Вівторок, 23 липня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №9. Ти хочеш бути лідером?

 

Ти знаєш, хто такий лідер? Лідер – це перший у колективі, той, кого всі слухають, дозволяють йому керувати групою людей, допомагають у будь-якій справі… Проте не є лідером той, хто зазнається, хизується своїм становищем, досягненнями. Такі люди рано чи пізно перестануть бути тими, за ким усі ідуть, їх просто не будуть поважати. Варто лише «задрати носа», як твоє місце буде зайняте кимось іншим. Отже, лідерство – це з якогось боку конкуренція між людьми. Але ми не про ту конкуренцію говоримо, у якій когось безжально «чавлять», висміюють або прилюдно чимось дорікають (це не та конкуренція, про яку знімають фільми). Лідер – це справжній ідеал людини, на яку усі хочуть бути схожими, з якою усі хочуть дружити, порад від якої чекають, чиї прохання виконують з честю та достоїнством.

 

 

 

Які ще є риси лідерства?

 

Це впевненість у собі та своїх діях, уміння зібрати навколо себе команду, яка допомагає у впровадженні будь-яких ідей. Ця людина не тільки вимагає від інших старанності та цілеспрямованості, але й сама повсякчас бере на себе відповідальність. Лише за такою людиною готові йти, лише така людина доб’ється від життя максимуму: гарна робота або бізнес, чудові відносини з оточуючими, ясна та чітка самореалізація (те, задля чого ми усі живемо).

 

Лідер має харизму. Це така особлива привабливість для людей. Це особлива енергетика, це певний рівень іміджу (те, що людина являє собою для оточуючих), це особлива емоційність та впевненість. Ця людина приємна для інших, її усі люблять та інколи навіть обожнюють.

 

Як стати лідером? 10 практичних кроків

 

Хочеш про це дізнатися? Напевне! Усі хочуть бути першими, тому приготуйся до того, що тобі доведеться повсякчас важко та старанно працювати над собою. Інакше завоювати прихильність суспільства неможливо!

 

  1. Завжди будь позитивним, емоційним (проте не крикливим). Налагоджуй доброзичливі звязки, навіть із тими, хто тобі не подобається: з ними можна спілкуватися по мінімуму, але не виказувати своєї відрази.
  2. Спілкуйся та висловлюйся чітко та ясно. Вчися говорити. Усі мають тебе розуміти: скажімо, люди з будь-яким рівнем інтелекту.
  3. Ніколи нікого не висміюй. Напроти, захищай тих, кого ображають. Піднімай їх самооцінку (їх ціну у власних очах), та вони у свій час віддадуть тобі належне.
  4. Вчися критично оцінювати ситуацію, тобто не бійся виражати власну думку, навіть якщо вона не така, як у більшості. Головне, не лізь у бійку за свої ідеали. Лідерами стають «ботани», а не круті хлопці!
  5. Якщо в колективі панує негатив, пропонуй свої позитивні ідеї. Напевне, у тебе є про що повідати друзям? 
  6. Пропонуй участь у цікавих проектах та чітко розподіляй обов’язки між людьми. Видання власної з однодумцями газети про високі технології у твоєму класі або навіть, можливо, школі обов’язково оцінять. Написання програми на уроці інформатики залучить твоїх друзів до цікавої та корисної роботи по збиранню, наприклад, інформації про уподобання майбутніх користувачів. Пропонуй проводити гарні тематичні вечори та інші заходи. Однодумці поважатимуть тебе. Шукай підходий до тих, хто не поділяє твоїх уподобань. Спробуй зайнятися чимось таким, що ти ніколи не робив (окрім, звісно, шкідливих речей). 
  7. Завжди виконуй свої обіцянки, працюй наполегливо, вимагай цього від своїх товаришів. Будь обовязковим та старанним, та люди підуть за тобою, копіюватимуть тебе та намагатимуться заслужити твоєї довіри. Вчися швидко приймати рішення, поки ніхто інший не встиг зробити це за тебе (конкуренція). 
  8. Вчися слухати людей! Це дуже важливо. Не той – гарний співрозмовник, хто весь час розмовляє, а той – хто вміє гарно слухати, співчувати, давати вчасні поради.
  9. Будь готовим прийти на допомогу. Не цурайся фізичної праці.
  10. Іди до своєї мети не дивлячись на перешкоди та намагання оточуючих тобі заважати в цьому. Якщо кидати справу щоразу при перших же висміюваннях недоброзичливих людей, не стати в такому випадку такій людині лідером! Памятай про це!

 

Головне, про що тобі треба памятати: будь кращим в усьому, постійно дотримуйся перелічених вище пунктів, нікому не дозволяй загубити твої ідеї, будь таким, яким хочеш бачити свого кращого друга, однокласника, однодумця, знайомого – будь-кого, з ким ти спілкуєшся у повсякденному житті. Вчися разом з нашою рубрикою. Такого не розповідають у школі та про це не друкують підручників. Роби все по совісті, й совість тобі не заважатиме досягати нових та привабливих вершин!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников