Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як навчитися знаходити потрібні контакти

 

Як часто ми тихенько заздримо тому, хто вміє зав’язувати потрібні знайомства, вважаючи, що цій людині просто більше пощастило в житті?! «Він влаштувався на гарну роботу тільки тому, що в нього такі зв’язки…», «Вона отримувала завжди гарні оцінки, тому що завуч – гарна подруга її матері» - приблизно такі фрази частенько можна почути від менш щасливих осіб стосовно  наявності корисних знайомств у тієї чи іншої людини.

 

Сьогодні ми поговоримо про те, як можна налагодити зв’язок з потрібними людьми. Ці поради стануть у нагоді не тільки батькам, а й старшокласникам, адже їм незабаром доведеться вступати в доросле життя. Справжня успішність залежить не тільки від особистих якостей людини, а й від вибору правильного оточення. Отже, давайте досягати успіху в будь-якому напрямку життя, у тому числі й у спілкуванні.

 

Давайте замислимося:  можливо, не в простому везінні полягає вміння знаходити потрібні контакти? Секрет виявляється дуже простим:  потрібно вміти правильно спілкуватися з оточуючими. І цьому обов’язково потрібно вчитися.  

 

З чого розпочати…

 

Одразу хочу попередити, що якщо ви ставите за ціль потоваришувати з олігархом, а ще краще з декількома нафтовими магнатами, навряд  чи вам це вдасться. Справа в тому, що для того, щоб познайомитися з цими людьми, потрібно вже досягнути певного рівня матеріального стану. А ось знайти гарну роботу після закінчення ВУЗу або не турбуватися про якість виконання нової зачіски, бо ваша подруга – найкращий перукар-модельєр у місті, – це цілком можливо. Тому не поспішайте на пошуки друзів-рокфеллерів.)))

 

Де шукати корисних знайомих?

 

Після закінчення школи не втрачайте зв’язок з однокласниками та колишніми вчителями. Так буває, що шкільні товариші опиняються в іншому куточку країни, тому, якщо так трапилось, підтримуйте спілкування в соцмережах. До речі, не відмовляйте у спілкуванні тому, з ким ви не дуже дружили в шкільні роки. Життя непередбачуване, і, можливо, цей двієчник, до якого ви колись зверхньо ставилися, влаштує вас на гарну посаду в свою фірму.))

 

У соцмережах можна знайти не тільки колишніх однокласників, а й нові корисні знайомства. Але не забувайте про обережність, інтернет  – не зовсім безпечна штука.

 

Згадайте також про гарних друзів вашої родини. Можливо, син доброго знайомого вашого тата без проблем налаштує вам комп’ютер, на відміну від майстрів у сервісному центрі. Та й коштуватиме послуга, скоріш за все, менше.

 

Під час проходження виробничої практики від навчального закладу налагоджуйте дружні стосунки зі співробітниками організації чи підприємства. Сумлінно виконуйте свої обов’язки, і , можливо, ваш начальник напише рекомендаційного листа або запросить на роботу в свою фірму.

 

Не нехтуйте відвідуванням семінарів та ярмарків вакансій від Центру Зайнятості, різноманітних виставок та презентацій. Мережевий маркетинг  також може стати в нагоді.

 

Зберігайте візитки майстрів сервісних центрів, таксистів, юристів, ріелторів, до яких довелося звернутися, якщо рівень обслуговування вас задовольнив.

 

І пам’ятайте: не зав’язуйте нові знайомства тільки з метою щось отримати від людини. Спілкуйтеся щиро, доброзичливо, по-дружньому, інакше ваш новий знайомий відчує себе використаним та не бажатиме більше підтримувати з вами відносини. Якщо вас попросять про послугу, не відмовляйтеся, якщо можете її виконати, адже ця людина пішла вам колись на зустріч. Завжди звертайтеся до співбесідника по імені, незалежно від того спілкуєтеся ви наживо, по телефону чи через листування.

 

Виконуючи ці прості рекомендації, ви з легкістю налагодите контакт з потрібними людьми. Гарного вам спілкування!)))

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников