Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №17. Це твій прорив у житті! Ось перевір!

 

Будь уважним та постався дуже відповідально до виконання тих рекомендацій, про які зараз дізнаєшся! Якщо постійно дотримуватимешся їх – успіх неодмінно чекатиме на тебе. Про це тобі ніде не розповідають. У жодній школі, жодному виші не говорять про це. Проте дані поради складають основу успішності людини та її повноцінного життя. Бери до уваги, використовуй, радь друзям. Нехай усі навколо будуть успішними. Не бійся ділитися знаннями. Віддавати щось від себе (навіть не стільки матеріальне, скільки ментальне) – запорука швидкого просування сходинками Успіху. Роби перший крок – читай далі!  

 

1. Ніколи не дивися телебачення! На наш настрій та налаштування на успіх прямо впливає негатив, що ллється з екранів ящиків для сірої маси людей, що і так є нещасною. Ти й так дізнаєшся від оточуючих, що щось сталося у країні чи у твоєму місті. Тобі це не треба. Навіщо отримувати негатив ще й у себе вдома? На крайній випадок, якщо хочеш бути в курсі новин, слухай трихвилинні випуски на радіо. Краще зростай щасливою та не заляканою людиною. Повір, це дуже впливовий фактор для твого подальшого життя та кар’єри.

 

 

2. Не намагайся налагодити стосунки з тими людьми, які один раз тебе зрадили! Будуть і наступні рази. Це багатовікова практика. Усе людство на цьому постійно обпікається. Не роби таких помилок. Дружи з тими, хто ЗА тебе, а не зі зрадниками, з якими модно водитися у твоєму класі. Ворогувати з ними теж не варто. Тримайся свого курсу в житті, май свою думку – тоді до тебе полинуть люди, ті, з якими варто дружити.

 

3. Будь пунктуальним! Якщо не встигаєш, скажімо, на заняття до репетитора, - перетелефонуй! Затримався у транспорті та спізнюєшся на будь-яку зустріч – доведи до відома того, хто на тебе чекає. Ось побачиш, як до тебе зміниться ставлення людей. Тебе сприйматимуть, як рівного у двосторонньому процесі переговорів, як достойного. Особливо поважатимуть це старші від тебе люди, більш зайняті. Цінуй їх час, та вони із задоволенням приділятимуть частину його саме тобі.

 

4. Є ідеї – записуй! Рано чи пізно ти згадаєш, що про щось уже думав, але непогано було б докладніше згадати. І якщо у тебе знайдеться запис, інколи просто рятівний, ти зможеш по достоїнству оцінити дану пораду. Адже скільки чудових ідей губляться у потоці думок! Якщо налагодити реєстр гарних думок – жити стане легше, цікавіше, прибутковіше!

 

5. Ніколи не говори неправду! Чому? – Тому що не доведеться запам’ятовувати багато непотрібних речей та вигадувати нісенітниці. Тим паче не буде потреби у жалюгідних виправданнях.

 

6. Не розповсюджуй і навіть не обговорюй пліток! Нічого доброго з цього не вийде. Кому стане краще від того, що у Марійки забруднилася сукня? Тобі буде краще від того? Говори тільки про те, що приносить людям щастя. Пліткарі насолоджуються своєю бурхливою діяльністю, але є жалюгідними у своєму житті. Згадай сусідів на лавиці із насіннячком! Хочеш виглядати так само? Щоб тебе ненавиділи? Ти маєш бути успішним! Тому не бери в цьому участі. І тільки так!

 

7. Будь ввічливим! Признавай свої помилки! Зізнатися, що був неправий – це вершина вихованості та самоповаги. А зробити це ввічливо з вибаченням – майстерність, притаманна богам. Людина – творець свого щастя. Роби добро – тобі обов’язково повернеться те, що ти віддаєш, навіть у ще більшому обсязі. Це закон Всесвіту, віриш ти у це чи ні. Просто дій чемно, завбачливо та знай, що ми дуже часто буваємо неправі!

 

8. Не смійся над чужими думками та мріями! Для тієї людини вони рано чи пізно можуть справдитися. А для тебе твої?! Ти думаєш про свої мрії, чи збираєшся заздрити та пліткувати про чужі? Так от, не встигнеш озирнутися, як той миршавенький однокласник стане твоїм начальником! Він тоді пригадає, як з нього кепкували у класі з приводу його мрій про бізнес. І матиме рацію! Зауваж!

 

9. Годі скаржитися! Що у тебе не такі штани, немає сучасного планшета, друзі, що зраджують… Нікому немає справи до твоїх проблем. Тим паче тим друзям, які такими не є насправді, вони можуть іще пообговорювати тебе за твоєю спиною, позловтішатися. Будь задоволеним та цінуй те, що у тебе є. Хочеш чогось досягти – дій лише з позитивом. Роби щось, але постійно! Роби, не дивлячись ні на що! (Застерігаємо від протизаконних дій).

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

10. Пам’ятай, усе минає, мине й це, навіть дуже неприємне! Головне, мислити позитивно. А якщо так не виходить, не полишають погані думки – лягай спати! Чесно. Це допомагає. Людина у стресовому стані здатна швидко виключитися. Це захисна реакція нашого головного мозку. Рішення може прийти уві сні. Ти можеш прокинутися з іншими думками на рахунок того, що тебе вивело з рівноваги. Ти можеш прокинутися – а проблеми вже не існує, бо вона самовирішилася, поки ти був бездіяльним (окрім нагальних справ, вирішення яких потребує негайної реакції або від нього залежить стан здоров’я чи життя людини). В останньому випадку треба відкинути усі сумніви та діяти так, як підказує здоровий глузд та як дозволяє тобі твоя безстрашність та відважність.

 

Перший крок позаду, якщо ти прочитав цю статтю. Роби другий, найважливіший – дій! Ось побачиш, як мінятиметься твоє життя на краще! Ось тобі справжня інструкція, як бути успішним. Ось ті самі правила, універсальні, на які чекають усі, проте не всі здатні їх дотримуватися. Не достатньо лише прочитати та знати, як це робиться. Найважливіше – саме діяти! Сподіваємося, в тебе вистачить духу! Нехай щастить! 

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников