Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

6 помилок у вихованні дітей

Усі ми, батьки, бажаємо, щоб наші діти були зроровими, успішними та щасливими. Усі ми намагаємося зробити все залежне від нас, щоб так і було. Інколи докладаємо зусиль – а все марно. Чому? Розберемося!

 

Не завжди гарно те, у чому ми впевнені, у що змусили вірити нас наші батьки. Вони зростали в інших, складніших економічних та загальножиттєвих умовах, ніж ми, тому й світосприйняття в них інше. Зараз у нас є багато можливостей, щоб покращити своє життя та життя наших дітей. Безліч психологів майже кричать про це. 

 

 

Не будемо робити довгих вступів. До теми! До Вашої уваги 6 помилок, які ми робимо, виховуючи наших дітей.

 

1. Ми дуже опікуємося нашими дітьми змалечку. А не варто б! Нехай дитина бігає по двору. Розбити колінки – це дорогоцінний досвід. Він необхідний для порівняння банального ризику поранитися з серйозним ризиком впасти з висоти. Дитина пам’ятатиме, що це боляче, а можливо, й смертельно. Не даючи можливості вчитися на власних помилках, дорослі роблять дітей нездатними адекватно оцінювати ситуацію. А починається це з заборони бігати по двору, з  застереження, не дай Боже, від першого «нещасного» кохання і т.д. Розумні ризики в житті дитини обов’язкові. Інакше не обійтися без різного роду фобій. Інакше не досягти емоційної зрілості. Формуватимуться негативні риси характеру, як то зарозумілість, занижена самооцінка тощо. 

 

2. Ми вирішуємо усі проблеми за дітей. А не варто б! Сучасне покоління молодих людей, таке враження, ніби сліпі кошенята. Все це тому, що батьки поспішають негайно повирішувати всі проблеми за своїх дітей. При чому – миттєво, таким чином, фактично позбавляючи їх необхідності бути самостійними. Тож у дорослому житті батькам і надалі вирішувати усі проблеми за них, у тому числі й особисті. Щоб молода людина могла самостійно розв’язувати власні проблеми та добиватися більшого від життя своїми силами, дайте їй ще у дитинстві більше волі, свободи до самостійних дій. Не треба насаджувати звичку «дорослі усе поразрулюють»! 

 

3. Ми винагороджуємо за все до ряду. А не слід! На змаганнях, наприклад, дарувати подарунки за всі місця, як показують результати психологічних досліджень, категорично не можна. Принципу «кожен отримує винагороду» дотримуються для того, щоб дитина відчувала себе особливою. Проте він неодмінно призведе до розчарування: дитина згодом помітить, що так думають (що дитина в чомусь особлива) лише її батьки, що саме вони представляють ці подарунки. Так діти починають сумніватися в об’єктивності оцінки батьків, зростає недовіра в сім’ї. Нагороджувати варто лише за справжні успіхи, за справжні зусилля. Хвалити – то інша справа, а дарувати подарунки лише за участь, спробу – неприпустимо! Легко отримуючи подарунки, діти ніколи не навчаться самостійності, не зможуть пристосуватися до життя: вони не знайомі зі складнощами.

 

 

4. Ми хочемо щохвилини, щоб нас обожнювали. Це безвідповідально! Не треба боятися, що дитина ображатиметься на вас за щось, якщо вона справді не заслужила на заохочення. Треба навчати дітей боротися за те, чого їм хочеться. Якщо цього не робити та йти на поводу їх забаганок, є ризик, що дитина виросте балуваною, примхливою, жадібною. Не «лінуйтеся» сказати «ні». Нехай дитина намагається, старається, добивається! Це корисно для її дорослого життя, у якому не все дається легко.

 

5. Ми неохоче ділимося своїми помилками. А слід робити це! Звісно, власний досвід – це гарно, але не варто все залишати на призволяще: що буде, те й буде. Це інша, протилежна крайність відносно пункту першого наших рекомендацій. Якщо в дитини немає досвіду, треба допомогти порадами, розповісти, як це відбувалося у Вас у свій час. Розкажіть, яких помилок припустилися саме Ви, що відчували при цьому. Готуйте свого нащадка до можливих неприємностей, бо він може зустрітися з ними сам на сам, а допомогти буде нікому, тож нехай буде підготовленим. Не варто читати нотації з приводу паління або алкоголю, поясніть, які можуть бути наслідки, підготуйте до неприємностей максимально серйозно (не дай Боже їм трапитися)! 

 

6. Ми не дотримуємося наших слів. Це помилка! Дотримуйтеся правил та норм, прийнятих у суспільстві, та Ваші діти також наслідуватимуть Вас. Якщо ви перебігатимете дорогу на червоне світло, будьте певними, Ваші діти чинитимуть так само! Якщо Ви не повернете зайві гроші касирові, які Вам видали помилково, Ваша дитина також зростатиме та вчитиметься бути нечесною. Те, що Ви кажете, що треба бути чесним, сумлінним, дотримуватися правил дорожнього руху – нісенітниці, порівняно з набутим дитиною досвідом, який іде від Вас самих. Робіть так, як хочете, щоб робила Ваша дитина. Як то кажуть, не плюйте у колодязь…, і Ваша дитина не плюватиме! 

 

Помилятися та вчитися на помилках – це набувати нового досвіду. З ним приходить розуміння того, що робити правильно, а що – ні. Творіть досвід разом з дітьми. Разом зі своїми дітьми ми, дорослі, навчимося долати труднощі, ставатимемо ще більш самостійними та відповідальними. Діти навчаються в нас, а ми – у них. Це життя. Ціле життя ми навчаємося. Це нормально. 

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников