Субота, 17 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №2. Система 3-х скарбничок

 

"Підвид "Дитина успішна"

Для дітей від 12 років

Для дітей від 10 років

(з роз’ясненням батьків при читанні)

 

Шановний юний читачу! В кожному номері газети до твоєї уваги нова рубрика для успішних людей "Підвид "Дитина успішна".

 

Ми пропонуємо дуже цікаві та гарантовано дієві способи формування твоєї успішності, причому в будь-якій сфері життя, чи то навчання, чи то стосунки з оточуючими - ти знайдеш для себе багато цікавого та навчишся застосовувати нові знання,  підлаштовуючи їх під себе.

 

Чи потрібно це тобі? - Авжеж. Успішна людина - це та людина, яку всі поважають, слухають, на яку хочуть бути схожими,  це багата людина і духовно, і матеріально. Такою людиною хочеш стати і ти, чи не так?

 

Запропоноване сьогодні знання виведе тебе на якісно новий рівень. Такого не розповідають у школі! Нумо до справи!

 

Тема №2. Система 3-х скарбничок 

 

Сьогодні пропонуємо тобі, юний читачу, вкотре покращити знання в галузі особистих фінансів. Наразі – чергове нововведення в твоєму діловому житті: «Система трьох скарбничок». Отже, разберемося, що це та для чого!

 

Ти, напевне, помітив, що щоразу, коли в тебе в руках опиняються гроші, не проходить багато часу, як вони кудись зникають! Чому це так трапляється? Скінчилися? Витратив на зайві речі? І що робити, щоб гроші хоч якось зберігалися на новий комп’ютер або велосипед? Відповідь є!

 

 

Треба заощаджувати 

 

Поставити собі за правило, що буду робити лише так, як описано далі!

 

Заведи три скарбнички, у які ти відкладатимеш по 10 відсотків від того, що тобі даватимуть батьки або зароблятимеш сам. Що ж це за скарбнички?

 

1).    10% для своїх власних потреб

2).    10% на різні пожертви

3).    10% інвестиції (внески) в якісь справи

 

70%, які лишилися можна витрачати на купівлю шкільного приладдя, їжі на перервах у школі, одяг тощо… А решту (по 10% для кожної скарбнички) розподіляємо порівну. 

 

Для чого потрібні скарбники?

 

Перша - 10% для своїх власних потреб. – Тут ти накопичуватимеш певну суму для власних потреб: купівля дисків, гаджетів, аксесуарів для телефона – всього того, на що тобі зазвичай не дозволяють витрачати кошти – забаганки задля того, щоб порадувати душу. Ці кошти принесуть тобі заслужену радість.

 

Друга - 10% на різні пожертви. – Ці відкладені кошти підуть на ті справи, які можуть виникнути непередбачувано: раптова потреба на продукти харчування для родини, на ліки, на пожертву сусідській бабусі – у кожного знайдуться свої варіанти, куди треба розподілити кошти. Для чого  треба жертувати? – Давай людям, і вони не залишаться в боргу перед тобою! Це закон природи. Щоб щось отримати, треба спочатку щось віддати. Але не перестарайся! Не варто все віддавати на шкоду своїй родині! Фактично, про ці кошти можеш забути – це твої пожертви.

 

Третя - 10% інвестиції (внески) в якісь справи. – Є такі справи, які потребують вкладення грошей, в результаті яких можна отримати прибуток (як в фінансовому плані, так і в нематеріальному). Наприклад, підприємці вкладають гроші в нерухомість (купують квартири, щоб їх потім здавати в оренду), студенти (або їх батьки) сплачують за навчання, щоб отримати гарну освіту (інвестують у розвиток своєї освіченості). У тебе, напевне, теж є такі справи, які потребують фінансових вливань: купівля комп’ютера, курси фінансової грамотності, репетитори з різних предметів тощо – це те, що принесе тобі не тільки радість, але й користь.

 

Що ще можна зробити, щоб заощадити?

 

1).    Можна завести четверту скарбничку – депозитну (накопичувальну). Вона для 10% відкладених коштів, які ти ніколи не чіпатимеш! Коли в тебе буде, скажімо, тисяча гривень, попроси маму відкрити накопичувальний рахунок у банку, на який ти щомісяця відкладатимеш по 10% від твоїх прибутків. Таким чином накопичується капітал, а вкладені гроші приносять відсотки, на які в майбутньому можна жити! 

2).    Понаднормові прибутки (коли тобі раптово дали або ти сам заробив більшу, ніж очікував, суму) можна поділити наступним чином: по 10% на перші три скриньки, а решту 70% – на четверту - депозитну. 

 

Ну що, у тебе вже виникло бажання жити по-новому? Адже ти вже став ще на один крок фінансово освіченішим, ніж твої однолітки. Обов’язково розкажи своїм кращим друзям, як ти вмієш зберігати та примножувати гроші. 

 

Не страшно, якщо тебе вважатимуть скупердяєм, переживеш, проте ти зможеш колись, можливо, по закінченні школи, а може, й раніше досягти своїх мрій (навіть не однієї), а вони лише житимуть на той мінімум, що зможуть заробити.

 

Але ти маєш зробити все зараз, щоб допомогти твоїм друзям розкрити очі на те, звідки беруться в людей гроші. Ти вже знаєш, що не всі люди мають гроші, бо накрали, навирізали металу на заводах, награбували деінде тощо. Все це нісенітниці, які обговорюють у плітках на лавицях біля під’їзду. Зазвичай гроші заробляють, відкривши свій власний бізнес або шляхом накопичення. Про скарбнички тобі вже розповіли. Про бізнес – далі буде в подальших випусках. Не проґав! 

 

Бути заможним – це не погано, навпаки – це ДОБРЕ! Впевнися сам!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников