П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №11. Ти не знаєш математики? Ти впевнений?

 

Ти – не кращий учень у класі? Відмінники хизуються тим, що вміють розв’язувати рівняння, доводити теореми? Учителька каже, що тобі не дано? Ледве тягнеш предмет, та ніщо не може допомогти? Через це в тебе погане самопочуття, виникає небажання ходити до школи, ненавидиш однокласників та вчителів?

 

Не бери близько до серця! Якщо тобі важко дається даний предмет, це зовсім не значить, що ти – нездара. Давай розглянемо, що саме тобі треба обов’язково знати, щоб уміти продуктивно функціонувати в соціумі та не виглядати зовсім нетямущим.

 

Оволодівши цими знаннями, ти стовідсотково зможеш купувати необхідні тобі речі, вираховувати квадратні метри та навіть вести власний бізнес. Отже, якщо ти не плануєш пов’язати свою майбутню професію з математикою, тобі достатньо знань, якими ти конче маєш володіти. А все інше – нехай дістанеться хвалькам! 

Перед тим, як ми відкриємо цей секрет, знай, що якщо в тебе будуть питання, не соромся ставити їх в коментарях на нашому сайті www.ab-lingvo.org.ua в розділі «Статті», попередньо знайшовши дану тему. Тепер по пунктах.

 

1.    Тобі обов’язково треба володіти наступними навичками: додавання, віднімання, ділення та множення. За їх допомогою ти зможеш купувати речі, рахувати решту тощо. Це елементарні знання. Сюди ж додамо і таблицю множення. Без неї жодне множення у стовпчик не допоможе. Це істина! Прийми її! Але, напевне, ти володієш даними вміннями?! Усі рано чи пізно навчаться цьому. Також вчися додавати, віднімати, ділити та множити у стовпчик! Це тренує мозок і згодиться, коли не буде під рукою телефону чи калькулятора.

 

2.    Також тобі знадобляться основні поняття про дріб. Елементарно: налити третину склянки молока у тарілку та додати дві третини чайної ложки соди… Це будуть млинці. Ти розумієш, скільки це? Якщо ні – бігом до вчителя! А не то замість млинців вийдуть або жижа, або «гіпсова» субстанція на сковорідці.

 

3.    Ще дуже важливо знати, як обрахувати площу та об’єм. Не володіючи даними знаннями, важко буде купити квартиру, перерахувати комунальні платежі та в акваріум води правильно долити – рибам не сподобається, якщо вони полинуть через край акваріума у вільне плавання по твоїй кімнаті.

 

4.    Відсотки та пропорція – взагалі дуже важливі як у повсякденні, так і, тим паче, у бізнесі. Приклад 1. Тобі треба підвищити зарплатню працівникам твоєї фірми, але, щоб ніхто не образився, ти вирішуєш збільшити її на 7% кожному. Навмання тут діяти не можна: кожному по 50 гривень (і програмісту, і прибиральниці) – не чесно, бо зарплати в них суттєво різні. Приклад 2. Якщо при плануванні власного бюджету ти хочеш відкладати 3% на зошити, 10% на подарунки, 13% ще на щось… - не знаючи, як рахувати відсотки або складати пропорцію, ти обов’язково зайдеш у глухий кут.

 

Шановний читачу! Дані знання тобі допоможуть нормально жити у суспільстві. Але якщо ти збираєшся пов’язати свою кар’єру з математикою, тобі, напевне, доведеться складати ЗНО. Дані поради, описані вище у статті, звісно ж, не врятують. Тому вчи тригонометрію, інтеграли, модулі та інші премудрості математичної науки!

 

Головна порада сьогоднішньої публікації: не дозволяй нікому за тебе вирішувати, чи тямиш ти в предметі, чи ні! Не слухай тих, хто намагається відбити в тебе бажання навчатися. Бери ті знання, які вважаєш за потрібне! Якщо відчуваєш, що якихось навичок не вистачає, звертайся до вчителів, репетиторів, або просто людей, які можуть тобі пояснити матеріал.

 

Вчитися ніколи не пізно. До нашого навчального центру ходять 9% дорослих з усього обсягу тих, хто навчається. Але засвоювати знання в ранньому віці, на відміну від дорослого зайнятого життя, набагато легше. Тож, не зволікай! Вчися зараз!

  

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников