Субота, 23 вересня 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Важлива думка (інтерв’ю з батьками) - "Дитина після уроків". Випуск 1

Батьки учнів “AB-Lingvo” мають думку стосовно різних проблем. Вона важлива для нас і наших читачів. Ми піднімаємо проблему, вони висловлюють своє бачення. Разом ми шукаємо варіанти вирішення в даній рубриці.

Сьогодні ми розглядаємо тему "Дитина після уроків". Чим займаються наші діти, коли приходять зі школи? Чи  не витрачають вони час даремно або ще гірше – згубно? Чи є в них час на відпочинок та на улюблені справи?

Напевне, турботливі батьки знають, що дитині треба приділяти максимум уваги, щоб вона виросла освіченою, розвиненою всебічно, із захопленнями, які б приносили максимум душевної насолоди та розслаблення, а ще до того ж – гроші. Від цього залежить, чи буде людина успішною.

Якщо поглянути на величезну кількість дорослих, то що ми бачимо? Ненависна робота та бутерброд на обід, похід додому, обід, ввечері пиво, сухарики, телевізор (який розповідає, що треба пити пиво с сухариками)… Потім знов на роботу… Замкнене коло. А кожна ця людина була колись дитиною, але часто дитиною, яку батьки не контролювали, якій не прививали любові до різних цікавих справ, не звертали уваги на те, чим вона займається у вільний час. Дехто з дорослих навіть не цікавився елементарним: шкільним життям свого чада. Народили – а там воно саме якось…

Проблема сучасної молоді – це алкоголь, наркотики, паління, вживання шкідливих продуктів – усе, як завжди, в усі часи та у всіх народів. Проблема є? – Тож треба про неї говорити, щось радити, робити… Отже, сьогодні ми питаємо про це родину Ремньових: Михайло – учень "AB-Lingvo" (8 клас у загальноосвітній школі), його мама Лариса Юріївна та тато Ігор Анатолійович. До них у нас сьогодні 14 питань.

- Шановні батьки, перше (1) таке питання: у вашої дитини багато вільного часу?

Ігор Анатолійович (далі Ігор): Ні

Лариса Юріївна (далі Лариса): Вільний час з'явився тільки цього року. Він став набагато зібранішим та стараннішим, тому і домашні виконує на порядок швидше.

- Михайле, тепер питання до тебе.

Михайло: Завжди по-різному, на це впливають різні обставини. В більшості випадків – це обсяги домашніх завдань у школі.

- Друге (2) питання батькам та Михайлові: чим полюбляє займатися ваш син, коли має вільний час?

Ігор: Футболом та іноді граємо удвох у шахи.

Лариса: Комп'ютерними іграми.

Михайло: Люблю футбол із друзями, прогулянки містом, дивитися телевізор і пограти на комп’ютері. Час від часу граємо із татом у шахи. Також я залюбки допомагаю батькам.

- Михайле, тобі забороняють дивитися багато ТБ та грати в ігри?

Михайло: Грати не забороняють, телевізор – обмежують.

- Питання 3. А на що у вашої дитини не вистачає часу, грошей, або чим ви не дозволяєте їй зайнятися?

Лариса: Нам би треба зайнятися поглиблено іншими шкільними предметами, але у нашій родині, на жаль, не зовсім вистачає грошей. А так, наче, на все вистачає.

Ігор: Ми дозволяємо синові займатися будь-якими речами, які містять у собі здоровий глузд та які ми можемо осягнути матеріально.

- А ти що думаєш з приводу цього питання (до Михайла)?

Михайло: Та наче проблеми немає, займаюсь, чим можу, і мені це подобається.

- Питання 4. Михайле, а чим займаються твої однолітки?

Михайло: Теж ходять на різні гуртки, а також, не враховуючи це, мають схожі заняття: комп’ютер, прогулянки, телевізор…

- Питання 5. Адресуємо батькам. Чи знаєте ви когось з оточення вашої дитини, хто робить погані речі (палить, вживає алкоголь тощо)? Як ви до цього ставитеся?

Ігор: Ні, не знаю таких.

Михайло: Я знаю одного друга, який палить, проте я ставлюся до цього негативно.

Лариса: Напевне, у декого є погані звички, але все це від недостатньої уваги батьків. Така моя думка.

- Питання 6. Що ви робите, щоб ваша дитина не робила шкоди своєму здоров'ю?

Ігор: Проводимо родинні бесіди.

Лариса: При чому постійно, про те, що є шкідливим, наводимо приклади із життя тих, хто нас оточує.

- Питання 7. Що саме вас жахає в тому, що робить сучасна молодь?

Ігор: Куди тільки дивляться батьки? Жахає те, що багатьом просто байдуже.

