Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №4. Де брати кошти легально?

 

Чи знайома тобі така ситуація, коли твоїм друзям батьки дають гроші або в них виходить якось заробляти самостійно без допомоги батьків? Друзі хизуються тим, що можуть витрачати гроші на власний розсуд? А в тебе немає такої можливості або грошей хронічно не вистачає? То ж сьогоднішні рекомендації саме для тебе. 

 

По-перше, ніколи ні перед ким не хизуйся грошима та своєю сплатоспроможністю – уникнеш багатьох проблем із заздрощами та шахрайствами! По-друге, з’ясуй, якої саме суми грошей тобі не вистачає щомісяця. По-третє, доведи до відома батьків, на що саме тобі треба кошти, - вони обов’язково тобі підкажуть, чим можна зайнятися, щоб отримувати омріяну суму.

 

 

Чи потрібні дітям гроші?

 

Питання цікаве. Дехто з дорослих, навіть більшість, вважають, що діти повинні сидіти вдома, вчити уроки та просити гроші у батьків, бо ще маленькі, та їх обов’язок такий: навчатися, а не працювати. Але як же бути, коли дитина відчуває себе вже дорослою, має свої потреби, проблеми та турботи? Адже відомо багато світових фактів, коли діти вже в дев’ятирічному віці володіють міні-бізнесом та працевлаштовують навіть батьків! Це що, значить, зарано їм працювати? Треба сидіти вдома і просити гроші в домашніх?

 

Ми вчимося з тих пір, коли народилися: вчимося ходити (хтось навчився раніше, а хтось пізніше), вчимося писати (не факт, що дехто вмітиме грамотно це робити навіть наприкінці школи), опановуємо професії (багато хто шукає роботу від дверей до дверей; поцікався в дорослих, чи легко знайти роботу своєї мрії)… Все життя вчимося, щоб вчитися заробляти. Стоп! А коли ж власне зароблятимемо? 

 

Чи має дитина працювати в свої, скажімо, 9 років? Вирішувати – це особисте право кожної людини! Інша справа, чи можеш ти працювати легально та згідно законодавства – ось для цього тобі потрібні поради та дозвіл дорослих. Що б там не було (на роботу приймають з 14 років та за згодою батьків), якщо ти хочеш заробляти гроші, ти МАЄШ НА ЦЕ ЛЮДСЬКЕ ПРАВО – заробляти на свої потреби САМОСТІЙНО! Інша справа, батьки можуть тобі заборонити займатися важкою або небезпечною працею. У цьому випадку тобі варто змиритися: такою роботою займатися протизаконно та жоден роботодавець тебе не візьме. То ж займайся тим, що тобі не нашкодить в жодному разі. Уважно розглянь наші рекомендації. 

 

Чим саме варто займатися дітям

 

1.        Виконання різного роду робіт. (Проте роботу по дому ти маєш робити безкоштовно, адже батьки, коли готують їжу, перуть, прасують, не беруть з тебе грошей за це).

2.        Торгівля чим-небудь, що не зашкодить оточуючим (не продукти харчування – це напевне).

 

Тепер по порядку

 

1.        Помий машину сусіда за окрему плату. Для початку розклей об’яви на під’їздах. Також почитай в інтернеті, як і чим правильно мити машини, щоб не пошкодити поверхні. Повір, ця послуга актуальна! Особливо якщо ціна буде невисокою, то і ти роботою будеш зайнятий доволі постійно. Наприклад, на 10 грн. за 1 миття, напевне, сусід погодиться, щоб ти мив його авто 1 раз на тиждень. То ж з 1 машини ти заробиш 40 гривень на місяць. А сусідів ще багато… Головне, щоб твоя робота не заважала навчанню. Пам’ятай про це!

2.        Займись переробкою непотрібних виробів, як використані пляшки, старі газети – все це йде на переробку. Макулатуру можна зібрати по квартирах у знайомих. До незнайомців краще ходити групою, або ще краще, з дорослими – візьми з собою бабусю. Скільки можна заробити? – Важко сказати, залежить від кількості зібраних пляшок/газет та вартості їх прийому в твоєму місті.

3.        Прибирання територій навколо приватних будинків – також може стати гарним заробітком регулярних кишенькових грошей. Розвішай об’яви на стовпах приватного сектору – і чекай на дзвінки клієнтів. Наприклад, за прибирання невеликої території від сміття, листя та каміння можна брати 5 грн. Якщо треба виривати траву та викопувати побіги дерев – 15 грн. Ціни вказані приблизно, обов’язково порадься з батьками стосовно цього. Можливо, варто брати більше, але пам’ятай, варто почати з невисоких цін на послуги, поступово збільшуючи вартість.

4.        Догляд за домашніми улюбленцями на час відпустки. Всі люди час від часу їздять до села, іншого міста (де вони хотіли б залишитися на пару зайвих днів, особливо, на пенсії)… На відпочинок тощо… Ти – тут як тут. Оповісти сусідів та можливих клієнтів з будинку поруч, що ти займаєшся даною послугою. Скажімо, одноразовий догляд або день годування та прибирання коштує 5 грн. Бабуся, яка їде до села, залюбки знайде 10 грн. на твої послуги, аби лишитися в рідному селі на пару днів та пригадати, як воно чудово жити поруч з природою. Ті, хто їдуть на відпочинок, будуть дуже вдячні тобі, що даси їм змогу вирватися з міста. Тваринок можеш забирати до себе на час відсутності клієнтів (дивися, щоб не погризлися))), або послуга догляду на дому клієнта можлива в разі повної та беззаперечної довіри до тебе (маєш бути відомим у дворі або серед знайомих). Полив квітів, до речі, так само необхідний, як і догляд за тваринами.

5.        Прибирання у сусідів. Вартість залежить від засміченості території. Але за невелику плату можна влаштуватися щотижнево мити підлогу в жителів твого багатоповерхового будинку. Сюди ж можна додати миття поверхонь (вікна мити небезпечно, краще, забудь поки про це).

6.        Розчищай під’їздні дороги від сніга. Актуально здебільшого в приватному секторі, де є гаражі, з яких виїжджають авто та не працюють комунальні служби. Також всім потрібні доріжки від будинку до дороги. За таку доріжку в 10 метрів довжиною, можливо, 3-5 гривень тобі заплатять без проблем.

7.        Няня для дитини – робота для тебе, якщо тобі не менше 11 років, ти любиш спілкуватися з малечею, якщо догляд складатиме до 2-3 годин та не треба буде годувати дитину. Це дуже відповідальна робота! Тому краще братися за неї в присутності ще когось із дорослих. Наприклад, забери дитину до себе додому, де є твої мама або бабуся. У такому випадку твій клієнт буде спокійним за своє дитя.

8.        Манікюр на дому в клієнта. Якщо ти вмієш це робити якісно та професійно, то за таку роботу можна брати гривень по 20-30, враховуючи ще й дорогу до клієнта.

9.        Розпродаж непотрібних речей або одягу. Спитай у батьків, чи можна позбутися тієї чи іншої непотрібної речі, розклей у дворі об’яви та чекай на покупців. 

10.     Виготовлення прикрас. Це може коштувати дорого. Ціни варто подивитися в магазинах. Що це може бути: шкіряні браслети, намиста, прикраси з бісера тощо… 

 

 

Увага!

 

Не варто продавати продукти харчування. Робити це без спеціальних дозволів незаконно, та не поясниш бажанням заробити кишенькові гроші (ще й батьків оштрафують). Не варто продавати будь-що в школі, бо накличеш на себе проблеми. Будь-які ідеї свого бізнесу обов’язково узгоджуй з батьками – вони відповідальні за тебе перед Законом нашої держави! У чому не впевнений – завжди питай дорослих!

 

Конкурс для бізнесменів-початківців!

 

Сподіваємось, тобі стане в пригоді ця стаття. Надсилай відгуки на електронну пошту ab-lingvo@i.ua з поміткою «конкурс» в полі «тема». Напиши, чим ти збираєшся зайнятися. Найкращі та найактивніші учасники отримають рекомендації щодо започаткування їх бізнесу. Скористайся нагодою! Цьому не навчають в школі!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников