П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №16. Твоя власна Карта скарбів

 

Ти, напевне, чув, що думки - матеріальні!? Тобто те, про що ми думаємо, - збувається. Ми сьогодні там, про що думали вчора. Сьогодні - це результат наших учорашніх діянь. Послідовність одних подій веде до одних результатів. Інша послідовність - до інших. Із цим не посперечаєшся!

 

Але наче б то усе робимо правильно, наче й мислимо позитивно, і цілі записуємо у спеціальний зошит - проте не всі мрії поспішають втілитися у реальність, та ось уже котрий Новий рік - а омріяного велосипеда нема, про комп'ютер годі й мріяти, а поїздка до іншої країни на канікулах знов відкладається. Що ж не так? Нам із дитинства кажуть: "Загадай бажання!", "Задуй свічки! ", проте ніхто не навчає, як це робити правильно.

 

Справа в тому, що робота із бажаннями - це не тільки думки, а й дії! Ти будеш здивований, коли дізнаєшся, які саме! Так, звісно, щоб купити щось вартісне, треба відкладати гроші, але подорож до мрії починається не з цього, а з самої думки, її візуальної або звукової фіксації (запис у зошиті, малюнок, музика, що нагадує про мрію тощо).

 

 

Сьогодні ти дізнаєшся про один супердієвий інструмент, який допомагатиме тобі здійснювати бажання:  Карта скарбів або Карта бажань. Наші бажання - то є наші скарби, як у переносному, так і у прямому розумінні. Нам доступні будь-які бажання, і їх справдження - у наших руках та думках.

 

Тож розберемося із усім по порядку

 

Карта скарбів - це фактично колаж, сформований з різних журнальних вирізок, з малюнків та фотографій. Ти можеш вірити у магічну дію даного інструменту, можеш не вірити - а все одно спробувати варто, бо це діє!

 

Чому діє даний інструмент?

 

Правда ж, зрозуміло, що написаний у зошиті план легше виконувати? Пункт за пунктом... Візуальний план, або наша карта скарбів, - це ще сильніший та більш дієвий засіб. Окрім запланованого на письмі ми бачимо ще й зображені образи, які спонукають наш мозок знаходити правильні варіанти втілення мрій. Погодься, просто запис у блокноті "Я відпочиваю щороку на морі" та зображення моря, білого пісочку, блакитних хвиль, зелених пальм - речі кардинально різні!

 

Чи віриш ти у це, чи ні - а спосіб перевірений. Бажання здійснюються, якщо цього дуже хотіти. Спробуй разом з нами! Ти не втрачаєш нічого..., окрім маминих старих журналів (спитай обов'язково дозволу), також знадобиться клей, олівці, маркери, фарби (чим ти там вирішиш малювати) та твій вільний час, який, гарантовано, ти проведеш просто казково. Головна умова: роби все тільки у гарному настрої, інакше усе можна зіпсувати!!! Ми попередили!)) Тож посміхаймося й читаймо далі!

 

Етап перший. Підготовчий

 

1. Купуємо великий аркуш Ватман (у канц. товарах), клей, фарби, маркери,  олівці.

2. Просимо у мами непотрібні старі журнали з малюнками, де зображено щасливе, розкішне життя, побут, речі тощо.

3. Готуємо ножиці, вирізаємо необхідні малюнки.

4. Розкреслюємо Ватман (або інший великий аркуш паперу, можна склеїти кілька аркушів А4) на 9 квадратів (прямокутників). Далі дивитися малюнок.

 

 

Етап другий. Виконання

 

Даний етап може тривати декотрий час (кілька годин, днів, тижнів або навіть років). По мірі необхідності ти будеш доклеювати необхідні фрагменти своїх бажань. Ти дорослішаєш, тому і мрії будуть змінюватися. Якщо згодом (через рік, наприклад) не вистачатиме місця, можна переробити карту заново, вже не використовуючи ті малюнки, які допомогли здійснити мрію. Ти побачиш, мрії справджуватимуться одна за одною. Колажі доведеться час від часу перероблювати. Зберігай їх для своїх майбутніх дітей як доказ: "Ось так треба робити, щоб мати усе, що забажаєш".

 

Техніка виконання

 

1. У кожне підписане поле вклеюй ті малюнки (або малюй сам), які відповідають тематиці квадратів. Наприклад, у центрі наклей своє фото, де ти щасливий, здоровий та усміхнений. У квадраті "Благополуччя" розмістити матеріальні блага: зображення грошей; "Успіх" - себе, коли ти досягаєш чогось, або предмети, пов'язані з ним; "Кохання,  стосунки" - розмісти фото красивої дівчини/хлопця; "Діти" - ще рано, заповниш згодом; "Подорожі" - місця, в яких мрієш побувати (мамині журнали та Інтернет із принтером на допомогу); "Кар'єра" - бізнесмена із своїм вклеєним обличчям; "Мудрість, знання, сенс життя" - якісь образи, що символізують дані поняття (без розуму та сенсу життя не може бути гармонії); "Сім'я та рідні" - можна наклеїти фото щасливої родини (і в тебе у майбутньому буде така).

 

2. На карті бажань усі моменти мають бути радісними та веселими. Жодних сумних облич! Жодних хворобливих виглядів!

 

3. Підпиши малюнки короткими фразами, які підсилюватимуть магічну дію твоєї карти скарбів. Наприклад: "Я щаслива зі своїм хлопцем", "У нас гарна родина", "Я ніколи не хворію"... Не забувай,  афірмації (твої висловлені побажання у тому вигляді, наче вони вже збулися) пишуться тільки в теперішньому часі. Ось така граматика афірмацій!

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

4. Щодня в тиші, без присутніх рідних, друзів тощо переглядай свою карту, перечитуй афірмації, уявляй, що у тебе вже це все є (власний бізнес, гарна та любляча дівчина), насолоджуйся володінням яхти, машини, будинку біля моря, будуй нові плани (доклеюй колаж).

 

Думки - матеріальні. І хоча думки - це чиста енергія, яка притягує до вашого життя бажанні події, саме через ці події, збіги обставин ваші матеріальні бажання втілюються. Головне - відчувати володіння тим, чим бажаєш. Володіння вже прямо зараз.

 

Здійснення мрій цілковито в руках кожної без винятку людини. Справа в тому, що цього нас не вчили ніколи робити ні в садку, ні в школі, ні тим паче не робитимуть цього на роботі! Нам забули після народження видати інструкцію по користуванню своїми можливостями. Справа у тому, що недосвідченим народом керувати легше. Але ж ми прагнемо до свободи, до розкішного життя, до гарних стосунків. І це є сенсом нашого життя. Хоча більшість людей впевнена, що багатство - це погано, ця сама абсолютна більшість робить усе, щоб отримати цих самих благ якомога більше, особливо, коли потрапляє на відповідні керівні посади.

 

Сміливо бажай собі найкращого! Будь найздоровішим! Ти маєш на це право.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников