П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №18. Діти-бізнесмени

 

Шановні юні читачі та їх батьки! Сьогодні поговоримо про успішних дітей-бізнесменів. Якими ви їх собі уявляєте? Дуже серйозними, у краватках, з кейсами у руках, на важливих нарадах? Усе насправді набагато простіше. Вони - звичайні діти, які ходять до школи. Проте відрізняються від інших тим, що уміють оточуючим запропонувати те, чого не може більшість.

 

Читайте про те, як вони досягли успіху. Рівняйтеся на них, і, можливо, саме ви станете майбутнім нашої держави.

 

 

Хейлі Скотт

 

13-річна дівчина від народження має дефект слуху. Через це вона постійно повинна була використовувати слуховий апарат. Якось вона вирішила за допомогою батьків зробити стильний та красивий пристрій, щоб пишатися перед однолітками, а не ховати вушко за волоссям. Вона сама розробила ескізи. Батьки допомогли їй втілити свою мрію. На сімейній раді пізніше було прийняте рішення про те, що ідея продукту дуже непогана для бізнесу.

 

З тих пір минуло вже кілька років, протягом яких дівчина випустила вже не одну колекцію прикрас для діток з вадою слуху. У виробах використовуються метал, пластик, кристали Сваровскі. Розповсюдження її вироби набувають через мережу Інтернет на своєму сайті та через спеціалізовані центри для людей з вадами слуху.

 

Стівен Гонсалес молодший

 

Цей хлопець – герой. Справжній! Він уразив увесь світ своєю історією. В 12 років йому поставили діагноз гострої форми лейкозу. У нього був лише двовідсотковий шанс одужати від раку. Уявляєте, 2% зі 100! І він скористався ним. Думки – матеріальні. Стівен це довів.

 

На час лікування, ізольований на 100 днів від зовнішнього світу, хлопець захопився комп’ютерними іграми настільки, що створив свою власну. Це гра для хворих на рак. Називається вона Play Against Cancer. У ній гравці знищують злоякісні клітини, які на вигляд, як зелені примари. Також хлопець створив соціальну мережу та інтернет-спільноту для підлітків хворих на рак. Він дав світові надію!

 

Даніель Чао

 

В 2012 році народилася нова програма контролю за домашнім читанням. Ідея створити її прийшла в голову Даніелю через те, що йому та його друзям щомісяця треба було вести та здавати в школу календар прочитаного домашнього завдання. В 10-річному віці хлопцю вдалося спростити життя собі й іншим, він вигадав програму iRead Monthly, яка запам’ятовує щоденний час виконання роботи, витрачений час на читання, і в кінці місяця видає повний готовий календар. Його розробку взяла на себе компанія Apple. А це – успіх!

 

Нік Д`Алоізіо

 

Зараз йому вже 20. Але у свої 15 років він зробив те, чого хотів ринок веб-контенту. Його розробка для iPhone дозволяла скорочувати контент до коротких абзаців для розміщення у Twitter, Facebook та Tumblr. Він самостійно розробив алгоритм програми, зайняло це біля місяця, 2 роки по тому був розроблений додаток Summly, який приніс йому $30 млн. Ідея прийшла в голову хлопця під час підготовки до іспитів.

 

Зак Маркс

 

Можливо, це новий Цукерберг! В 11 років він таємно від батьків зареєструвався у Facebook. Батьки, звісно, коли дізналися, не були у захваті від цього. Тоді Зак створив свою соціальну мережу для дітей віком від 5 до 16 років. Її назва Grom Social. От знайдіть її або на комп’ютері, або на своєму iOS- або Android-пристрої! Будете вражені!

 

Друзі Зака «рознесли» звістку про додаток. Не знадобилося навіть застосовувати маркетингові та рекламні прийоми для поширення нововведення. Друзі зробили це самі завдяки тому, що ідея та її реалізація були геніальними.

 

Зараз Grom Social має кілька напрямків окрім соц. мережі: ігри, розваги, охорона здоров’я, спорт, протидія наркотикам та палінню, знущанням тощо.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно як мовам, так і іншим предметам! 

  

Тейлор Моксі

 

9-річна дівчинка затьмарила великих світил кулінарного бізнесу. Зараз вона власниця пекарської справи.

 

Якось вона попросила батька купити їй омріяну іграшку. Батько відповів, що їй самій доведеться вигадати спосіб заробити на неї. Напевне, він таким чином давав дитині фінансове виховання. І в нього вийшло. Дівчинка попросилася пекти тістечка та продавати їх біля церкви, школи, в людних місцях. Батько позичив доньці 40 баксів на приготування печива, які вона йому незабаром повернула. З першого ж походу до церкви вона принесла $175.

 

Але справжній успіх прийшов до Тейлор, коли вона перемогла професійних поварів у конкурсі KISS (Country Midtown Miami Cornbread Competition). Зараз навіть солідні компанії роблять у неї замовлення. Заробивши $10 тисяч, дівчина віддала 30% грошей на благодійність (на підтримку страждаючих на дислексію).

 

Як бачите, достатньо мати проблему та бажання її розв'язати. Ми, звісно, бажаємо нашим читачам тільки здоров'я. Проте, якщо трапилося так, що ви хворі або у чомусь обмежені, тим паче не впадайте у відчай: вийшло у них – вийде й у вас. Краще, звісно, щоб були проблеми якогось побутового характеру, які би ви могли вирішити. Поміркуйте, що саме можна покращити у своєму житті або житті інших людей. Подумайте, за що ви могли би брати гроші без шкоди для оточуючих.

 

Шановний юний друже, можливо, саме ти - творець нового винаходу, нової послуги, рятівник багатьох життів! Дій! Успіхів тобі!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников