штрафних балів, щоб не втрачати гроші. Якщо все ж таки так сталося, що вийшов на мінус, доведеться відкласти ці кошти до кращої нагоди.

 

Все залежить від тебе. Заведи собі за правило витрачати лише дозволені таким чином кошти (підмов на це своїх батьків,  щоб давали гроші лише після виконаних тобою справ). За допомогою грошового заохочення можна досягти відмінного успіху в будь-яких справах та навчитися не розкидуватися грошима задарма. Цю ідею мають схвалили батьки,  поділися з ними Знанням.  Можливо,  й вони разом з тобою також займатимуться заохочувальним плануванням?!

 

До наступних корисних зустрічей!

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников