П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Відпочинок з “AB-Lingvo”. Новий сезон

 

До літа ще достатньо часу, але батьки вже зараз замислюються над тим, куди подіти дитину на час канікул. У зв’язку з непростою ситуацією в нашій країні відправити дитину до моря, наприклад, у Крим, стало неможливим. Побувати в Карпатах теж навряд чи вдасться (через скажений попит), а відпочинок за кордоном дуже дорогий. Що ж робити, щоб дитина не тинялася вулицями сама по собі або не сиділа перед монітором комп’ютера, поки батьки на роботі?

 

Звичайно, неподалік від Вашого міста є табори відпочинку, які знаходяться на березі річки або в лісі. Але перебування дитини там коштуватиме також недешево – доведеться викласти суму, що інколи перевищує Вашу місячну заробітну плату. А ще очікується значне підвищення цін, тому не всі зможуть собі це дозволити. До того ж не всі діти захочуть протягом цілого місяця жити далеко від батьків та цілодобово підпорядковуватися жорстким правилам табору. А ще ностальгія…, сльози… 

 

 

Альтернативою можна вважати пришкільні табори, але невідомо, чи будуть вони працювати цього літа. Та навіть, якщо і будуть, то не все літо, а лише протягом 1 місяця (як це було в минулі роки). Ще одним значним недоліком є те, що більшість часу діти знаходяться самі по собі. Сором’язливій тихій дитині, яка невпевнено почуває себе у великому дитячому колективі, буде нудно і нецікаво в такому таборі.

 

Що ж тоді порадити батькам, які бажають зробити літній відпочинок для своїх дітей цікавим та корисним? Відповідь проста: запропонувати доньці або сину відвідувати міський дитячий табір. Дану послугу вже третє літо пропонує навчальний центр AB-Lingvo.

 

Чому саме AB-Lingvo”?

 

Спеціалісти навчального центру прогнозують, що цього літа очікується особливо великий попит на відпочинок у таборі навчального центру. До цього призводить не тільки нестабільна ситуація в країні, а й сприяє бездоганна репутація фірми. «Клієнти нам довіряють, тому що наша організація успішно працює вже протягом восьми років у м. Шостка. До того ж ми проводимо жорсткий відбір вчителів-претендентів. Ті, хто не любить дітей або не вміє з ними поводитися, у нашому навчальному центрі не працюють. Вихователі табору намагаються знайти підхід до кожної дитини, зацікавити її корисниими справами, допомогти розкрити її здібності та таланти» - ось так прокоментував вибір батьків директор навчального центру Чиж Максим Васильович. Тож давайте конкретніше розглянемо, чим буде корисний відпочинок у літньому таборі AB-Lingvo цього року.

 

Переваги літнього міського табору від  “AB-Lingvo”

 

1. На відміну від таборів відпочинку-пансіонатів, перебування дитини у міському таборі “AB-Lingvo” коштує  набагато дешевше: всього лише 400 грн на місяць (5 годин на день, 20 днів на місяць). Одна ж зміна, проведена сином чи донькою в пансіонаті, обійдеться вам в 1200 – 1500 грн.

 

2. Не всі діти захочуть залишатися на ніч у незнайомому місці та ще й далеко від рідних. У літньому таборі AB-Lingvo діти перебувають 5 годин на день (ранкові або денні групи). Ваша дитина має достатньо часу на те, щоб поспілкуватися з друзями, побігати на свіжому повітрі, власноруч зробити гарну листівку мамі чи татові, дізнатися щось нове й цікаве та подивитися мультик (якщо залишиться час). Поки син чи донька перебуває в таборі, Ви зможете спокійно зайнятися своїми справами, а потім забрати втомлену та щасливу дитину додому.

 

3. Також стане в нагоді дана послуга для тих, в кого дитина ще маленька. Звісно, за малюком може пригледіти бабуся чи ще хтось із рідних. Але що робити, якщо всі родичі зайняті або проживають не у вашому місті? Тоді зверніться до “AB-Lingvo. У молодшу групу приймають дітей віком від 4 років.

 

4. Школярі (від 6 до 16 років) теж не будуть нудьгувати. Заплановані екскурсії та виходи на природу (за згодою батьків). А також будуть різноманітні майстеркласи, заняття улюбленими хоббі тощо.

 

5. Відпочинок у літньому таборі “AB-Lingvo” завжди веселий та безпечний. Діти доглянуті та зацікавлені. Вихователі – дружелюбні та в гарному настрої. При тому, що в групі 6-8 дітей, на прогулянку їх обов’язково супроводжують 2 вихователі. Також перед виходом на вулицю діти надівають яскравого кольору шийні хустинки, щоб ніхто не загубився. А ще окрім іграшок вихователі беруть з собою на прогулянку медичну аптечку. У випадку, якщо дитина погано себе почуватиме, батькам зателефонує завуч, який є куратором літнього табору. 

 

Через те що діти перебувають у таборі лише протягом 5 годин на день, та батьки можуть їх погодувати вдома, харчування не передбачається, проте батьки можуть надавати невеличкі перекуси своїм дітям. Адміністрацією навчального центру заборонено приносити продукти, що швидко псуються: тістечка з кремом, страви, що містять майонез, молочні продукти тощо. Дана заборона виключає проблеми з неякісною їжею, отруєннями та алергією на харчові продукти.

 

Ще одним плюсом на користь безпеки є договір на надання послуг, який укладається з батьками в обов’язковому порядку. Це дає змогу уникнути непорозумінь та надає впевненості щодо якості обслуговування клієнтів.

 

Тож, двері навчального центру AB-Lingvo відкриті для Вас і влітку. Давайте відпочивати з користю!

 

P.S. Навчальні послуги в AB-Lingvo в літній період продовжують надаватися у звичайному режимі. Ви можете й надалі відвідувати заняття.

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников