П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №3. Фонд взаємодопомоги та накопичення

 

Привіт, друже! Сьогодні на тебе чекає дуже захоплююча річ у твоєму житті! І це без перебільшення. Зробивши так, як зараз буде описано в цій статті, ти знайдеш для себе джерело для накопичення грошей. Ти ж зацікавлений у тому, щоб заощаджувати кошти на омріяні покупки? Тож – читаймо!

 

Ти, напевне, знаєш, як працюють банки? Вони отримують відсотки з наших грошей, які ми віддаємо за кредит. А що, якби не треба було нікому віддавати жодних відсотків? А що, якщо б можна було ці відсотки повертати самому собі? Чи може так бути? – Так. Як? – Читай далі!

 

 

Організаційні моменти

 

Можливо, це перша серйозна справа у твоєму житті. Постався до неї з максимальною серйозністю, і тобі вдасться створити колектив однодумців, з якими ви зможете допомагати один одному зберігати гроші та робити коштовні покупки по черзі.

 

До справи! Збираємо всіх домочадців на домашню нараду, оголошуємо про відкриття міні-кооперативу вкладників та набираємо членів команди, з якими будуватимем успішну справу. Обов’язково беремо до команди маму, тата, бабусю (вони вкладники з грошима!), братів, сестер тощо.  

 

Робимо внески

 

Щомісяця кожен з членів кооперативу (далі скорочуватимемо ЧК) робить внесок у розмірі, скажімо 50 грн. Стосовно встановлення суми щомісячного внеску проводиться голосування на нараді ЧК, ця сума має влаштовувати всіх.

 

Наприклад, ти, мама, тато, бабуся та сестричка Надійка зробили цього місяця перший внесок у розмірі 50 грн. кожен. У касі є 5 платежів по 50 грн., це складає 250 грн. разом. Проходить місяць (треба трохи зачекати, щоб почалося найцікавіше), ви всі знов робите внески по 50 грн. кожен. Це знов 250 грн. Тепер у касі – 250+250=500 грн. 

 

Скористаємося грошима

 

З другого місяця можна починати користуватися грошима фонду вашої взаємодопомоги. Наприклад, ти вирішив купити крутий комп’ютерний диск з іграми, тобі на це треба близько 50 грн. Ти береш з каси ці 50 грн., попереджаючи всіх ЧК про твої дії. У касі лишається 500-50=450 грн. 

 

Повертаємо кошти

 

В наступному місяці ти маєш повернути ці кошти в касу, але вже з 10 відсотками. Проте ці відсотки ти кладеш на свій власний рахунок, а не ділиш їх між своїми членами родини. Крім того не забувай про щомісячний внесок в 50 грн. Отже тобі треба 50 повернути та 50 покласти назад.

 

Тож на твоєму рахунку наразі є 50 грн. (за перший місяць) + 50 грн. (за другий місяць, ті, які ти повернув) + 5 грн. (відсотки) + 50 грн. (внесок за третій місяць). Всього 155 грн. Усі ЧК теж вносять по 50 грн. щомісячного внеску. Тепер у касі: твоїх – 155 грн, їх – 150*4 (600 грн.). Разом це становить 155+600=755. 

 

Хто перший?

 

Як ти зрозумів, черга отримувати гроші починається з тебе, як засновника фонду, далі отримують право скористатися грошима всі вкладники по мірі прибуття до твоєї організації. Максимальна сума видачі грошей встановлюється на загальних зборах ЧК. Вона може збільшуватися або зменшуватися, в залежності від побажань та результатів голосування.

 

ЧК можуть знімати всі кошти за один місяць, на скількох їх вистачить, потім повертають з 10% кожний на свій рахунок (тому треба вести журнал запису по внесках). На наступний місяць можна користуватися всією сумою з усіма відсотками, і не важливо, хто і як багато грошей знімав та повертав за них відсотків.

 

 

Як збільшити суму грошей в касі

 

1.        Не забувайте робити щомісячні внески – так ваш сімейний капітал зростатиме.

2.        Збільшуйте за можливості суму щомісячного внеску.

3.        Частіше використовуйте гроші каси (на будь-які свої потреби, навіть, на найменші, на зубну пасту тощо), таким чином більше грошей прийде з відсотками до каси, та спільна сума зростатиме.

4.        Пам’ятайте! Не можна брати таку суму, яку не повернеш за 1-2 місяці з відсотками на свій рахунок! Не повернув усю суму за 1 місяць – штраф: додаткові 10 відсотків на суму, що залишилася в боргу. Це також збільшує розмір фонду. Стосовно термінів кредитування голосують всі ЧК на загальних зборах вкладників.

 

Де мені взяти гроші на внески?

 

·         Напевне, ти отримуєш гроші на кишенькові витрати. Зеконом трохи, не купуй нічого неважливого. Проте заощаджувати на харчуванні не варто – недоїдання ніколи не приводило до успіху!))

·         Тобі дарують гроші на свята? Відкладай, а не купуй одразу, що заманеться!

·         Тобі дають гроші за якусь грандіозну виконану роботу: наприклад, допомога татові з машиною, мамі в городі? Якщо тебе заохочують за великі домашні справи або ти допомагаєш сусідці чи знайомим, і вони дають гроші, - відкладай – ставатимеш багатшим. Багатство – це не кількість комп’ютерів, смартфонів і т.п., це наявність грошей, які ти можеш витратити в разі потреби без будь-яких проблем. Тому варто заощаджувати і не слід купувати непотрібних речей, як, наприклад, новий смартфон на андроїд Кіт Кат, коли в тебе є версія 4.2.2., вона не гірша.

 

Чи можна вилучати накопичені кошти?

 

Так, звичайно, для того ми їх і накопичуємо. Скажімо, зібралося в тебе в касі 3000 грн. твоїх коштів, а тобі треба смартфон, ти урочисто заявляєш, що в наступному місяці ти вилучатимеш вказану суму з обігу. Попереджати обов’язково, аж раптом твоїй сестричці Надійці не вистачить на ляльку?)) Вона має знати, щоб перезайняти гроші в мами. І важливо, щоб у касі залишилися твої 50 грн. внеску за новий місяць, щоб залишатися членом кооперативу. Неприємно втратити посаду голови ЧК.))

 

До речі, за ведення бухгалтерії можна брати 1 відсоток від внесеної суми з кожного ЧК додатково. Це твоя робота, а робота має оплачуватися, тому це закономірно. Але, якщо ти ще маленький, доручи цю справу мамі.

 

 

Чи можна запросити до фонду ще когось?

 

Так. Можна все, це твоя організація. Радимо «дружити сім’ями», яким ваша родина довіряє, і якщо та сім’я довіряє вам. Спокуси втекти з грошима не має бути й сліду! Інакше це вже фінансова піраміда, та це карається по закону позбавленням волі та конфіскацією майна. А воно тобі треба?)) Працюй завжди чесно! Тебе за це цінуватимуть оточуючі.

 

Успіхів тобі, друже, у твоїх фінансових починах! Цьому не навчать у школі. Хоча мали б! Розкажи про фонд взаємодопомоги своїм друзям та батькам. Це справді цікаво! 

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников