П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №8. 4 магічні скриньки

 

Вітаємо тебе, шановний друже! Наша чергова стаття, як завжди, стане тобі в нагоді. Планувати своє майбутнє та сьогодення – це цікаво, правда?! Тож до твоєї уваги новий метод впорядкування власного бюджету «4 магічні скриньки».

 

Суть методу полягає в тому, що розподіляти наявні кошти треба таким чином, щоб ти зміг максимально вдовольнитися отриманими грошима та насолодитися приємними почуттями від їх трат.

 

  

 

Організаційні моменти

 

Уявімо, тобі дають гроші батьки або ти отримуєш стипендію чи ти вже заробляєш сам. Тож треба щось зробити, щоб їх вистачило на цілий місяць.

 

Заводимо 4 магічні скриньки. Це можуть бути гарненькі коробочки з-під мобільних телефонів тощо. Обережно обгорнемо їх кольоровим папером – кожну окремим кольором. Наприклад: в нас будуть червоний, жовтий, помаранчевий, зелений.

 

Кажуть, гроші дуже люблять яскраві кольори. Але насправді, гроші не можуть любити, вони не живі. Це ми любимо барви, ми насолоджуємося тим, що можемо перебирати чудові скриньки в руках – приємні такі, відкривати їх, перераховувати наші омріяні грошики… Обгортаючи скриньки для грошей з любов’ю, ти сам робиш для себе все, щоб отримати якомога більший потік коштів до тебе. 

 

У чому суть методу?

 

1. У червону скриньку відкладаємо одразу 10% на майбутнє. Нехай буде на світле майбутнє, а не на чорний день, як часто прийнято казати. Ніколи не кажи стосовно грошей, що ти їх відкладаєш на чорний день! Думки – матеріальні, та чорний день обов’язково настане, якщо на нього чекати. Ти же відкладаєш на найяскравіший, пречудовіший день у своєму житті. Це може бути покупка квартири у майбутньому, необхідність сплатити за навчання тощо. Ці гроші бажано покласти в банк на депозит. (Спитай поради батьків стосовно того, як тобі це можна зробити). У банку гроші можуть навіть примножитися. Тож ти отримаєш більше, ніж відклав. Чому наша скринька червона? Червоний – колір заборони. Не чіпай, це гроші не для швидких витрат!

 

 

2. У жовту скриньку кладемо гроші на регулярні платежі. Це оплата занять, комунальні послуги, борг по кредиту, оренда квартири... Якщо в тебе є такі витрати або ти хочеш допомогти своїм батькам, ця скринька тобі обов’язково потрібна. Чому наша скринька жовта?- Жовтий – колір, що говорить «Увага!». Не забудь відкласти ці гроші, бо опинишся у складній ситуації!

 

3. У помаранчеву скриньку ми будемо класти гроші на обов’язкові соціальні трати. Це дні народження твоїх друзів, шкільні вечірки, походи з друзями до кіно – відпочивати теж треба. Тому заводимо помаранчеву скриньку. Чому помаранчеву? – Помаранчевий – схожий на жовтий. Пам’ятаєш, «Увага», тобі треба на день народження? А без подарунка – не гідно!

 

4. У зелену скриньку кладемо гроші на поточні потреби. У нас є залишок, який ділимо на 4 однакові купки та кладемо в різні конверти. Один конверт – один тиждень. Це витрати на щоденне шкільне харчування, покупку чогось вкрай необхідного (одягу, взуття тощо). Ці гроші бажано економити максимально. Не варто витрачати більше тієї суми, що розрахована тобі на тиждень, бо можна залишитися голодним наприкінці місяця. У тебе, напевне, питання, чому скринька зелена? – Зелене світло світлофора – сигнал для того, що ці гроші можна витрачати, проте з розумом!

 

 

Що робити, якщо ти зекономив гроші та не витратив їх за 4 тижні? – До кінця місяця нехай ці гроші лишаються у своїх конвертиках. Потім ти їх з честю та достоїнством можеш перекласти в будь-яку з попередніх трьох скриньок: червону – відкласти на світле майбутнє, жовту – допомогти мамі, помаранчеву – гарненько погуляти з однокласниками!

 

Ось бачиш, нічого складного в цьому немає. Головне, - слідувати запланованому та не витрачати гроші даремно на різні бряцанки та витребеньки. Розкажи про метод 4 магічних скриньок та 4 конвертів своїй мамі, друзям, знайомим! Нехай і у них гарно складається фінансове життя. Тобі, за те, що прочитав цю корисну статтю, нехай щастить завжди і в усьому по-особливому, нехай гроші будуть в усіх кишенях!

 

Про це тобі розповідали в школі? Ні? – То розкажи про це всім, кому можеш!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников