П'ятниця, 17 серпня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

 

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Наші нові статті

"Я для своєї дитини...". Тема №4. Вартість послуг…

  "Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне...

Администрация 01 серп. 2018 Hits:158 Публікації

Read more

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором…

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором є шкільний учитель?

  Напевне, якщо учитель від Бога - то це дуже добре: він чудово знає дитину, усі прогалини у знаннях, може найбільш...

Администрация 31 лип. 2018 Hits:148 Публікації

Read more

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які…

  А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та...

Администрация 30 лип. 2018 Hits:146 Публікації

Read more
Відпочинок з “AB-Lingvo”. Новий сезон

 

До літа ще достатньо часу, але батьки вже зараз замислюються над тим, куди подіти дитину на час канікул. У зв’язку з непростою ситуацією в нашій країні відправити дитину до моря, наприклад, у Крим, стало неможливим. Побувати в Карпатах теж навряд чи вдасться (через скажений попит), а відпочинок за кордоном дуже дорогий. Що ж робити, щоб дитина не тинялася вулицями сама по собі або не сиділа перед монітором комп’ютера, поки батьки на роботі?

 

Звичайно, неподалік від Вашого міста є табори відпочинку, які знаходяться на березі річки або в лісі. Але перебування дитини там коштуватиме також недешево – доведеться викласти суму, що інколи перевищує Вашу місячну заробітну плату. А ще очікується значне підвищення цін, тому не всі зможуть собі це дозволити. До того ж не всі діти захочуть протягом цілого місяця жити далеко від батьків та цілодобово підпорядковуватися жорстким правилам табору. А ще ностальгія…, сльози… 

 

 

Альтернативою можна вважати пришкільні табори, але невідомо, чи будуть вони працювати цього літа. Та навіть, якщо і будуть, то не все літо, а лише протягом 1 місяця (як це було в минулі роки). Ще одним значним недоліком є те, що більшість часу діти знаходяться самі по собі. Сором’язливій тихій дитині, яка невпевнено почуває себе у великому дитячому колективі, буде нудно і нецікаво в такому таборі.

 

Що ж тоді порадити батькам, які бажають зробити літній відпочинок для своїх дітей цікавим та корисним? Відповідь проста: запропонувати доньці або сину відвідувати міський дитячий табір. Дану послугу вже третє літо пропонує навчальний центр AB-Lingvo.

 

Чому саме AB-Lingvo”?

 

Спеціалісти навчального центру прогнозують, що цього літа очікується особливо великий попит на відпочинок у таборі навчального центру. До цього призводить не тільки нестабільна ситуація в країні, а й сприяє бездоганна репутація фірми. «Клієнти нам довіряють, тому що наша організація успішно працює вже протягом восьми років у м. Шостка. До того ж ми проводимо жорсткий відбір вчителів-претендентів. Ті, хто не любить дітей або не вміє з ними поводитися, у нашому навчальному центрі не працюють. Вихователі табору намагаються знайти підхід до кожної дитини, зацікавити її корисниими справами, допомогти розкрити її здібності та таланти» - ось так прокоментував вибір батьків директор навчального центру Чиж Максим Васильович. Тож давайте конкретніше розглянемо, чим буде корисний відпочинок у літньому таборі AB-Lingvo цього року.

 

Переваги літнього міського табору від  “AB-Lingvo”

 

1. На відміну від таборів відпочинку-пансіонатів, перебування дитини у міському таборі “AB-Lingvo” коштує  набагато дешевше: всього лише 400 грн на місяць (5 годин на день, 20 днів на місяць). Одна ж зміна, проведена сином чи донькою в пансіонаті, обійдеться вам в 1200 – 1500 грн.

 

2. Не всі діти захочуть залишатися на ніч у незнайомому місці та ще й далеко від рідних. У літньому таборі AB-Lingvo діти перебувають 5 годин на день (ранкові або денні групи). Ваша дитина має достатньо часу на те, щоб поспілкуватися з друзями, побігати на свіжому повітрі, власноруч зробити гарну листівку мамі чи татові, дізнатися щось нове й цікаве та подивитися мультик (якщо залишиться час). Поки син чи донька перебуває в таборі, Ви зможете спокійно зайнятися своїми справами, а потім забрати втомлену та щасливу дитину додому.

 

3. Також стане в нагоді дана послуга для тих, в кого дитина ще маленька. Звісно, за малюком може пригледіти бабуся чи ще хтось із рідних. Але що робити, якщо всі родичі зайняті або проживають не у вашому місті? Тоді зверніться до “AB-Lingvo. У молодшу групу приймають дітей віком від 4 років.

 

4. Школярі (від 6 до 16 років) теж не будуть нудьгувати. Заплановані екскурсії та виходи на природу (за згодою батьків). А також будуть різноманітні майстеркласи, заняття улюбленими хоббі тощо.

 

5. Відпочинок у літньому таборі “AB-Lingvo” завжди веселий та безпечний. Діти доглянуті та зацікавлені. Вихователі – дружелюбні та в гарному настрої. При тому, що в групі 6-8 дітей, на прогулянку їх обов’язково супроводжують 2 вихователі. Також перед виходом на вулицю діти надівають яскравого кольору шийні хустинки, щоб ніхто не загубився. А ще окрім іграшок вихователі беруть з собою на прогулянку медичну аптечку. У випадку, якщо дитина погано себе почуватиме, батькам зателефонує завуч, який є куратором літнього табору. 

 

Через те що діти перебувають у таборі лише протягом 5 годин на день, та батьки можуть їх погодувати вдома, харчування не передбачається, проте батьки можуть надавати невеличкі перекуси своїм дітям. Адміністрацією навчального центру заборонено приносити продукти, що швидко псуються: тістечка з кремом, страви, що містять майонез, молочні продукти тощо. Дана заборона виключає проблеми з неякісною їжею, отруєннями та алергією на харчові продукти.

 

Ще одним плюсом на користь безпеки є договір на надання послуг, який укладається з батьками в обов’язковому порядку. Це дає змогу уникнути непорозумінь та надає впевненості щодо якості обслуговування клієнтів.

 

Тож, двері навчального центру AB-Lingvo відкриті для Вас і влітку. Давайте відпочивати з користю!

 

P.S. Навчальні послуги в AB-Lingvo в літній період продовжують надаватися у звичайному режимі. Ви можете й надалі відвідувати заняття.

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

 

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

 


Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Вход для сотрудников