П'ятниця, 24 листопада 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Важлива думка (інтерв’ю з батьками) - "Як робити домашні завдання". Випуск 2

Батьки учнів “AB-Lingvo” мають думку стосовно різних проблем. Вона важлива для нас і наших читачів. Ми піднімаємо проблему, вони висловлюють своє бачення. Разом ми шукаємо варіанти вирішення в даній рубриці.

Сьогодні ми розглядаємо тему "Дитина після школи: як робити домашні завдання". Мабуть, більшість батьків, принаймні хоча б раз, мали проблеми з тим, що дитина відмовлялася робити домашні завдання з якихось причин або говорила, що уроки зроблені, хоча насправді це було не так. У чому ж причина?

Сьогодні ми розбираємося у цьому питанні разом з родиною учениці “AB-Lingvo” Ксенією Науменко. Тато Анатолій Миколайович та мама Олена Володимирівна люб’язно погодилися обговорити дану проблему з нашим виданням для батьків та дітей №1 «Успішна дитина».

Спочатку ми висловимо свою думку стосовно того, які бувають причини та як їх можна усунути, потім спитаємо думку наших батьків. Отже, як показала наша практика, є кілька моментів, які слід урахувати при розв’язанні проблеми:

• дитина занепокоєна чимось: стосунки в школі, з друзями, думки про смерть батьків тощо – поговоріть з дитиною, вона довіряє вам та обов’язково розповість, що трапилося;
  • перевантаження шкільними завданнями: це, як ніколи, актуально для сучасних учнів через неймовірне перевантаження навчальної програми – допоможіть скласти план виконання завдань, поясніть, що за чим слід виконувати;
  • прогалини у знаннях: дитина може почуватися винуватою – поговоріть із нею, походіть до вчителя на додаткові заняття або запишіться до репетитора – усе стане на свої місця;
  • не подобається предмет або учитель – з’ясуйте усі причини даного явища, поясніть користь від отримуваних знань;
  • надлишковий контроль з боку батьків – у такому випадку ентузіазм зникне швидко, енергійна та допитлива дитина стане млявою та байдужою.

Як бачимо, багато моментів пов’язані із зайнятістю дитини, її особистими вподобаннями, можливістю батьків допомогти, із загальним психологічним станом дитини та атмосферою в школі та вдома. Можливо, є ще якісь моменти, які ми не врахували, які, можливо, виявляться у нашій подальшій розмові.

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"-Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

А як у вас виконуються домашні завдання?

Сьогодні у нас кілька питань до родини Науменко.

Питання 1. Наскільки ви зайняті? Чи відвідуєте додаткові гуртки?

Тато: Я працюю в іншому місті, зі своєю родиною зустрічаюсь лише на вихідних днях. Тому, в основному, такими справами займається дружина.

Мама: Я домогосподарка, весь свій вільний час присвячую догляду за дитиною та справам, які дуже люблю: це вишивка та різні вироби, які я створюю  своїми руками.

Ксенія: Зранку я відвідую школу, там знаходжуся до обіду, а потім відвідую музичну студію "МІКС", де займаюся танцями та співаю. Туди я ходжу три рази на тиждень, мої заняття в студії  займають три години. Також я відвідую навчальний центр "АВ-Lingvo" два рази на тиждень. 

Питання 2. Скільки часу у вас іде на виконання домашніх завдань?

Ксенія: На виконання домашнього завдання у мене залишається не так вже й багато часу: після того як  я повертаюсь додому, одразу берусь за виконання домашніх завдань. 

Мама: На домашню роботу  у нас витрачається часу завжди по-різному, все залежить від об’єму заданого матеріалу, це близько 2-3 години на день.

Питання 3. Хто допомагає робити уроки?

Ксенія: Мені допомагає робити домашні завдання мама, якщо я чогось не розумію, мені мама пояснює.

Мама: Я  допомагаю дитині виконувати домашні завдання, завжди коли вона мене попросить.

Питання 4. Чи було колись так, що ваша донька навідріз відмовлялася виконувати домашні завдання або принаймні ухилялася від домашньої роботи?

Мама: Ну, у нас така ситуація: ми ніколи не хочемо виконувати домашні завдання. Тоді ми кажемо Ксенії, що вона може не робити уроки, але повинна розповісти вчительці, що вона сама не захотіла та пояснити причину цього, а причина – лінощі. Тоді вона посидить трохи – та приступає до виконання.

Питання 5.  Які предмети не подобаються? Як з ними справляєтеся?

Ксенія: Зі шкільних предметів  мені не дуже подобається математика.

Мама: Те що не подобається дитині зі шкільних предметів, я просто намагаюсь дома ще раз пояснити та допомогти виконати завдання.

Питання 6. Які у вас є секрети по виконанню домашніх завдань? Що можете порекомендувати нашим читачам?

Ксенія: Особливих секретів я не маю,  просто намагаюсь зробити їх, як можна швидше, щоб лишився ще вільний час для себе.

Мама: Дійсно, особливих секретів не маємо, намагаємось їх виконувати одразу, як повертаємось додому, і працюємо без перерв та відволікань на щось стороннє. 

Питання 7. Яка у вас сімейна традиція? Ваші хобі. Перелічіть їх.

Ксенія: Ми дуже любимо з батьками щось робити разом, якщо з мамою – так це щось своїми руками, а якщо всією сім’єю – то це подорожі.

Мама: Кожного вихідного дня ми намагаємось як можна більше проводити часу разом, якщо погода дозволяє, то це обов’язково відпочинок десь на природі біля води, а якщо зима, то відвідуємо родичів та подорожуємо на авто.

Питання 8. Яке заохочення чекає на дитину в разі успішного навчання? Яке покарання використовуєте за погане навчання?

Мама: Особливих заохочень наша дитина не має у разі успішного навчання, просто  з самого початку я їй пояснила, що навчання це необхідна річ, якщо ти хочеш стати гідною людиною в житті.  А що стосується покарання, то це ніколи у нас не застосувалося.

Тато: Заохочення,  це невеликий шантаж, а цього, на мою думку, треба уникати, або ж дитина віддячить тобі тим же; до навчання треба ставитись, як до необхідної речі в житті. А покарання  я не розглядаю зовсім. Будь-яка оцінка моєї дитини розглядається однаково, просто там, де оцінка нижче, на той предмет ми звертаємо більше уваги.

Питання 9. Чому ви звернулися саме до нашого навчального центру?  

Мама: Ваш навчальний заклад нам порекомендували знайомі однокласники, саме того вчителя, який зараз займається з нашою дитиною. Наші надії стосовно навчання справдилися.

Тато: Про ваш навчальний заклад мені розповіла моя дружина, я був не проти того, щоб дитина займалась у вас, результат я бачу, а це, я вважаю, найголовніше.

Наостанок, дякуємо родині Науменко, та до вашої уваги корисні рекомендації по даній темі.

Рекомендації батькам

• Не залишайте дитину напризволяще: завжди допомагайте з домашніми завданнями. Але пам’ятайте, допомагати та виконувати уроки за неї – різні речі.
  • Після школи обов’язково дайте дитині перепочити. Краще – прогулянка на свіжому повітрі.
  • Спати дитина має не менше 8-9 годин, першокласники – 10-11.
  • Відкоригуйте раціон харчування: більше овочів, фруктів та жодних шкідливих продуктів. Замість ковбас краще готувати страви зі свіжого м’яса. Не забуваймо про шкідливі інгредієнти магазинних м’ясних продуктів.
  • Уважно ставтеся до скарг дитини, щоб вчасно виявляти проблеми.

Бережімо наших дітей. Вони – наше майбутнє.

Чиж М.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников