Субота, 23 вересня 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

"Підвид "Дитина успішна". Тема №15. Інструкція, як справджувати свої мрії

Незабаром Новий рік. Люди знову загадуватимуть свої бажання, а вони не здійснюватимуться, як завжди. Чому так відбувається? Хочеш дізнатися? А хочеш, щоб твої бажання справджувалися завжди?

Цьому не навчають у школі, але це такі ж знання, якими неодмінно треба навчитися володіти. Бери на озброєння та запам’ятовуй усе до найменших деталей!

Чого люди зазвичай бажають?

Звісно, любові, здоров’я та грошей. Для кожної категорії є свої рекомендації: щоб бути здоровим – займайся спортом, щоб зустріти принца на коні – не біжи за першим зустрічним конем, а ось із грошима – не склалося. Про гроші дорослі нам кажуть погані речі: гроші – це погано, ганебно та мерзенно.

Саме тому що нас так навчали, ми звикли, що ми не достойні кращого, бо не прийнято бути багатими. У школі ми читаємо здебільшого твори про поганих, жадібних багатіїв, про страждання бідних людей; нас навчають приміряти на себе «шкіри» головних героїв настільки, що ми вже звикли навіть бути ними у справжньому житті, бо інакше не можна. Бо що скажуть люди, які сидять на лавочках біля під’їздів? «Он, пішов буржуй, накрав, машину купив, бандит».  

Якщо ти читаєш далі, ти, напевне, вирішив розкрити для себе секрет здійснення мрій. Ось інструкція. Усе дуже просто, і складно одночасно. Дивися, дивуйся та бери до уваги – це тобі знадобиться в будь-якій галузі твого життя!

Інструкція: що робити, щоб твої бажання справджувалися?

1. Щоб насправді мрія збулася, ти маєш дуже хотіти, щоб у тебе було бажане, ти маєш бути нужденним у цьому. Наприклад, ти хочеш, щоб у тебе були подерті джинси, як у хлопців у твоїй компанії, але не відчуваєш нужди в цьому, скоріш за все батьки не погодяться тобі їх купити, бо твоє хотіння – це ще не мрія усього життя. Збуваються лише ті бажання, які є мріями. Просто хотіти – не достатньо.

Пам’ятай, загадувати бажання треба стосовно себе, а не когось з рідних або близьких. «Хочу, щоб тато не пив горілку» - не справдиться, бо він сам не хоче змінити своє життя на краще. А от «Хочу, щоб тато мене не бив» - справдиться, бо це бажання пов’язане з тобою. «Хочу, щоб тато не бив маму» - це вже в руках самої мами. Розумієш?

2. Вір у своє бажання, у те, що ти здатен досягнути своєї мети! Не забувай: став перед собою лише реалістичні цілі. «Хочу, щоб до мене завітав людина-павук» - не справдиться. «Хочу 1.000 гривень на день народження» - цілком реально! «Хочу схуднути до Нового року на 5 кілограмів» - реально. На 25 одразу – навряд чи. Виріши твердо, чого ти хочеш. Почни з меншого.

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"-Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

3. Запиши свою мету в гарний блокнот. Таким чином ти програмуєш себе на успіх, на здійснення  своєї мрії (не варто показувати його будь-кому, кому не довіряєш). Пам’ятай: записуй бажання лише у теперішньому часі. Опиши усе якомога детальніше. Наприклад: «У мене є своя кімната з великим вікном, синіми занавісками із зірками, нічна лампа-проектор із зоряним небом, велике ліжко праворуч від дверей, комп’ютерний стіл у протилежному кутку кімнати». «Я худну щотижня на 1 кілограм (а це цілком реально), і до Нового року виглядаю чудово, в мене гарне тіло, немає живота тощо…».

4. Далі складаємо список вигод, які отримаємо від здійснення наших мрій: «Мені не доводиться спати в одній кімнаті з братиком, у мене є своє робоче місце, тепер можу дивитися ТВ допізна…». «Я подобаюся усім дівчаткам у класі, я гарно почуваюся, я швидше бігаю…».

5. Тепер аналізуй ситуацію, в якій ти зараз знаходишся, і усе записуй: «У мене немає грошей на кишенькові витрати, у мене задишка, коли бігаю, сплю на жорсткому дивані…». Ти побачиш, що саме тобі треба усунути, пункт за пунктом. Ти зрозумієш, що це не так уже й важко, коли в тебе є ПЛАН.

6. Встановлюй термін на виконання тієї чи іншої мрії. Будь певен, якщо ти цього не зробиш, бажання може не здійснитися взагалі. А якщо ти візьмеш до уваги цю рекомендацію, то, може, і перевищиш намічені строки навіть у двічі, проте обов’язково досягнеш якогось хоча б і проміжного, але результату. Правда ж, краще щось, ніж нічого?! Там, де немає чіткого часу на виконання – немає й самого виконання, бо дії в такому випадку відкладаються на непередбачений термін.

7. Зі свого плану виділяй найважчі пункти та починай діяти. Для початку здобудь ті знання, яких тобі не вистачало: цікався бізнес-ідеями, завантаж на свій пристрій нову дієту (обов’язково порадься з батьками та лікарем, інколи дієти є небезпечними для життя!), обов’язково читай статті та дивися відео про те, як досягнути успіху (це не пусті балачки, а цілком реально можна стати успішним, якщо робити те, що радять вже успішні люди).

8. З’ясуй, допомога яких людей тобі потрібна. Починай робити щось для цих людей, щоб вони захотіли допомагати тобі. Це всесвітній закон взаємодопомоги. Пам’ятай, ти не отримаєш нічого, доки не віддаси сам! Так буває завжди. Треба чимось жертвувати, щоб щось отримати, але твоя пожертва окупиться удвічі або втричі, або навіть більше. Так буває ЗАВЖДИ.

9. Тепер найголовніше: треба чітко та яскраво уявляти собі свою мету, якої ти вже досягнув, точніше кажучи, - сам результат: ти спиш на новому ліжку у своїй кімнаті (уявляй та відчувай усе до найменших дрібниць: і зірки на стелі, и запах нової ковдри… (всесвітній закон візуалізації, пошукай про це в Інтернеті). Уявляти треба завжди та скрізь, де ти це можеш робити: вдома перед сном, в транспорті (не проїдь лише свою зупинку) тощо… І не забувай робити кроки до своєї мети, одних мрій не достатньо.

10. І ще дуже важливо! Пообіцяй собі ніколи не здаватися. НІКОЛИ. Виконуй усі пункти плану невпинно та невтомно. Уявляй та роби кроки, один за одним. І ти згодом побачиш, що досягати поставлених цілей не так важко, як здавалося раніше, бо в тебе тепер є ПЛАН. 

Чиж М.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников