Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №12. На тебе чекають суперважливі поради

 

Ти – школяр. Тебе вже нічим не здивувати. Тебе змушують знати такі речі, які просто несумісні зі здоровим глуздом та не мають нічого спільного з твоїм реальним життям. Тебе навчили того, що якась там будівля була побудована такого-то числа й такого-то року, тобі нав’язали знання про теореми, які ніколи в житті не знадобляться, тебе змушують читати твори вітчизняної та світової значимості, пронизані негативом наскрізь… Не переживай. Ці знання ти благополучно забудеш і ніколи, напевне, не згадаєш про них… Складеш ЗНО – і все буде добре.

 

А ось – справжні знання, які допоможуть тобі у житті. Використовуй їх на повну! Але це не значить, що ти маєш закинути шкільну програму! Ти повинен отримувати гарні оцінки. Прийми це як дане та навчайся, як ти це робив раніше (або навіть краще), а нові знання збережи – вони тобі стануть у нагоді. Описані нижче принципи й правила діють завжди, незалежно від того, що ти про них думаєш. Отже, вивчай усе уважно та пиши питання в коментарях на нашому сайті.

 

 

1. Не стався до себе занадто серйозно. Що це означає? Ті страждання, яких ти зазнаєш зараз, насправді можуть бути несуттєвими. Наприклад, тобі може щось не подобатися у своїй зовнішності, ти можеш бути до себе занадто вибагливим – все це може виявитися неважливим та надуманим, про що ти згодом навіть не згадаєш.

 

2. Пам’ятай, 90 % того, що ти боїшся, ніколи не справдиться. Наші страхи занадто перебільшені. А якщо ти боїшся за своє життя та життя рідних – пам’ятай – не варто! Думки про смерть насправді – це нормально, згодом (коли трохи подорослішаєш) страх буде приборкано та він не матиме колишньої сили. Що раніше ти це зрозумієш, то раніше ці страхи, що зараз негативно на тебе впливають, втратять свою міць.

 

3. Нікошли не порівнюй себе з іншими. Не дозволяй комусь мати над собою контроль. Ти рано чи пізно помітиш, що є люди не тільки в чомусь кращі за тебе, а є й такі, які у чомусь гірші. Це значить, що твоя думка про себе залежить тільки від того, в якій компанії ти опинився. Якщо тебе гноблять в одному колективі, спробуй знайти той, в якому тобі буде зручно.

 

4. Знай, реальність така, якою ти її для себе хочеш бачити. Якщо ти чекаєш на неприємності – вони будуть. Більшість песимістів вважають, що вони реалісти, проте реальність така, що ми самі створюємо її, цю саму реальність. Краще займи свої думки позитивом, тим, чого ти прагнеш – і воно справдиться. У будь-якому випадку бути оптимістом – краще, ніж реалістом і тим паче песимістом! Тож думай позитивно!

 

5. Ти думаєш, що помилки – це показник невдахи? Помиляєшся! І дуже, кардинально помиляєшся! Завдяки помилкам, ми отримуємо досвід, без якого не може бути успіху. Як ти думаєш, чи міг би ти уникнути помилок, якби не знав, що саме може трапитися поганого, якщо вчинити саме ось так? Наприклад, чи кинув би ти молоток догори, якби не знав, що він повернеться донизу та боляче лусне в лоба? Це є досвід, а помилки – його помічники! У звичайній школі за помилки карають низькими оцінками, у школі життя за помилки ти будеш нагороджений та навіть зможеш стати успішною людиною, якщо правильно скористаєшся набутим досвідом.

 

6. Будь вдячним усім та за все! Вдячність подарує тобі щастя – те, чого прагнуть усі без винятку. Коли ти вдячний, твій настрій перебуває у піднесеному стані, ти можеш зробити приємне іншій людині, а оточуюча реальність віддячить тобі за це. Бути вдячним треба тренуватися, це непросто. Будь вдячним сусідові, який відчинив тобі двері під’їзду, подякуй продавчині, яка продала тобі морозиво, вчительці, яка дає тобі знання, Петрикові який штовхнув тебе у калюжу: якби не він, не відпустили б додому перевдягатися… У всьому треба шукати позитив. Дякуй відверто, можна про себе, а згодом і вголос: хай і людина теж радіє! Звісно, Петрикові не варто казати, який ти радий опинитися у калюжі, просто подумай, що краще перебувати в даній ситуації, ніж прийти непідготовленим на контрольну роботу. Скрізь шукай позитив!

 

7. Суперважлива порада №1. Вчися віддавати! Всесвіт запрограмований так, що нічого не можна отримати, не віддавши першим щось, інакше звідки візьметься щось для іншої людини, яка чекає, що їй щось дадуть? Логічно, чи не так? Тож навчайся віддавати із задоволенням, з добрими думками та намірами, віддавай тим, хто тобі приємний: купуй у тих продавців, які подобаються, жертвуй до тих скриньок, які викликають бажання зробити добре іншій людині (сума не є важливою). Ніколи не віддавай так: «на, подавися своїми грошима»!!! Так ти програмуєш провалля між тобою та грошима. Ти дав погане – тобі повернуть погане! Це закон Всесвіту.

 

8. Суперважлива порада №2. Вчися приймати! Знов візьмемо приклад матеріальних цінностей (але це стосується не тільки коштовних благ). Якщо тобі дарують подарунок – бери його та дякуй. Не смій казати «та не треба було, це ж так дорого», «ой, та навіщо» та в цьому ж дусі. Так ти програмуєш бар’єр між тобою та грошима – сам фактично від них відмовляєшся. Краще скажи «Це мені? Спасибі, я дуже вражений. Мені подобається». З грошима треба пов’язувати тільки позитивні думки, тоді й разом з приємними моментами приходитимуть різні блага. Якщо тобі дають щось коштовне – ти вартий цього, пам’ятай!

 

На замітку майбутній успішній людині!

 

- Лише 20% часу, витраченого тобою на твою діяльність, принесуть 80% отриманого результату. Це називається принцип Парето. Тобто, працюючи лише одну п’яту частину всього часу, ти напишеш 80% реферату, як приклад. Інший час ти будеш займатися «шліфуванням» написаного, перейменуванням заголовків, форматуванням абзаців або навіть зовсім не пов’язаними з роботою речами. Щоб правильно розпорядитися своїм часом, бери до уваги цей принцип та організовуй роботу так, щоб досягати результату максимально швидко. Витрачай час на справді потрібні речі!

 

- Що більше ми відводимо часу на якусь роботу, то більше часу в результаті ми витрачаємо. Задумали написати твір за вечір – писатимем цілий вечір та навіть довше. Якщо поставиш собі за мету написати за годину – напишеш за півтори. Якщо навіть за дві або три – це все ж краще, ніж до другої години ночі. Правда? Це правило Паркінсона.

 

Сьогоднішні рекомендації дозволять тобі витрачати час справді ефективно та якісно. Чомусь про це не говорять у школі та в інституті, а це є основополягаючими, фундаментальними принципами взаємодії з Всесвітом. Зумієш з ним «співпрацювати» - зумієш бути успішним! Бажаємо досягнень тобі у навчанні не тільки у звичайній школі, а й у школі життя!

 

Чиж М.В.  

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников