Субота, 19 січня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Хто винний?

 

Чия вина у тому, що в дитини у школі погана оцінка? Це питання доволі спірне. Сказати напевне, що винні вчителі або батьки, не можна. Для того щоб ґрунтовніше проаналізувати причини, треба принаймні протягом деякого часу спостерігати за навчальним процесом у школі та за вихованням дитини в домашніх умовах. Проте з упевненістю можна сказати наступне.

 

Коли винні вчителі

 

Як незалежний спостерігач я можу назвати кілька причин, що можуть призвести до погіршення навчальних результатів через непрофесійність учителів, проте не беруся судити про професійні здібності педагогів тієї чи іншої школи нашого міста. По-перше, всі знають, що є вчителі від Бога, і бувають випадкові «перехожі». Зайнятість випадкових людей не на своїх посадах - дуже серйозне явище, що призводить до втрати зацікавленості навчальним предметом серед учнів, не дивлячись, чи ця людина вимоглива у своїй роботі, чи ставить лише гарні оцінки. Непрацюючих спеціалістів, справжніх вчителів, майстрів своєї справи багато, адже школи розформовуються.

 

 

По-друге, у декотрих педагогів можуть бути так звані фаворити, улюблені учні, з якими ведеться робота на уроці, які беруть участь в усіх олімпіадах, яких хвалять. Таких учнів – 2-3 на весь клас. Правда?! Педагоги мене зрозуміють. А інша маса незацікавлених або з якихось своїх причин небажаючих навчатися учнів сидить «відпочиває». Можливо, дитина відмовилася працювати через те, що її систематично не викликають (тягне руку, та даремно), або вчилася гарно протягом семестру, а звідкись у журналі з’явилися оцінки, які знизили показник (треба ж виставляти оцінки для наповнювання журналу). Звідси ми маємо неслухняність учнів на  уроках, грубість не тільки у ставленні до випадкових дорослих десь на вулиці, а й до самих педагогів (через втрату ними авторитета в учнівському колективі), ріст злочинності серед неповнолітніх.  Починаючи з першого класу, вчитель зобов’язаний вести дитину до успіху, нехай невеликого та далекого, проте до успіху, а не фіаско після «відсиджування» школи.

 

Коли винні батьки та самі діти

 

Серед причин, що призводять до погіршення навчальних результатів, якщо не брати до уваги психологічні та фізіологічні особливості учня, а також за умови, що вчитель у школі – найкращий професіонал, можна виділити також проблему небажання батьків контролювати процес виконання домашніх завдань. Ось вам приклад: з англійської задали перекласти речення (а як вам, напевне, відомо, жодного перекладу без вивчення слів не буває), дитина у великих муках переклала речення зі словником (або й зовсім не перекладала), проте взагалі не приділила уваги вивченню самих слів. Через деякий час за контрольну роботу буде отримано погану оцінку. І це справедливо! Не треба ходити лаятися з учителями. Це вже вина батьків, які не приділяють належної уваги, та самих дітей, які занадто багато дивляться мультфільми, просиджують час в інтернеті чи грають у комп’ютерні ігри. Шановні батьки, пам’ятайте: вчителі не проконтролюють виконання домашніх завдань вашими дітьми вдома!

 

Іншою причиною може бути так звана гіпертрофована відповідальність батьків. Відмітьте, не стосовно знань, а щодо оцінок дитини. В таких випадках батьки намагаються, якщо дитина не розуміє навчального матеріалу, самі виконати за неї домашні завдання, а не допомогти розібратися, відправити на додаткове заняття. Для цих батьків – оцінка понад усе. Не треба пояснювати, як це відіб’ється на подальшій, не побоюся цього слова, долі дитини. Хто тоді буде винний? Хіба вчителі? Адже батьки не підуть навчатися до інституту, не працюватимуть за своїх дітей на роботі…

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

Коли винними є конфліктні ситуації

 

Коли в колективі немає порозуміння між учнями, тоді, певно, годі й казати про успішність та глибину знань цієї аудиторії людей. Перш ніж підозрювати вчителів у незнанні предмету, треба перевірити можливість виникнення суперечливих ситуацій, розібратися, в чому причина виникнення та що з цим робити. У будь-якому випадку підтримувати дисципліну в  класі повинні вчителі, тому й звернутися по допомогу варто спочатку до них самих, потім до адміністрації закладу, потім до правоохоронних органів.

 

Коли винними є «недобросовісні» заробітчани

 

На полицях магазинів усе уставлене книжками з готовими відповідями з усіх предметів, будь-яких рівнів складності та будь-якої вартості. Нікому ж не треба пояснювати, як це впливає на подальше навчання дитини? На такій літературі заробляють гроші, при чому, використовуючи ваших дітей. А попит є, і надалі він не знизиться, бо він формується пропозицією таких недобросовісних бізнесменів. Докладаючи зусиль самостійно, ваша дитина отримує знання та береже сімейний бюджет.

 

Хто такі репетитори, та чи мають вони достатній рівень знань і досвід роботи?

 

Репетитори – ті ж учителі, в більшості випадків з більшим стажем роботи у своїй галузі, з більшим досвідом та рівнем знань, більш розвинені в плані організації навчального процесу своїми зусиллями (причому не від гарного життя вони змушені брати гроші за навчання дітей). Ці люди покладаються на себе повністю і зроблять усе, щоб їх ім'я процвітало, щоб не втратити свій заробіток. То ж висновок напрошується сам: якість репетиторських послуг у справжніх репетиторів - понад усе. Проте, звичайно, буває і тут своя сіренька овечка (не беремо до уваги студентів). Пан Учитель від Бога та Випадковість – пам'ятаєте?! Звичайно, шарлатанів треба стерегтися, як вогню – вони згають ваш час та кошти.

 

За яких умов слід звернутися до репетитора?

 

До приватних вчителів можна звертатися з будь-яких питань: чи то підтягнути якийсь предмет, чи просто одну тему, підготувати дитину до школи, до вступу до ВНЗ тощо. Але якщо учнем предмет запущений вже давно, наприклад, іноземна мова, а незабаром тестування, то вже час не тільки звертатися, а терміново щось вирішувати. Тут і кількість занять треба збільшити – двох на тиждень може бути недостатньо (адже в деяких школах, наприклад, іноземної мови по 3-4 уроки на тиждень).

 

З нашої практики знаємо, що буває і таке: здібності дитини не помітили в школі, вона сидить на уроках разом із «сірою масою», з тими, що залишилися в аутсайдерах. Тоді варто спробувати змінити ставлення педколективу до неї. А зробити це можна наполегливою працею дитини разом з репетитором.

 

Нічого страшного немає в тому, що ви користуватиметеся таким видом послуг – в наш час, час зародження приватних навчальних закладів, це навіть дуже престижно.

 

На завершення хочеться побажати учням справжніх успіхів, батькам – терпіння та фінансового процвітання, нашій країні – найкращих спеціалістів.  

  

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников