Понеділок, 25 вересня 2017

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1, 2 травня

7. Великдень (2 дні)
8. 
Поминальний день (1 день)
9. 
Трійця (2 дні)

10. День Конституції - 28 - 29 червня 

11. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

Відвідайте ось цю сторінку!

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:

англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 

Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Важлива думка (інтерв’ю з батьками) - «Що таке успіх і як його досягти?» Випуск 4

Колектив навчального центру AB-Lingvo вітає читачів із роком новим, який уже настав, та, як уже кілька номерів поспіль, у четвертому випуску нашої рубрики ми піднімаємо для вас важливу тему та цікавимося вашою думкою стосовно проблеми, яка обговорюється. Запрошуються родини до інтерв’ю, які бажають зробити свій внесок у розв’язок того чи іншого питання. Для цього вам треба надати усну згоду на участь, зателефонувавши своєму завучеві. Коментуймо статті на нашому сайті www.ab-lingvo.org.ua! Разом ми вирішимо багато надважливих питань!

Сьогодні ми розглядаємо тему «Що таке успіх і як його досягти?»

Без сумнівів, успішна людина викликає повагу, інтерес, здивування як серед простих людей, так і приваблює камери та мікрофони журналістів. Є й побічні ефекти успішності: заздрість та ревність, проте… нехай ти будеш успішною людиною та тобі будуть заздрити, ніж лузером з численною свитою співчуваючих – останнє набагато гірше.

Отже що треба робити, щоб стати успішним?

- Мати позитивне налаштування

- Не боятися робити важливі кроки

- Вірити у свої сили

- Брати на себе відповідальність

- Прагнути до самостійності

- Займатися самоосвітою

- Заводити корисні знайомства (не плутайте з корисливістю!)

- Ігнорувати плітки та некомпетентних порад недоброзичливих людей

- Дотримуватися розпорядку дня

- Любити працювати (це означає не тільки фізичну працю)

- Навчатися основам фінансової грамотності

- Ніколи не припиняти робити те, що робиш. Ніколи!

Спілкуємося на тему успіху з родиною Базан. Відповідають на питання наша учениця Вероніка та її бабуся Наталія Вікторівна.

Питання 1. Вероніко, ти позитивна людина? Чи часто буває так, що ти не можеш контролювати свої емоції? Через що зазвичай так буває?

Вероніка: Так, я позитивна. Часто мені важко контролювати себе. Радію, коли відбувається щось хороше, і засмучуюся через неприємності.

Питання 2. Чи боїшся ти робити які-небудь важливі кроки?

Вероніка: Ні, не боюся!

- Який був найважливіший крок у твоєму житті?

Вероніка: Мені дуже хотілося навчитися плавати. Бабуся привела мене в басейн. Я почала займатися і швидко навчилася плавати.

Питання 3. Ти віриш у свої сили? Чи було так, що твої починання закінчувалися невдачами?

Вероніка: Так! Вірю. Ні, не було невдач.

Бабуся: У свої сили Вероніка вірить, звичайно ж були такі моменти, які закінчувалися невдачами, але вона з нашою допомогою швидко знаходила вихід з ситуації, яка склалася.

Питання 4. Вероніко, ти займаєшся самоосвітою? Які саме книги ти читаєш для свого духовного збагачення?

Вероніка: Займаюся. Читаю різні книги, у тому числі енциклопедії. Люблю казки, оповідання і вірші. Люблю шукати те, що мені цікаво, в інтернеті.

Бабуся: Самостійним збагаченням Вероніка займається у вільний час, часто шукає інформацію в мережі, особливо, різні малюнки, потім малює їх, це одне з її улюблених занять. Ще вона цікавиться виступами дитячих хореографічних колективів. Напевне, може стати або художником, або хореографом.

Питання 5. Ти намагаєшся виділятися серед людей? Чим саме? Для чого?

Вероніка: Так. Я намагаюся виділятися знаннями на уроках у школі, щоб бути відмінницею.

Питання 6. Наталіє Вікторівно, чи навчаєте Ви дитину відповідальності і самостійності, і яким саме чином?

Бабуся: Так, звісно. Поступово привчаю самостійно робити уроки. Вона знає, що уроки для неї – це така ж робота, як робота у дорослих. Вероніка самостійно приходить зі школи, сама ходить на танці. Це крок до дорослого самостійного життя.

Питання 7. Чи навчаєте Ви дитину основам фінансової грамотності?

Бабуся: Так. У Вероніки є кишенькові гроші, вона сама ними розпоряджається, але, звичайно ж, радиться з дорослими. Вона також розуміє, що не завжди можна купити те, що їй хочеться. Іноді те, що вона хоче, коштує дуже дорого, а батьки не завжди можуть це купити.

- Наведіть приклад із Вашого життя, де Ви досягли успіху у поясненні того чи іншого фінансового питання.

Бабуся: Коли Вероніці було 6 років, на день народження вона попросила купити нову ляльку. Ми спробували вибрати те, що їй подобається, і вона зупинила свій вибір на дуже дорогій ляльці. Я пояснила їй, що таку ляльку ми не можемо купити тому, що це дуже дорого. На відміну від багатьох дітей Вероніка сприйняла це спокійно і обрала собі дешевшу ляльку.

Питання 8. Чи використовуєте Ви фінансове заохочення?

Бабуся: Ні, не використовуємо. Я вважаю, що дитина повинна завжди виконувати свої обов'язки, не чекаючи на фінансові заохочення.

Справді, питання фінансового заохочення дуже спірне. Одні люди вважають, що цього робити неможна, протилежний табір впевнений, що це просто життєво необхідно. Ми вважаємо, що все добре в міру, без перегравань. Наприклад, можна грошима заохочувати дитину виконувати ту роботу, яка входить до обов’язків дорослих, проте обов’язково пояснюючи, що свої власні обов’язки дитині не оплачуються в жодному разі, та що батьки теж роблять для дитини усе безкоштовно, тож допомагати безкорисно – це добре.

Питання 9. Зараз дуже важливо відвідувати додаткові заняття з різних предметів. Часом діти настільки завантажені, що їм лишень варто заздрити багатьом дорослим, у яких більше вільного часу після роботи, ніж у цих дітей після школи. Як Ви ставитеся до наступного виразу: "Дитина настільки завантажена, що їй нема коли перепочити. Ви відбираєте дитинство у дитини".

Бабуся: Я вважаю, що не батьки, не репетитори відбирають дитинство у дитини, а шкільна програма стала складною не за віком для дітей. Особливо важко дітям в першому та другому класах. А ми, в свою чергу, робимо все можливе, щоб у дитини було дитинство.

Питання 10. Чи слухаєте Ви думки чужих людей щодо виховання вашої дитини?

Бабуся: Не було в цьому необхідності. Ми виховуємо дитину так, як вважаємо за потрібне.

- Чи керуєтеся Ви якимись порадами щодо виховання дітей (Інтернет, журнали, ТБ тощо), чи запозичуєте ви чийся досвід (ваші знайомі)?   

Бабуся: Намагаюся знайти цікаву мені інформацію в інтернеті, спеціальній літературі…

Питання 11. Чи прищеплюєте Ви дитині любов до розпорядку дня, працелюбність? Яким чином?

Бабуся: Так, Вероніка відмінно знає свій розпорядок дня. Вона знає, що потрібно крім уроків ще відвідати танцювальний гурток, сходити на англійську і просто посидіти біля комп'ютера або почитати цікаву книжку, тому намагається зробити уроки в першу чергу, відпочивши після школи. Ми з дитинства привчали її до працелюбності, спочатку було дуже важко, але ми завжди були поруч і допомагали їй.

Питання 12. Що Ви думаєте про те, якби дитина виявила бажання працювати одразу після школи? Чи є у Вашої дитини схильність до бізнесу? Що думаєте про це?

Бабуся: Після школи дитина повинна отримати освіту. Поки складно щось сказати про бізнес. Дитина в 8 років поки не думає про бізнес, вона більше зайнята творчістю.

- Як би Ви поставилися до того, якщо б дитина сказала: «Хочу бути бізнес леді. Я відкрию студію танців»?

Бабуся: Я постаралася б пояснити їй, що це дуже відповідальний крок, що це непросто, але за необхідності допомогла б їй в організації студії.

Питання 13. Спитаємо Вероніку. Ким ти плануєш стати в майбутньому?

Вероніка: Хореографом або вчителем, тому що мені подобається танцювати і тому що люблю ходити до школи, де отримую знання. Тож, коли виросту, хочу навчати дітей.

- Є усі шанси відкрити власну справу! ))

Бабуся: Я вважаю, що дитина повинна обрати сама свою майбутню професію, щоб потім не звинувачувати у негараздах батьків.

- Ви готові «направляти» дитину в потрібне русло, якщо вона захоче в майбутньому обрати спеціальність, яка приносить зовсім небагато грошей? Чи не буде потім більше проблем у житті?

Бабуся: Я постараюся пояснити їй, що в такій спеціальності немає сенсу, тому що кожна праця повинна гідно оплачуватися, що фінансова складова в житті має велике значення. Ми додатково займаємося англійською мовою. Я вважаю, що мови допоможуть Вероніці при виборі майбутньої професії.

Питання 14. Отже, наостанок поставимо питання до Вероніки та її бабусі Наталії Вікторівни: яким секретом успіху вашої родини ви можете поділитися?

Вероніка: Треба добре навчатися і багато читати, багато чим цікавитися, бути відповідальним за все, із чим маєш справу.

Бабуся: Для того щоб бути успішним, потрібно різнобічно розвиватися, як було сказано вами вище. Нового нічого в житті не вигадано: розвиток, розвиток і ще раз розвиток!

Дякуємо нашій дитині Вероніці та її бабусі та бажаємо їм гарних починань, почуття відповідальності за їх великі життєві справи – а разом із цим прийде справжній УСПІХ! 

Чиж М.В.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук по сайту

Контакти / м.Шостка

(066) 712-99-10

(096) 397-98-01

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

(096) 985-54-60      

(095) 402-88-51 

(093) 910-41-90

Наше місцезнаходження

Ми у Facebook

Паблік Навчального

центру "AB-Lingvo"

https://ablingvostudy

Робота в

"AB-Lingvo"

https://ablingvowork

Здоровий Спосіб

Життя

https://everhealthylife

Літні дитячі табори

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Hosting Ukraine

Вход для сотрудников