Лариса: Якщо батьки не проконтролюють дитину, вона буде під владою тієї групи, яка їй ближче за інтересами. Але інколи у молодих людей виникає нездорове зацікавлення алкоголем, цигарками, наркотиками… Батьки зобов'язані контролювати, де і з ким зараз їх дитина і що вона робить.   

- Питання 8.  Чим ви не дозволяєте дитині займатися? (Хобі, які ви не дозволяєте).

Лариса: У нас немає заборон, тому що ми знаємо, чим займається наша дитина. 

Ігор: Так, ми дозволяємо усе, проте у межах розумного.

- Михайле, що ти скажеш з цього приводу, чи є щось, чим тобі батьки забороняють займатися?

Михайло: Мені дозволяють усе, окрім тих речей, які є поганими звичками: паління, вживання алкоголю…

- Питання 9. Що робить ваша дитина після школи?

Ігор: Вчить уроки.

Лариса: 30 хвилин відпочинку, обід, і уроки.

- Тепер запитаємо у самого Михайла.

Михайло: Після школи іду додому, перевдягаюся, мию руки та обідаю. Після обіду роблю уроки, а потім граю у комп’ютер або іду на прогулянку. Потім вечеря – і сон.

- Які гуртки (додаткові заняття) ти відвідував у своєму житті? Які відвідуєш зараз?

Михайло: Чотири роки тому почав відвідувати “AB-Lingvo”. Вивчав англійську мову. Зараз продовжую відвідувати заняття, а також рік тому почав вивчати математику.

- Питання 10. Шановні батьки, ким мріє стати ваша дитина у майбутньому? Незабаром випускні класи…

Ігор: Він іще не зробив вибір, думаю.

Лариса: Ну, ми мріємо пов’язати наше життя з англійською мовою.

Михайло: Певної майбутньої професії немає. Найбільш схиляюся до професії перекладача англійської мови.

- Це твоє власне бажання, чи воно  якось узгоджено із батьками?

Михайло: Це моє власне бажання, а батьки мене підтримують.

- Питання 11. Чого треба досягти, щоб стати тим, ким ти хочеш?

Михайло: Вчити англійську, що я й роблю. А ще треба мати силу волі, завжди вдосконалювати своє прагнення до пізнання, тримати знання в голові, як одну з головних цілей у житті.

Ігор: І у жодному разі не лінитися.

Лариса: А нам, як батькам, - говорити з сином, допомагати та обов’язково контролювати процес навчання.

- Питання 12. Цього разу до батьків у першу чергу. Чому ви обрали наш навчальний заклад?

Ігор: Насправді обирала дружина.

Лариса: Якщо чесно, то через нестачу фінансів у родині на той час ми змушені були шукати заняття в групах, що можливо у вашому центрі. Репетитори "AB-Lingvo" працюють із групами. Тому так. 

- Питання 13. Що ми можемо зробити, щоб вам у нас подобалося ще більше?

Лариса: Ну, нам би хотілося, раз ми плануємо пов’язати наше життя з англійською мовою, знати думку нашого вчителя стосовно того, чи варто нам у наступному році вивчати мову поглиблено, чи вийде з нашого сина толк.

- Ви можете дізнатися про це і зараз, спитавши вашого вчителя, можемо поспілкуватися з ним після інтерв’ю.

Лариса: Зробимо це, коли підемо на наші заняття. Дякую.

- Питання 14. І наприкінці нашої розмови – ваша порада читачам стосовно сьогоднішньої проблеми! Почнемо з Михайла! Що ти порадиш своїм друзям та одноліткам?

Михайло: У першу чергу, треба вчити уроки, планувати свій день та менше сидіти біля комп’ютера.

Лариса: Велика кількість батьків не дуже цікавиться успіхами своїх дітей. Дехто з них знає, лише в якому класі навчається їх чадо. Дуже прикро, що дорослих, свідомих людей не цікавить школа, починаючи вже з 5-го класу відвідування їх дитиною навчального закладу. Я хочу порадити читачам більше приділяти уваги дітям та тримати весь час усе під контролем, поки дитина ще у родинному гнізді та є можливості для виховання. Піде навчатися до ВНЗ – буде важче.

Ігор: У будь-якій ситуації спочатку треба думати, а потім робити.

Ось така формула успіху від родини Ремньових. Тож, як ми бачимо, це цілком зразкова сім'я, яку можна ставити до прикладу – батьки переймаються майбутнім своєї дитини, Михайло – молодець – прагне бути успішною людиною… Із таких виростає цвіт майбутнього нашої держави.

Тепер побажання до всіх читачів: репетитори AB-Lingvoбажають усім бути успішними та багатими. Ці два поняття – майже тотожні, проте пам’ятайте, що через прагнення до успіху ви обов’язково будете багатими, але через прагнення до багатства – успішними ніколи! Тримаймо курс на успіх! Усім щастя!

P.S. Маєте свою думку, лишайте коментарі нижче

Чиж М.В.  

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников