П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Хто підготує дитину до школи?

 

Якщо ваша дитина через рік-другий поповнить ряди першокласників, ви, напевне, вже замислювалися над тим, як же підготувати її до цієї події. І справа не тільки в тому, що потрібно придбати шкільну форму та купу зошитів, адже ще дитина повинна мати елементарні знання та навички щодо читання, лічби тощо. До того ж, іноді можна почути від батьків, що щоб потрапити до деяких "престижних" шкіл, малюк повинен пройти тестування (хоча чинне законодавство забороняє будь-які іспити при вступі до першого класу, адміністрації даних навчальних закладів діють на власний розсуд).

 

Навіть якщо при вступі до будь-якої школи вашого міста скдадати тести не потрібно, плюсом дошкільної підготовки стане те, що новоспеченому школярику буде легше засвоювати нові знання та адаптуватися до великої кількості інформації, маючи відповідну базу. Тому сподіватися на те, що всьому необхідному дитину навчать у дитячому садочку чи в самій школі, не варто.

 

 

Звісно,  багато хто з батьків розраховує на свої сили щодо підготовки майбутнього першокласника. А ще є бабусі та дідусі, які мають більше вільного часу, ніж заклопотані матуся й татусь. Але давайте проаналізуємо, чи є домашня підготовка дитини до школи такою простою та результативною, як може здатися на перший погляд.

 

Плюси самостійної підготовки дитини до школи

 

1. Заняття проводите ви самі вдома, тому не потрібно водити дитину на уроки до спеціалізованого навчального центру або до репетитора додому. Це економить ваш час та гроші. Також не доведеться запрошувати незнайому людину (приватного вчителя) до своєї оселі.

 

2. Займатися з дитиною можете в будь-який зручний для вас час.

 

Мінуси

 

1. Заняття можуть проводитися нерегулярно, лише тоді, коли у батьків є вільний час. Результативність таких уроків низька. На відміну від цього уроки з репетитором відбуватимуться регулярно, згідно розкладу.

 

2. Ви скоріше за все не в курсі вимог шкільної програми, тому в школі дитині доведеться перенавчатися писати літери та цифри. Це досить розповсюджена проблема, з якою зтикаються репетитори «AB-Lingvo». Вчитель же буде користуватися чинними шкільними програмами, плануючи уроки з вашою дитиною.

 

3. Дитина може завередувати та не схотіти вчитися писати чи читати, коли ви готові з нею позайматися. У такому випадку на вас та дитину чекає або псування нервів та навчання зі скандалом, або відкладання уроку на невизначений термін. Звісно, дитина може влаштувати неприємний "концерт" і перед заняттям з учителем, але згодом звикне до певного розпорядку, і проблем з дисципліною не виникне.

 

4. Домашня обстановка не дуже надихає на навчання: скрізь іграшки, з якими хочеться побавитися, а по телевізору скоро буде мультик. Навіть якщо заняття з учителем буде відбуватися вдома, присутність сторонньої людини (яка  має педагогічну освіту та знає, як вмовити дитину працювати) створить дещо інший настрій малюка.

 

Останнім часом модна тенденція підготовки дітей до школи у спеціалістів розповсюджується навіть у таких невеличких містах, як Шостка, Конотоп та Кролевець. Турботливі матусі та татусі звертаються за допомогою до приватних вчителів або до навчальних центрів, що надають послуги дошкільної підготовки. Педагог-професіонал допоможе вашій дитині досягнути успіхів у навчанні та надасть справді необхідні знання. Починати готуватися до школи варто вже зараз. Весна-літо – чудовий момент для цього.  

 

Kaileena

 

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников