Вівторок, 21 листопада 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

"Підвид "Дитина успішна". Тема №10. 9 кроків до омріяної мети

Мета - це те, до чого ми прагнемо, те, що намагаємося втілити у життя, чого хочемо досягти. Чомусь бувають нездійсненні цілі, але все ж таки декому вдається дістатися певних успіхів?! А це тому, що бувають просто бажання, тобто просто мрії, та бувають цілі, чітко усвідомлені та прораховані. Якщо мрії - це тільки, так би мовити, наші хотіння, то цілі - усвідомлено сплановані дії. І щоб вдалося здійснити омріяне, треба планувати свої кроки. Саме доведеними до кінця справами вимірюється успішність людини.

Мета цієї статті - навчити тебе, любий друже, чітко та переможно йти до мети, прораховувати кроки, оминати невдачі - щоразу досягати успіху.

Що треба для цього робити

Все, що ми отримуємо в житті - це в нашому розумі. Все залежить від наших думок. Вони матеріальні, тобто ми здатні в прямому сенсі створити та отримати щось цілком реальне, чого можна торкатися.

Отже, ось план, завдяки якому можна будь-яку мрію втілити в реальність. Розберемо крок за кроком. Кожен крок будемо записувати до спеціального "зошита по втіленню мрій".

Крок 1. Записуємо те,  чого хочемо досягти. Наприклад: "У мене є гарна робота, яка приносить багато грошей та задоволення". Обов'язково задоволення! Без цього не буде грошей. Та обов'язково бажаємо в теперішньому часі. Те, що бажається зараз, воно по суті вже є. "Хочу, щоб у мене було..." - не спрацює. Для цього нашого бажання відводимо першу сторінку, красиво записуємо його маркером.

Тепер нам треба неодмінно викликати жагуче бажання цього досягти. Без жаги твоя мрія буде лише мрією. А метою вона стає лише тоді, коли конкретно бажаєш, коли є спрага до цілі.

Як викликати таке бажання?

Перш за все треба вимріяти основну мету, наприклад, це буде матеріальний статок. Далі підключаємо уяву. У жодному випадку не обмежуй себе у фантазії, як би недолуго мрії не виглядали. Намалюй тут же в зошиті шикарне життя, себе на чудовому острові, яхту - що завгодно, що даруватиме тобі піднесений настрій, коли з’являтиметься думка про мрію. Поки не виникла жага, не варто переходити до другого кроку, бо мрії не справдяться.

Додаткова порада 1

Що красивішим буде зошит, блокнот, альбом, то краще в тебе виходитиме. Нехай він буде великим - там буде багато цілей. Його можна обклеїти вирізаними малюнками з журналів, які вказуватимуть на тему бажань: гарний будинок, шикарний автомобіль, літак, човен тощо...

Крок 2. На наступній сторінці нам треба виплекати 100 % впевненість у тому, що ми можемо досягти нашої мети, та закріпити цю впевненість.

Що треба пам'ятати:

1. Цілі мають бути реалістичними. Не варто бажати, наприклад, що «в мене є скатертина-самобранка, яка дає їжу, та чарівна паличка, яка виконує бажання». Цього, звісно ж, не буде. Побажай краще гарно скласти ЗНО - це буде першим твоїм кроком до багатства. І цього досягти реально. А в нереалістичну мету ти скоро перестанеш вірити.

2. Плануй час на виконання цілі. Поки ти навчаєшся, цілком реально отримати гарні знання (саме знання, не оцінки). Тому не впадай у відчай, якщо в тебе проблеми зі шкільними учителями або тобі не вдається запам'ятати той чи інший матеріал з якогось предмету. Скоріш за все вони тобі просто не потрібні. Бери те, що тобі треба від школи. І будь чесним із собою. Якщо ти двієчник з усіх предметів, можливо, варто підтягнути знання, позайматися з репетиторами?!

Усі свої думки записуй. Все формулюємо в теперішньому часі. Кожен міні-крок фіксуємо на папері: "я займаюся додатково англійською та покращую свої знання з часів англійського дієслова протягом трьох місяців", "я перескладаю контрольні роботи протягом місяця" тощо.

Бачиш, цілі цілком імовірні, реальні, ти в них тепер здатний повірити. Це - головне на даному етапі.

Додаткова порада 2

Пам'ятай: те, що не записано на папері - ніколи не здійсниться, бо швидко забудеться! А до написаного ти будеш повертатися час від часу та працювати над ним. Зазвичай люди не записують свої цілі, тим самим намагаючись вберегти себе від розчарувань, якщо мрія не справдиться. Це дійсно захисний механізм. Але запис - це матеріальне, те, що можна взяти до рук, побачити, розпізнати, понюхати... Таким чином, матеріалізуються думки. І не інакше. Візьми за правило все записувати!

Крок 3. Список переваг, які в тебе з'являться, якщо ти досягнеш своєї мети. Напиши по пунктах, чого ти хочеш досягти, задля чого, що ти матимеш, отримавши це. Тоді будь-які "а що, якщо", "а якщо не", "а якби" тобі не завадять на шляху до успіху.

Приклад

1. Я гарно складаю речення в різних часах. Це дає мені перевагу. На майбутній роботі я веду листування з іноземцями.

2. Мій рівень знань з англійської постійно зростає. Мій начальник бере мене у відрядження. Я відвідую різні країни світу.

3. Мій шеф підвищує мене у кар'єрному плані. Моя зарплатня зростає. Я вчуся багатьом цікавим та новим речам.

4. Тепер я вмію керувати відділом перекладачів. Я відкриваю власний центр перекладів.

5. Тепер я вільна людина, незалежна від людей та не відчуваю фінансових труднощів.

Ось так, кар'єрними сходинками до власного бізнесу ти досягаєш своєї мети: гарна робота та багато грошей. Але і це ще не кінець. Створи інше бажання, коли досягнеш цього.

Крок 4. Визнач, в якому стані зараз твої справи. Якщо ти хочеш вивчити іноземну, з’ясуй, на якому рівні в тебе знання. Якщо треба схуднути - подивись, скільки ти важиш зараз. Хочеш знайти підробіток, проаналізуй пропозиції в газетах та в інтернеті. Усе записуй, усі свої кроки, враження та результати для подальшого аналізу: не досягнув того-то через те-то...

Крок 5. Встанови крайні строки, до яких треба досягти мети. Це є програмуванням підсвідомості. Якщо цього не робити, то ти, звісно ж, будеш спокійним, впевненим, що нічого не трапиться, якщо ти не встигнеш до визначеного терміну - отже, не доведеться розчаровуватись. Це той самий захисний механізм. Повір, в такому випадку, нічого і не трапиться: «віз» не зрушить з місця.

Не варто боятися не вкластися у строки! Краще зробити трохи та бути на півшляху, ніж так і не почати, не спробувати... Ти - господар своєї долі. І Ти можеш перенести строки. Але головне, щоб вони були!

Додаткова порада 3

Пам'ятай. Якщо твоя мета довгострокова, рік-п'ять, розбий її на міні-цілі, їх досягати легше, а разом вони приведуть тебе до головної мети набагато швидше.

Крок 6. Аналізуй перепони на шляху до твоєї мрії. Усе записуй, при чому в порядку важливості тієї чи іншої перешкоди. Визнач найсуттєвішу перепону на твоєму шляху. Ось коли ти її усунеш, тоді треба братися за іншу найсуттєвішу.

Приклад

Тобі треба скласти математику. А у тебе проблеми з учителем. І ти знаєш, що не складеш через це. Це найважливіша перепона. Як її подолати? Можна змінити школу (це дуже радикальний крок, але інколи його варто зробити задля майбутньої кар'єри, якщо іншого виходу немає), а можна підійти до вчителя та вибачитися за щось, у чому ти був неправий - і конфлікт буде вичерпано. Головне - ціль, а засоби інколи треба обирати, поступаючись чимось і не на свою користь. Це життя.

Додаткова порада 4

Що сказати учителю, коли ти був не правий?

- Маріє Іванівно! Я зрозумів, що був не правий, коли з вами сперечався. Прошу у вас пробачення. Я сподіваюсь, що ви не будете сердиться на мене. Я хочу опанувати ваш предмет, тим паче, що він мені дуже потрібний, але не знаю, як до вас підійти.

До речі, можна написати листа. Тільки не підкладай до сумочки! Не оцінять, бо по чужим речам лазити негарно, хоч і з добрими намірами.

Крок 7. Склади список тих людей, які тобі можуть допомогти в досягненні мети. Це можуть бути батьки, друзі, вчителі, начальник на роботі, інші знайомі. Не забувай, що нічого не можна отримати задарма. Якщо ти не допомагаєш людям, то і вони тобі ніколи не допоможуть! І першим у цьому списку зобов'язань - ти! Ти перший маєш щось зробити для людини добре: допомогти батькам у городі - вони запишуть тебе до репетитора,  не залишити друга в скрутну хвилину - він дасть списати, побажати учителеві гарного дня - він буде до тебе проявляти прихильність...  Без добра добра не буває!

А тепер склади план, як ти будеш допомагати комусь. Розпиши дії по мірі їх значимості. І пам'ятаєш, виконуй з найважчого?! Переходь до дії одразу ж. Жодних "потім"!

Крок 8. Використовуй метод візуалізації. Чітко та ясно уяви собі картину кожного результату, немов би він уже отриманий. Уяви ті емоції, які переповнюватимуть тебе. Запам'ятай їх! Прокручуй в уяві ці моменти якомога частіше. Уявляй, що це в тебе вже є. Так ти програмуєш себе на неодмінний успіх. Так ти стаєш впевненішим у своїх діях. Ти здивуєшся, коли у твоє життя прийдуть зміни! Перевір це на практиці!

Крок 9. Прийми рішення ніколи не відступатися від своєї мети. Напиши це в своєму зошиті. Можна укласти з собою договір: "Я присягаюся ніколи не звертати зі свого омріяного шляху... В іншому випадку я - ненадійна людина, якщо я сам собі даю слово та не можу його тримати". І це діє. Головне - Твоє бажання!

Цього не навчать у школі. Бери знання, дій! Хто, якщо не Ти?!

Чиж М.В. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников