П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Важлива думка (інтерв’ю з батьками) - "Дитина і здорове харчування". Випуск 3

 

Про шкоду більшості магазинних продуктів годі й казати. Майже усі товари з терміном зберігання більше 5 діб містять у собі багато таких речовин, які просто не повинні бути в нашому організмі за жодних умов: це фарбники і підсилювачі смаку, загусники, емульгатори і стабілізатори… Яка смачненька хімія!!!

 

Чому нас отруюють?

 

- Бізнес є бізнес. Що довше зберігається продукт, то менше збитків від прострочки несе виробник. Звісно, доцільно додати до продукту консерванти та подовжити термін зберігання.

 

- Привабити покупців зовнішнім виглядом. Що красивіше виглядає продукт, то швидше його куплять. Фарбники та інші домішки стануть у нагоді.

 

- «Купити» споживачів смаковими якостями. Якщо смачно, значить, купуватимуть. Мало хто звертає увагу на вміст тієї ж ковбаси, головне, що вона подобається.

 

 

Хвороби від шкідливих продуктів

 

Від домішок страждає в першу чергу система травлення організму. Але розлади кишечника – це ще не весь спектр хвороб, який можна отримати від сучасних продуктів харчування. До речі, їх варто було б швидше назвати «продукти отруєння»! Це хвороби нирок, печінки, різного роду алергії, захворювання серцево-судинної системи, рак, порушення зору, нервові захворювання, навіть бували випадки розвитку слабоумства. Тож варто обмежитися у декотрих видах їжі?!

 

І пам’ятаймо, шкідливі продукти – це не тільки сухом’ятка, це не тільки жирні страви… У першу чергу – це продукти з додаванням різного роду домішок, щоб продовжити термін зберігання, покращити смакові якості та зовнішній вигляд.

 

Багато хто з батьків вважають, що вони не вживають самі та тим паче не годують своїх дітей шкідливими продуктами. «Ми давно купуємо м’ясо та рибу і готуємо їх самостійно, - каже одна з опитаних біля каси супермаркету мама, розкладаючи на стіл коробочки з соком, кукурудзяні палички та шоколадки  для своєї дитини. Достатньо ознайомитися з умістом даних товарів, як стає ясно, що це не зовсім безпечна їжа для дітей, тим паче маленьких.

 

Взагалі їжа з супермаркетів не витримує жодної критики. Огірки, помідори, морква, цибуля, капуста – чомусь саме від них (куплених у супермаркеті або на лотку на вулиці) загострюються болі в нирках та попереку у дорослих (це можливо через надмірну кількість нітратів, які у дорослому віці вже накопичилися в організмі), частішають випадки розладів травлення у дітей. Яблука вкриті якимось воском – відмити практично неможливо, хіба що відтерти металевим скребком, а взагалі варто б їх чистити перед уживанням.

 

У чому варто зробити найжорсткіші обмеження?

 

1. Жувальні гумки, солодощі

2. Варені ковбаси, сосиски, сардельки, м'ясні фарші

3. Копчене м'ясо і риба, копчені та напівкопчені ковбаси

4. Йогурти

5. Чіпси і картопля "Фрі"

6. Морозиво

7. Напої

8. Соуси

9. Сухарики

10. Шоколад

 

Сьогодні у нас у гостях родина Жукових Геннадій В’ячеславович із дружиною Юлією Вікторівною та сином Іваном. Дізнаємося у них, що для них є шкідлива їжа, чи вживають вони її у своєму раціоні, та що готують із натуральних продуктів.

 

 

Питання 1. Що, у Вашому розумінні, є шкідлива їжа та напої?

Мама: На сьогоднішній день тема правильного харчування здобула широкого розповсюдження. Більшість ресурсів в Internet підіймають цю тему і звертають увагу на негативний вплив шкідливого харчування на організм людини. Що стосується  нашого розуміння шкідливої їжі – це наявність у ній великої кількості штучних інгредієнтів та підсилювачів смаку. Чим простіша їжа, тим вона більш корисна.

Ваня: Шкідлива - це та їжа, у складі якої є велика кількість барвників та замінювачів смаку.

 

Питання 2. Як часто Ваша родина вживає такі продукти?

Тато: Інколи  уявити життя, повністю відмовившись від подібних продуктів, досить важко. Хоча і усвідомлюємо весь спектр негативних наслідків, але інколи даємо собі поблажку.

Ваня: Тільки на свята батьки можуть мене почастувати кока-колою та солодощами у вигляді винятку з правил. А так, я спокійно можу жити без шкідливих продуктів.

 

Питання 3. Чи Ваша дитина купує сухарики, мівіну на кишенькові гроші потайки від вас?  

Мама: Мені достатньо знати, що Ваня розуміє шкідливість подібних продуктів і чесність у нашій сім’ї понад усе. Тому ми навіть не замислюємося над тим, що наша дитина потайки може витрачати на це гроші.

 

Питання 4. Що ви робите, щоб дитина не вживала погані продукти?

Тато: Проводимо бесіди на цю тематику, а також в школі Ваня отримує достатньо інформації з предмету «Основи здоровя».

 

Питання 5. Чи вживає ваша родина напівфабрикати? Як Ви вважаєте, це здорова їжа?

Тато: Ні, подібні продукти в нашій родині табу. Тому що під сумнівом склад цього продукту, а також сумнівна ціна.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

Питання 6. Ви самі припускаєтесь помилок перед дитиною: швиденько приготувати щось некорисне (бутерброди, пельмені тощо), аби встигнути на роботу?  

Мама:  У цьому питанні не погоджуюсь з Вами на предмет некорисності бутербродів, якщо це чорний житній хліб  з запеченою курячою грудкою та листком салату, або пельмені домашнього приготування. Що стосується сніданку, Ваня споживає повільні вуглеводи та білок (каша та м’ясо), щоб не відчувати почуття голоду протягом навчального процесу.

 

Питання 7. Що Ви вважаєте корисною їжею?

Ваня:  Як на мене, вважаю корисною їжею мясо, овочі та фрукти у будь-якому вигляді.

Мама:  У цьому питанні погоджуся з думкою своєї дитини. Мясо -  це білок, основа зростаючого тіла та організму в цілому; фрукти – це джерело необхідних вітамінів, хоча, на жаль, не всі вітаміни засвоюються нашим організмом.  Додам вуглеводи – каші, які корисні саме вранці та надають енергії.

 

Питання 8. Що робити, якщо дитина не бажає дотримуватися принципів здорового харчування? Який є секрет домовленості з дитиною у вашій родині?

Мама:  Існує таке поняття - «Краще навчити, ніж перевчити». Це стосується багатьох  моментів, які присутні навіть у нашому дорослому житті. Тому, якщо змалечку привчати дитину до здорового харчування (зрозуміло, що зовсім правильних батьків, які хоча б раз у житті НЕ давали поблажку дитині у вигляді цукерки, звісно, немає), то у подальшому житті не виникне проблем з НЕ бажанням дотримуватись принципів здорового харчування.

 

Питання 9. Як Ви пояснюєте дитині, чому важливе здорове харчування?

Мама:  Основою здорового способу життя є правильне та збалансоване харчування дитини. Усвідомлення цього в дитинстві є запорукою того, що в подальшому дорослому житті дитина буде дотримуватись тих правил, до яких її привчили батьки. Ми хочемо якомога довше прожити на світі, тому вважаємо, що здорове харчування є запорукою цього.

 

 

Питання 10. Ваня, ти любиш чіпси, сухарики, шоколадні батончики тощо?

Ваня: Як на мене, подібна їжа цікавила мене своїми невідомими смаковими якостями. Батьки з дитинства не частували мене такими  стравами, тому вперше я спробував сухарики та чіпси десь у 2-му класі, але мама з татом завжди вели бесіди зі мною, що подібна їжа не є корисною, а особливо для дитячого організму. Тому любов до цих продуктів у мене відсутня.

 

Питання 11. Ви взагалі забороняєте дитині вживати сухарики, чіпси тощо, чи є винятки?

Тато: Взагалі – забороняємо. Та додам, що подібна тема не є для нас актуальною. Винятком є напої, які повторимо мають місце бути лише на свята. Ми, дорослі  не є ідеальними, але, як говорить історія, ми намагаємося виховати в своїх дітях те, що в нашому дитинстві було упущено.

 

І наостанок ми порадимо нашим читачам, як і що можна приготувати із натуральних продуктів, щоб замінити ними наші улюблені ковбаси, пельмені, солодощі та напої.

 

1. Купуймо овочі та фрукти у бабусь! Вони вирощені на своєму городі. Готуємо овочеві рагу та салати. Фруктові салати – це теж смачно. Компоти повинні замінити газовані напої

 

2. Купуймо м’ясо та рибу. З них можна готувати величезну кількість страв, не гіршу за магазинні делікатеси. Згайте трохи часу – наліпіть пельменів. Вони будуть справді з м’ясом, а не з невідомою сірою речовиною всередині.

 

3. Купуймо книгу рецептів. І проблем із вибором страв не виникатиме, правда, треба пожертвувати трохи більшим відрізком часу на приготування.

 

Отже, прощаємося з родиною Жукових та бажаємо усім здоров’я та кулінарних успіхів!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников