П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Хто може стати репетитором Навчального центру «AB-Lingvo»?

 

(Стаття призначена для педагогів,

які бажають працювати в «AB-Lingvo»)

 

Час від часу до нас звертаються вчителі різних шкільних предметів з приводу працевлаштування: дехто шукає роботу вперше в своєму житті, декотрі спеціалісти чули про високий рівень зарплат в «AB-Lingvo», а іноді людина просто втомлюється від одноманітної роботи у школі та шукає більше можливостей для саморозвитку. Як би там не було, саме професіонали користуються попитом у нашому навчальному закладі.

 

Правда та міфи стосовно вимог до претендентів

 

Хоча Навчальний центр «AB-Lingvo» працює вже не перший рік, дехто не знає специфіку роботи нашого закладу, які саме послуги ми надаємо, а отже, які висуваємо вимоги до претендентів на вакантні посади. Тож, щоб прояснити ситуацію та пояснити, які саме знання та навички потрібні для успішної роботи в нашому Навчальному центрі, розглянемо найпоширеніші випадки, з якими зтикається кадровий менеджер «AB-Lingvo».

 

 

Ситуація 1. «Я вчитель вищої категорії, маю величезний досвід роботи у школі, і тільки завдяки цьому можу розраховувати на вакантну посаду. Тож навіщо мені проходити якісь тести?».

 

Навіть якщо викладач має червоний диплом та великий стаж роботи, це зовсім не гарантує йому успішне працевлаштування у випадку «провалу» тестування, а тим більше в разі відмови від нього. Тест включає в себе запитання по шкільним предметам згідно спеціалізації даного вчителя – нам потрібно обов’язково перевірити знання претендента, тільки так ми можемо прийняти викладача на роботу. Це правило – одне для всіх, незалежно від того, чи ви випускник ВНЗ, чи вийшли на пенсію за вислугою років. До того ж нашій організації потрібні працівники з м’яким характером, яким треба виконувати розпорядження керівництва, а сперечаючись щодо доцільності написання тесту ви доводите протилежне. До речі, людина, що займає керівну посаду, може бути значно молодшою за вас, будьте до цього готові. І, звісно ж, найперше, що вимагається від педагога, і це не обговорюється, - справжня любов до професії та дітей.

 

Ситуація 2. «Я впевнений(на), що тест пройдений успішно, але мене все одно не прийняли на роботу!».

 

Замало мати гарні знання з предмету, щоб бути хорошим учителем. Справжній педагог повинен бути спокійним, терплячим, щирим, ввічливим, ставитися з повагою не тільки до працівників центру, а й до учнів (навіть якщо це зовсім маленька дитина). Якщо претендент поводить себе на співбесіді зверхньо чи роздратовано або виказує грубість, то про його працевлаштування в Навчальному центрі «AB-Lingvo» не може бути й мови.

 

Ситуація 3. «Не розумію, навіщо мені заповнювати анкету, якщо є резюме, дипломи та інші необхідні документи?»

 

Анкета також обов’язкова для заповнення. Там є важливі питання, відповідей на які може не бути у вашому резюме. Часто шукачі роботи заповнюють тільки основні розділи резюме: дата народження, навчальний заклад, досвід роботи тощо. Але нам важливо також знати, чи працюєте ви десь зараз (для визначення вашого можливого графіку роботи та робочого навантаження), ваші хоббі та захоплення (робота у нашому навчальному центрі вимагає творчого підходу, тому додаткові навички та вміння можуть вам допогти). Доведіть своє вміння нестандартно та креативно мислити, і ми будемо раді бачити вас у колективі Навчального центру «AB-Lingvo».

 

Ситуація 4. «Резюме було надіслано вже давно, але жодної відповіді досі немає…»

 

Якщо на ваш мейл не прийшов лист про те, що резюме прийняте, або вам довгий час (більше двох-трьох тижднів) ніхто не телефонує, то можливо справа зовсім не в тому, що ваше резюме загубилося або вакансія закрита. Тому, шановні претенденти, будь ласка, відповідально ставтеся до написання цього важливого документу. Часто доводиться отримувати резюме, в якому не вказана посада, на яку претендує спеціаліст. Або документ не містить відомостей про освіту. Проте, мабуть, дуже модно вказувати на першому місці графу «Сімейний стан». Але повірте, ваш статус «неодружений(на)» на успішність працевлаштування не вплине жодним чином. Нам важлива відповідність вашої кваліфікації та рівня знань вакантній посаді.

 

Також не надто захоплюйтесь шаблонами резюме, взятими з Інтернету, краще проявіть свою креативність та творчі здібності та виконайте написання документу самостійно. Варто також додати фотографію (в жодному разі не з відпочинку чи святкування чого-небудь, краще фото для паспорта!). Це потрібно для того, щоб ідентифікувати вас, ніхто не буде робити висновок про прийняття або неприйняття на роботу претендента, оцінюючи ваші зовнішні дані.   

 

Ситуація 5. «Я випускник ВНЗ і не маю досвіду роботи, тому не зможу працевлаштуватися в «AB-Lingvo»…»

 

Ви помиляєтесь. Якщо у вас знання на високому рівні, ви відповідаєте всім нашим вимогам щодо особистих якостей та швидко навчаєтесь новому, то робота в Навчальному центрі «AB-Lingvo» саме для вас. Оскільки ми надаємо послуги репетиторів (тобто «заповнюємо прогалини» у шкільних знаннях дітей), то наявність досвіду викладання в школі для нас не є обов’язковою.

 

У нашої організації інша специфіка. Заняття проводяться в основному індивідуально, тому потрібно вміти знаходити підхід до кожної дитини, а школа цьому не навчить. Також у процесі викладання застосовуються ігрові методики та нестандартні завдання, які в державних закладах освіти, звісно ж, не використовуються. До того ж шкільні вчителі звикають до того, що можна просто із року в рік давати дітям один і той же матеріал по одному й тому ж підручнику, сильно не напружуючись, у результаті чого викладач перестає розвиватися та вдосконалювати свої знання. Учителі «AB-Lingvo» натомість використовують різні навчальні матеріали, займаються власними розробками, постійно підвищують свій професійний рівень та охоче діляться своїми знаннями з колегами. Якщо ж ви плануєте просто «відсиджувати» уроки, то ця робота не для вас.

 

Якщо ви звернулися до нас з приводу працевлаштування, будьте готові до проходження пасивної практики: вам буде запропоновано відвідувати уроки кращих спеціалістів «AB-Lingvo». Також майте на увазі, що робоче навантаження буде збільшуватися поступово, тому спочатку доведеться працювати з невеликою кількістю учнів. Це обумовлено тим, що нам важливо прослідкувати, чи працівник справляється зі своїми обов’язками, тому, якщо гарно себе зарекомендуєте, чекайте на нових учнів.

 

Сподіваємося, що дана стаття допоможе знайти вам відповіді на всі питання щодо працевлаштування та особливостей роботи вчителів у Навчальному центрі «AB-Lingvo». Тож якщо ви відчуваете, що професія вчителя – це ваше покликання, і робота з дітьми приносить тільки радість та бажання самовдосконалюватися, то двері нашого навчального центру для вас відкриті.    

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников