Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

А у вас які мотиви?


Погляньте на вашу дитину та скажіть, кого ви бачите перед собою?! Це майбутній бізнесмен, чиї діти пишаються ним та мають море можливостей у житті? Чи бачите трудягу, який ледве зводить кінці з кінцями, живе від зарплати до зарплати, випрошує гроші в борг у сусідів? Уявили?! Розвиток якого сценарію вам до душі? Напевне, не другого!

 

Замислимося, чому буває так, що людина не є успішною, змучена роботою! Вона такою народилася? Це доля така? Це збіг обставин? Зовсім ні! Діти народжуються однаковими, з однаковими можливостями, незалежно від того, чи їх батьки мільярдери, чи бідні. Кожна людина може досягти у своєму житті того, про що не боїться мріяти.


Якщо ви народилися в сім’ї з невеликим статком, то це зовсім не значить, що так має бути все життя. Ніхто не забороняє розвиватися, міняти свої думки, ставлення до оточуючих, притягувати до себе сприятливі обставини. Насправді багата людина – це людина, яка знає, як застосувати свої знання, як саморозвиватися, гармонійно взаємодіяти з середовищем.

 


То що ж робити, щоб дитині забезпечити достойне існування? – Не працювати треба більше на п’ятьох роботах, не статок заробляти усіма мислимими та немислимими способами. Треба розвивати дитину, а саме – приділяти їй якомога більше уваги. Як доводять вчені світу, при чому як один, винні в усіх негараздах саме батьки. А в чому саме, спробуймо розібратися далі.


Батьки дуже часто припускаються серйозних помилок при вихованні дітей. Найсерйозніша проблема, яка характеризує всі помилки у вихованні, - це банальна нестача часу. Дитина заважає, її намагаються «здихатися» бабусям, зайняти аби чим, аби не чіплялася зі своїми розпитуваннями. Іноді кажуть, та чи інша дитина - проблемна. Та у дитини проблем немає, єдина можлива проблема – то її дорослі. То ж розглянемо помилки батьків у вихованні.


Помилка №1. Незнання своєї дитини додає відповідальності. Спостерігайте за нею, пізнавайте її внутрішній світ, цікавтеся тим, що її турбує, прищеплюйте знання, інтереси, гарні почуття. Поважайте внутрішній світ дитини, допомагайте пізнавати оточення, робіть це завжди разом. Пам’ятайте, що більше ви пізнаватимете власну дитину, то в меншій мірі нестимете відповідальність за неї. Самостійність вашої дитини – ось найбільша ваша відповідальність!


Помилка №2.  Моя хата з краю. Дехто вважає, що педагоги існують та годуються за рахунок платників податків тільки для того, щоб на них можна було «скинути» власних дітей. Але ж не варто забувати, що найбільшу відповідальність, не тільки моральну, але й по закону, несуть за дитину її батьки. Існує таке поняття, як батьківська педагогіка.


Уявіть, дитина росте без сімейних звичаїв, родинних цінностей! Ідеалом-наставником для такої дитини буде, звісно, педагог, а не батьки. Але ж учитель не проконтролює дитину в позаурочний час. Чи тоді варто журитися з приводу неслухняності дитини? Вона вважатиме батьків такими, що не гідні її поваги.


До того ж, ви бажаєте, щоб ваша дитина була схожа на вас, чи на педагога, в якого в самого діри в кишенях та недоглянута своя дитина? Може, краще, щоб на вас? А що ви можете їй дати? Ось і переходимо до третьої помилки батьків.


Помилка №3.  Ми, як вівці в отарі. Якщо вас у дитинстві не вчили підприємницькій діяльності, то це не значить, що ви теж не повинні цього робити. Вас ніколи не вчили цьому лише через те, що ваші батьки про це і мріяти не могли. Час тоді був такий: у колишньому СРСР підприємництво було на рівні зради народу. Але ж ті часи минули, а ми й досі на зародковому рівні розвитку.


Існує така думка, що бізнес – справа буржуїв. Дехто істинно ненавидить таких людей. І це є не що інше, як пережиток минулого. Підприємці – це достойна заміна державі в галузі постачання товарів та послуг. Завдяки підприємництву ми маємо величезний асортимент товарів, а не один лише туалетний папір на прилавках магазинів. Також це якість послуг, що постійно підвищується.


Державних робочих місць в наш час небагато, та вони є непрестижними  та   малооплачуваними.  То  чому  ж підприємництво дехто вважає найбільшим лихом у світі? Ніхто, напевне, не хоче, щоб його дитина мала низькооплачувану роботу та виховувала таких же бідолах-дітей, продовжуючи традиції волочіння існування?! То чому б не зробити свою власну дитину успішною? Фінансова освіта є неодмінною складовою виховання дитини. Розвивати обізнаність людей у цьому плані не вигідно державі, тому нас ніхто не навчає в школі такому предмету, як «фінансова діяльність».


Якщо привчати дитину відповідально ставитися до фінансів через процес самостійного заробляння нею грошей (за якусь домашню роботу, допомогу тощо), результат буде неодмінно приголомшливим: мінімум, ваша дитина з повагою ставитиметься до праці, знатиме ціну грошам, максимум – відкриє власну справу вже в 16 років. Корисно, чи не так? То варто бути, як усі, підпорядковуючись отарним принципам?

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 


Помилка №4.  Самостійність чи посиденьки на маминій шиї? Вашому синові виповниться колись 20 років. Яким ви його бачитимете? Так, це не помилка, саме бачитимете, а не хочете бачити, бо діяти треба, поки не пізно. Або ваша дитина буде успішною людиною, або продовжуватиме сидіти у вас на шії – саме те чого ми досі й добивалися вихованням відсталої третьосортної країни. Може, час щось міняти?

 

Помилка №5.  Я не хочу вчитися, хочу оженитися. Не варто дозволяти дітям зв’язати себе шлюбними узами до перетворення на заможну в фінансовому плані людину. Це рівносильно тому, щоб кинути беззбройного солдата на танк. В наш час ми бачимо, що молоді люди одружуються в 17-18 років, через рік-два розходяться, страждають, цінні роки проходять, і потім вже нічого не хочеться. І час втрачено назавжди.


Що треба, щоб зробити дитину успішною? Потрібне не що інше, як мотивація. Мотивація до організації власної справи, до придбання власної квартири, закладення основ активів, які б дозволяли не працювати хоча б рік. Тоді можна заводити й сім’ю та виховувати всесторонньо багатих нащадків, а не існувати в бідності. Заборонити кохати, звісно ж, ви не зможете, проте рано заводити сім'ю заборонити маєте. 


Помилка №6.  А що там баба Марфа сказала!.. Це найпоширеніша помилка у вихованні. Це коли ви слухаєте думки обивателів, які не мають жодного відношення до вас, про методи виховання в вашій родині. А тим паче – погоджуєтеся з ними. Майте на увазі: ніхто не може більше бажати добробуту вам, ніж ви самі. Баба Параска може порадити та піти зловтішатися вашими проблемами. Вам воно треба?


Ось розповсюджені судження. «Ви відбираєте в дитини дитинство», «Та ви що, несповна розуму, примушувати бідну дитину працювати! За це ще гроші платите…», «Скажіть синові, щоб не сперечався з учителем. Він розумніший, знає, що каже». А що як син розумніший за вчителя? А що як у сина через рік буде бізнес, квартира, машина, а вчитель залишиться зі своїми дірками. На кого ви хочете щоб була схожа ваша дитина? Ось на те й орієнтуйте її!


Як висновок, хочеться сказати, що, навчаючи дитину основам поводження з грошима, даючи їй уроки бізнесу зараз, ви отримаєте велике матеріальне заохочення в майбутньому, а моральну насолоду та гордість за вашу дитину вже тепер. Адже дитина під впливом важливої та цікавої інформації мінятиметься. То ж не гайте часу, займіться цим просто зараз! Але спочатку дайте відповідь на питання, поставлене у назві статті.                    

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников