П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №6. Чому ти маєш бути підприємцем?

 

Давай одразу розставимо всі крапки над «і»! Підприємець – це людина, яка робить усе, щоб у нас постійно була зубна паста у ванній кімнаті, щоб ми вчасно отримали свіжий хліб на обід або щоб нам було перед чим проводити теплі, затишні вечори (мова йдеться про телевізор). Без цих людей ми з великими труднощами знаходили б продукти харчування, нам нічим було б мити посуд, ми навряд чи поїхали б до Китаю за новеньким Андроїдом. Правда?! 

 

Логічно, що ця людина повинна отримувати грошову винагороду за свою роботу. Підприємці – це не ті «комерси», яких «кришують» кримінальні авторитети через їх незаконну діяльність (як це показують по ТБ). Це не ті державні чиновники, які побудували собі будинки та накупили автомобілів за рахунок проданого державного майна (це так хочуть ці безсовісні люди, щоб їх називали бізнесменами). Це не та жадібна та нахабна золота, так звана, молодь (бо вони годуються лише коштом своїх батьків).

 

 

Ми ж говоримо про людей, які діють на благо інших, про тих, які допомагають нам бути споживачами. Ніколи не вір, коли тобі кажуть, що всі багаті люди погані! Бо не всі багаті люди – підприємці. Безжально відкидаємо те, що перелічено в попередньому абзаці. Бути багатим – це не погано, як можуть розповідати дорослі. Бути багатим – це робити людям добро та за це отримувати матеріальну та моральну винагороду.

 

3 причини, чому ти маєш стати підприємцем, а не працювати на когось

(Не беремо до уваги очевидний факт: «можу заробляти багато грошей»)

 

1. Багато професій втрачають свою актуальність. Наприклад, працівники пошти незабаром взагалі зникнуть, продавці скорочуються через розвиток гіпер-маркетів самообслуговування. Таких прикладів багато. Саме тому ти не зможеш пропрацювати на одній роботі 40 років та вийти без проблем на пенсію. Доведеться дуже часто змінювати місце, а інколи і перевчатися на інший рід роботи. Розпитай своїх батьків, що таке втрачений пенсійний стаж! Це додасть ще більше впевненості в наших твердженнях.

 

2. Держава чомусь не хоче, щоб ти, будучи дитиною, працював, тобто фактично, вчився бути самостійним. Тому ти маєш брати своє життя в свої руки. УВАГА!!! ЦЕ ВАЖЛИВО! Ми в жодному випадку не пропагуємо дитячу працю з ранніх років! Йдеться про дітей, які самі бажають бути підприємцями.

 

Якщо тобі край потрібні гроші, а батьки не можуть тобі допомогти фінансуванням, виникає бажання заробити ці кошти своїми стараннями. Давай подумаємо логічно: я маю бажання піти на роботу влітку, це не відволікатиме мене від підготовки до школи, я згоден на те, щоб виконувати якийсь обсяг робіт. Чому держава не дає мені такого права, працювати, щоб покращити свій матеріальний стан? Законодавство містить багато обмежень стосовно використання дитячої праці. Через ці обмеження тебе підприємцеві просто невигідно брати на роботу, навіть інколи ризиковано. Проте, не розчаровуйся, у тебе все ще попереду. Коли тобі виповниться 18 років, ти матимеш повне право працювати та займатися бізнесом без обмежень. Зараз же використай час на те, щоб здобути навички в тій галузі, яка тобі подобається. 

 

3. Держава не хоче, щоб ти отримував гарну зарплатню. Це ще одна причина працювати на себе. Можливо, держава і хотіла б, щоб розвивався ринок праці, щоб платилися більші гроші, проте вона мало що для цього робить або не має можливостей на даний момент. Подивись на зарплати вчителів, медиків, службовців – працівників на державному утриманні. Подивився? А тепер подивись на власника магазину, салону краси, приватного стоматолога! Є різниця?

 

Насправді причин може бути набагато більше. Ми назвали підзаголовок статті «3 причини, чому…», тому що це такий, так би мовити, маркетинговий прийом, щоб заволодіти твоєю увагою. Навіщо нам це? – Щоб ти став володарем своєї долі, а не працював «на дядю» або не перетворився на раба-утриманця держави. Держава платить мало, та в тебе немає можливості самореалізації. А тобі треба більше. Ти ж прагнеш до кращого?

 

Ми впевнені, що ти будеш вільний! Тільки тобі обирати час для роботи, тільки тобі вирішувати, куди їхати, йти та бігти. Та чи треба тепер бігти? – Їхати! Ти відпочиватимеш на тих морях та в тих горах, які тобі подобаються, а не які пропонують за копійки. Ти зможеш все! А ми допоможемо порадами. Про це не розповідають у школі!

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников