Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Вашу дитину не навчають елементарним основам фінансової грамотності

 

Більшість батьків, напевне, не задумувалася над тим, що дітям не тільки можна, а навіть важливо розповідати про гроші, про те, як правильно з ними поводитися, як їх заробляти та примножувати. Якщо саме Ви спілкуєтеся зі своєю дитиною на тему грошей – Ви молодець! Але, якщо ні – якраз час задуматися над цим!

 

Чому це важливо?

 

Доки дитину забезпечують батьки, вона і не замислюється, звідки беруться гроші. А коли починається самостійне доросле життя з усіма його негативними проявами, дитина опиняється у безвихідному становищі. Вона не знає, як покращити свій матеріальний стан. Цього її не навчали у школі. Цього ж її не навчать і в університеті.

 

 

Навіть фінансові заклади освіти не дають того обсягу знань, який просто зобов’язана мати кожна людина. Вищі фінансові академії дають знання у сфері фінансів, проте орієнтовані вони на покращення фінансового становища установ, у яких працюватимуть випускники, але жодним чином не навчають, як зробити краще для свого матеріального становища. Це полярно різні цілі. ВНЗ – фінансове покращення чужих робочих місць, але НІХТО – особисті успіхи у сфері фінансів.

 

Шановні батьки! У вас та ваших дітей є можливість усе змінити! Навчальний центр “AB-Lingvo” анонсує відкриття «Курсу фінансової грамотності» для дітей віком від 6 до 15 років. У нас демократичні ціни, враховуючи важливість та актуальність знань, які ми пропонуємо. Наша методика хоча єдина наявна у наших містах, де працює “AB-Lingvo”, проте вона унікальна та ефективна. Ми орієнтуємося на подачу знань у такому вигляді, щоб це було цікаво дитині та максимально інформативно і доступно для неї. Хочете спробувати? Детально на нашому сайті www.ab-lingvo.org.ua або за телефонами для міст: Шостка: (066) 712-99-10, (096) 397-98-01; Конотоп, Кролевець: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51.

 

Які знання важливо дати Вашій дитині?

 

У нашому суспільстві існує думка, що обговорювати тему грошей – це, як спілкуватися на інтимні теми. Це просто вважають неприйнятним. Коріння родом з СРСР. Зараз же ми живемо в новому світі!

 

Часто між батьками та дітьми виникають непорозуміння, конфлікти та недовіра саме через гроші, точніше – через нерозуміння дітьми процесів, які трапляються у фінансовому житті дорослих. Не маючи елементарних знань у сфері фінансів, діти часто в дорослому житті потрапляють у неприємні ситуації, як то кредитна банкова залежність, втрата грошей через фінансові піраміди, гральні установи, постійні борги тощо. Зазвичай фінансові проблеми у дорослої людини – родом із дитинства!  

 

Відвідуючи наші курси, Ваша дитина усвідомлюватиме, що вона у дорослому житті може отримати усе, що забажає: кар’єру, визнання, спокійне життя, подорожі, будинки, машини, яхти, домашніх та екзотичних тварин, заводи, фабрики, творчі майстерні... Але всього цього треба досягти своїми зусиллями. Як? Про це і буде далі у нашому курсі.

 

 

Який оптимальний вік для наших занять?

 

Краще за все впроваджувати фінансове виховання з того віку, коли дитина вперше стикається з грошима, з необхідністю їх використовувати. Як правило, це дошкільний та ранній шкільний вік: 5-7 років. Ми розробили програму для дітей віком від 6 до 8 років (включно), для дітей від 9 до 12 років (включно) та для дітей від 13 до 15 років (включно).

 

У дитячому віці формуються навички, уміння, звички дитини. Таким чином, батькам не варто затягувати з питаннями правильного ставлення до грошей, бо з кожним роком дорослішання донести важливу інформацію та виправити звички стає дедалі складніше.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно як мовам, так і іншим предметам! 

 

Чому ми навчаємо?

 

- Ми даємо базові фінансові знання для формування у дитини картини світу фінансів, навчаємо правильно розпоряджатися грошима. Сюди входять поняття грошей та професій, роботи та бізнесу, поняття прибутків та витрат, товарів, послуг та цін, реклами та різних інших процесів, що відбуваються у фінансовому світі.

 

З чого складається наш курс?

 

Курс складається з 3-х етапів та проводиться лише влітку: з червня по серпень включно. Ці етапи називаються:

 

1 етап

«Фінансова абетка» (включає в себе ази фінансів, для дітей від 6 до 15 років),

2 етап

«Основи фінансів» (поглиблене вивчення фінансової грамоти, від 7 до 15 років),

3 етап

«Особисті фінанси» (курс з розвитку фінансової успішності, від 8 до 15 років).

 

Цього літа доступний 1 етап курсу «Фінансова абетка». Він складається з 12 занять, які відвідують 1 раз на тиждень протягом літа. На час від’їзду на літній відпочинок робиться пауза та по приїзду пропущені заняття відпрацьовуються. 2 та 3 етапи курсу стануть доступними на 2 та 3 літо. Усе варто вивчати поступово та досконально.

 

 

Що можна робити своїми зусиллями уже зараз?

 

- Обов’язково оплачуйте роботу дитини, яку ви можете оплатити (тільки не повсякденні домашні обов’язки). Так, питання спірне, за що варто платити, а за що – ні. Читайте про це на нашому сайті. Чому варто оплачувати роботу? Тому що дитина, в іншому випадку, навчиться працювати, але не навчиться заробляти та цінувати гроші. Це важливо пам’ятати!

 

- Заведіть скарбничку, відкладайте 10% від тих грошей, що отримує дитина. Привчайте накопичувати резервний фонд. Робіть це самі, а не тільки змушуйте дитину, адже вона копіює вашу поведінку повністю. І ще одне: ніколи, НІКОЛИ не називайте резервні кошти коштами на ЧОРНИЙ день! Думки – матеріальні!

 

- Подумайте, на чому ваша дитина може заробити. Це може бути підробіток на канікулах. Усе окрім важкої та нудної праці. Цим можна відбити бажання заробляти гроші. Обов’язково, щоб дитина частину грошей віддавала на родину (сімейний фонд) та 10 % у скарбничку. Інше можна витрачати. Таке зменшення прибутку стимулюватиме до подальшого заробітку.

 

Не наполягайте на тому, щоб дитина не витрачала гроші, хай спробує; діти вчаться лише через безпосередній контакт з предметом навчання (гроші у нашому випадку). Проте пильнуйте, щоб не купувалися непотрібні речі або шкідливі продукти. Залучайте дитину до процесу накопичення на більш дорогі покупки, більш потрібні, більш корисні!

 

- Частіше доручайте дитині покупки, щоб вона могла оцінювати та порівнювати вартість товарів та дізнаватися реальну їх ціну. Привчіть купувати за списком, щоб не робити імпульсивні покупки. Не бійтеся давати кишенькові гроші. Щоб навчитися ними користуватися, треба їх мати. Але давайте гроші за щось, а не просто так, інакше є ризик привчити дитину до «легких» грошей, і ви будете утримувати її усе своє життя.

 

 

- Читайте разом книжки, які розвивають фінансову грамотність. Це на користь не тільки дитині, а й вам самим. В мережі Інтернет є книжки цієї тематики саме для дітей. Займіться пошуком.

 

- Грайте у фінансові ігри: як електронні, так і настільні (по типу «Менеджер» або «Монополія»).

 

- Років з 10 дитині можна відкрити рахунок у банку. Це дуже цікаво.

 

Батьки, пам’ятайте! Ви обов’язково повинні дати своїй дитині фінансове виховання. Не зробите ви – дитина отримає їх у іншому місці. Проте яким буде результат – невідомо: які будуть помилки, життєві ситуації на цьому шляху.

 

І ще одна важлива річ. Ніколи не нав’язуйте дитині «свою» професію, яка їй не подобається – успіху в результатах не буде. Це тільки «поламає» дитину.

 

Навчальний центр AB-Lingvo бажає вам та вашим дітям чудових фінансових результатів та цікавого навчання. Запрошуємо ваших дітей на курс «Фінансова абетка». Нехай наші діти стають фінансово грамотними та справді незалежними!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников