П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як допомогти дитині обрати її майбутню професію?

 

Поради батькам від фахівців «AB-Lingvo» 

 

Діти, особливо маленькі, часто з великим задоволенням відповідають на запитання дорослих: «Ким ти хочеш стати, коли виростеш?» Які тільки професії не обирають малюки! Вони бажають бути акторами, мандрівниками, розвідниками (точнісінько такими, як показують у кіно!), артистами та моделями.

 

Але фантазії фантазіями, а дитина дорослішає, отже приходить час визначити її справжне покликання. І не відкладайте вибір майбутньої професії до того часу, коли син або донька будуть навчатися у випускному класі: що раніше ви визначите вподобання та здібності дитини, то більше часу буде на вибір майбутнього навчального закладу та шкільних предметів, на які слід звернути особливу увагу. Таким чином, і підготовка до ЗНО проходитиме легше, та результат матимете кращий.

 

 

Найпопулярніші професії сьогодні

 

Спеціалістами навчального центру «AB-Lingvo» було проведено анкетування учнів з метою визначити, які професії є найбільш цікавими для сучасних дітей. Згідно з результатами найбільшим попитом користуються професії з категорії «Медицина»: фармацевт, хірург, стоматолог тощо.

 

На другому місці опинилися професії пов’язані з мистецтвом: художник, дизайнер, фотограф. Ті, хто бажають бути перекладачами, розділяють другу сходинку рейтингу професій з майбутніми митцями.

 

Також діти мріють пов’язати своє життя з комп’ютерними технологіями – третє почесне місце у рейтингу.

 

З відривом всього лише в 1 бал, займають четверту позицію професії, пов’язані з шоубізнесом: актор, співак, модель.

 

Професії вчителя та психолога достатньо актуальні сьогодні. П’яте місце.

 

Спортсмени, військові та міліціонери займають шосту сходинку. На один бал від цих професій відстають маркетологи та економісти – сьома позиція. Далі в рейтингу знайшли своє місце журналісти, пілоти літаків, стюардеси та моряки.

 

Майбутні банкіри та бізнесмени займають дев’яту сходинку.

 

На десятому місці знаходяться спеціальності: архитектор та вчений. Також діти згадували про такі професії як перукар, кухар, менеджер туризму, юрист, дипломат, еколог, геодезист.

 

 

Як не помилитися з майбутньою професією

 

Як ми бачимо, мода на спеціальності «юрист» та «економіст» пройшла. Це пов’язане з тим, що ринок праці перенасичений представниками даних галузей. А найбільший попит в Україні зараз на кваліфікованих фахівців робочих професій, інженерів та IT-спеціалістів. Якщо для вашої дитини не підходить жоден з варіантів, то залишається ще один вихід – відкриття власного бізнесу. Цей варіант підійде і для того, хто обирає творчу професію на зразок дизайнера чи фотографа (свій салон), і для вчителя (репетирство), і для лікаря (приватний медичний центр), і для перукаря (власна перукарня або салон краси).

 

Про вчителів поговоримо окремо. Часто людина здобуває педагогічну освіту тому, що «більше немає закладу, куди вступити», та обирає предмет, з яким не було проблем у школі. Тому в нашій країні зараз багато викладачів непопулярних предметів, які потім не знають в якій галузі ринку праці застосувати свої знання. Вчителі географії, економіки, інформатики або російської мови навряд чи знайдуть собі достатньо клієнтів, щоб заробляти на життя репетиторством. Про викладачів фізкультури й трудового навчання взагалі годі й говорити.

 

Звісно, існує й інша причина, що спонукає людину таким чином отримати диплом ВНЗ – це престижно, інколи навіть продавцем в крамницю влаштуватися легше, якщо є вища освіта. Але поміркуйте, чи варто витрачати декілька років на навчання та здобуття диплому вчителя фізкультури, щоб потім працювати в магазині чи на ринку за мінімальну зарплатню? Може, обрати таку спеціальність, яка допоможе започаткувати власну справу? Можливо, для цього знадобиться докласти зусиль та підтягнути знання з деяких шкільних предметів. Якщо самостійно це зробити важко, то не зайвим буде звернутися до репетиторів.

 

Що стосується тих, хто бачить себе у майбутньому актором, музикантом, співаком, моделлю, ведучим, – вибір данних професій не дасть змоги реалізувати себе у невеликому містечку. Якщо ж ваша дитина мріє знайти своє місце під сонцем у світі великого шоубізнесу, то майте на увазі, що досягають успіху одиниці, до того ж не завжди найталановитіші. Тому все таки подбайте про те, щоб син або донька здобули більш практичну спеціальність на доданок.

 

Та сама порада стосується й батьків «футболістів», «гонщиків» та інших спортсменів. Одна справа, якщо у дитини дійсно є споритивні дані, вона навчається у спортивній школі і дійсно готова присвятити себе спорту. Якщо ж любов до спорту полягає тільки в тому, щоб ганяти м’яч з друзями після школи замість того, щоб учити уроки – підбираємо іншу професію!

 

 

Як допомогти дитині з вибором професії

 

  • Звісно, всі батьки бажають своїй дитині якнайкраще влаштуватися в житті. Тому при виборі майбутньої спеціальності для неї орієнтуйтеся не тільки на престижність професії, а й на те, чи подобається вона синові чи доньці.
  • Змалечку виявляйте здібності дитини та розвивайте їх. Намагайтеся, щоб син або донька були всесторонньо розвиненими особистостями.
  • Навіть якщо у вашій родині вже п’ять поколінь лікарів, не наполягайте на тому, щоб дитина продовжувала сімейну династію. Можливо, вона бажає реалізувати себе в іншій професії. І в жодному разі не дорікайте, що її вибір не співпадає з вашими мріями (часто такими, які не справдилися у вас самих).
  • Відкиньте стереотипи, що підриємництво – це нечесна справа, та підтримайте дитину, якщо вона пов’язує своє майбутнє з бізнесом та вже в юному віці виявляє підприємницький хист. Підтримуйте нащадка, допоможіть отримати необхідні знання, та й самі почитайте літературу на бізнес-тематику –  можливо, й вам сподобається.
  • Якщо дитина-підліток бажає попрацювати влітку на канікулах, не забороняйте їй. Нехай спробує себе у якій-небудь професії. Наприклад, можна роздавати листівки, допомагати сусідці прополоти город, доглядати за домашнім улюбленцем вашої колеги по роботі тощо. Звісно, те що вашій дитині сподобається роздавати рекламні матеріали, не означає, що і по закінченню школи вона буде цим займатися замість того, щоб отримати гарну освіту і потім роботу. Насправді така практика доможе визначити, до якого виду діяльності більше схильний підліток: робота з людьми, з тваринами, фізична праця, розумова тощо.
  • Якщо ситуація з вибором майбутньої роботи дуже вже складна, можна звернутися до практикуючого психолога та пройти тестування. Спеціаліст зможе визначити здібності дитини та оптимальну сферу діяльності для неї.

 

Отже, якщо ваша дитина ще тільки навчається у школі, це не означає, що часу на визначення з майбутньою професією ще багато. Намагайтеся раніше визначити, яка спеціальність до вподоби вашому школяреві. Звісно, маленькі діти полюбляють фантазувати, уявляти себе актором кіно або міліціонером. Але вже років з 12-13 підліток міркує більш реалістично, хоча й звертає увагу більше на престижність та модність професій. Ваша мета в даному випадку – направити дитину в правильному напрямку, допомогти розібратися їй в тому, що її насправді цікавить.

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников