П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як вижити в лісі?

 

Три сосни, три пагорба, три кола навколо... Куди тепер? Як відомо, у лісі може заблукати не тільки новачок, а й бувалий знавець навколишніх угідь. Ми говоритимемо саме про новачків-любителів пригод, бо саме вони частіше за всіх стають «клієнтами» рятівників.

 

Перш ніж вирушити до лісу, варто взяти із собою три основні предмети: ніж, сірники та годинник.

 

Годинник – це наш компас. Варто лише направити годинникову стрілку (скільки б вона не показувала годин) на сонце. Кут, що був утворений між цією стрілкою та цифрою 1, треба поділити навпіл. Лінія розподілу вказуватиме на південь.

 

 

Сірники – допоможуть вам розпалити багаття. Воно вас зігріє, заспокоїть, допоможе завдяки диму визначити рятівній бригаді ваше місцезнаходження. Якщо у вас немає сірників, скористайтеся склом від годинника, використавши його на сонці, як лінзу. Не гайте часу за екзотичними способами розведення вогню, як то тертя палиці об палицю. З нашим кліматом це часто просто не вдасться. Це, скоріше, для Африки. Але, якщо немає нічого, то підійде й цей засіб, аби зігрітися. Подумайте, можливо, ви швидше дойдете додому?

 

Ніж – засіб для розрізання гілок для багаття, для вирізання палиці, для виготовлення засобів для полювання, для самооборони від диких звірів.

 

Увага! Найважче і найважливіше!

 

Не піддавайтеся страху! Не несіться нікуди стрімголов, не витрачайте задарма енегргію на безкорисну справу. Бережіть психіку, аби не робити безглуздих вчинків. Це може коштувати життя.

 

Які є орієнтири?

 

Струмок, річка – це добре. Якщо знаєте, куди вони течуть. А якщо не знаєте, все одно краще притримуватися їх – обов’язково вийдете на якесь поселення, до якоїсь цивілізації, бо з давніх давен прийнято у людей селитися недалеко від води.

 

Побачили якусь стежину або дорогу? Ще краще. Вона просто зобов’язана привести до ще більшої дороги – до людей.

 

Дісталися до ЛЕП (лінії електропередач (стовпи з дротами під напругою), - взагалі чудово! Йдіть по них до найближчого населеного пункту, вони точно кудись вас приведуть.

 

У жодному випадку не намагайтеся скоротити шлях! Притримуйтеся вищевказаних орієнтирів, та обов’язково потрапите додому.

 

Якщо немає таких орієнтирів?

 

1. Без паніки, якщо розумієте, що блукаєте колами. Це нормально через те, що у нас один крок зазвичай коротший від іншого. У горах петля буде коротшою, на рівнинах – довшою. У такому випадку краще запалити вогонь та чекати на порятунок, ніж блукати, втрачаючи стрімко сили.

 

2. Довіртеся слуху. Шум від потягу чутно за 10 кілометрів. При чому прислухайтеся активніше ввечорі, коли утворюється туман та підвищується тиск.

 

3. Лягайте спати, якщо вас застала ніч. Вкрийтеся гіллям у будь-якому заглибленні (якщо немає дощу, бо там буде мокро). Діти, зазвичай переносять це випробування легше. Вони, набігавшись, просто виключаються, а дорослим страх заважає зімкнути очі. Що старше людина, то глибшим є інстинкт самозбереження. Треба пам’ятати, дикі звіри нападають дуже рідко, і то в особливих випадках, коли є загроза їм самим або дитинчатам. Тож не варто лягати спати поблизу ведмежої барлоги – і усе буде в порядку.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно! 

 

4. До ночівлі готуйтеся заздалегідь. Сухе місце, гілля для укриття, багато дров, обгорніть ноги рюкзаком або сумкою, яка у вас з собою. Двом людям легше зігрітися, притиснувшись одне до одного. Також можна вартувати почергово.

 

Що будемо їсти?

 

Варто їсти лише те, що знаєте. Їстівні ягоди низькокалорійні, проте, якщо вам не далеко йти, вони згодяться. Якщо знадобиться більше калорій – це гриби. Головне: їсти можна тільки те, що знаєш. Гриби слід варити двічі в різній воді. Для цього шукайте консервну бляшанку. Такого «добра» навколо має бути вдосталь.

 

На останок. Йдете до лісу – попередьте рідних та знайомих, куди саме ви збираєтеся. І від того часу не міняйте свій маршрут, або узгоджуйте його зміну з рідними або знайомими. Не блукайте, не панікуйте, бережіть себе!

 

Чиж М.В.

 

P.S. Хочете більше дізнатися про те, що ще вато взяти із собою до лісу, як і по чому орієнтуватися на місцевості, що робити, якщо немає жодних орієнтирів, як розпалювати багаття, як шукати воду, як виготовити засоби для полювання, як не панікувати та зберегти свою психіку?  

 

Хочете дізнатися про це на практиці? Для вас влітку працює Туристично-розважальний табір від Навчального центру AB-Lingvo.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников