П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема №19. Літня романтика успішної людини

 

Ти відчуваєш, як підкрадається літо? Як своєю легкою ходою воно наближається до тебе, приваблює теплом, навіює мрії, наближує здійснення бажань? Напевне, ти, як і кожен учень, мрієш зараз про нього, особливо, коли за вікном теплішає, коли ти знаєш, що на тебе чекає відпочинок, пригоди, подорожі – ціле життя, якого в тебе не було протягом усього навчального року!

 

Літо – чудова пора, коли ми можемо відпочити, проте воно також прекрасне для самовдосконалення, для розвитку, реалізації задуманого, вивчення нового… То чим же можна зайнятися влітку, аби не занудьгувати? Чого корисного можна досягти окрім того, що прочитати «список літератури на літо»? Адже коли ти гарно відпочив, хочеться знов досягати звершень, ставити нові цілі, невпинно йти до нової омріяної мети.

 

 

Тож як провести літо з користю?

 

Якщо ти любиш читати, почни зі списку літератури на літо. Почитай на лавиці у парку, у затінку під великим деревом у садку, під будиночком у прохолоді біля городу… Хто любить читати, той зрозуміє. Особливо дивовижно сприймається прочитане на природі: біля озера або річки, у лісі або на лузі – використовуйте будь-яку можливість перебувати на свіжому повітрі з користю для своєї освіти!

 

Якщо ти любиш походи, влаштуй відпочинок із друзями та наметами (обов’язково, щоб був хтось із дорослих). Біля річки або озера відпочивати дуже цікаво: можна і поплавати, і у м’яча поганяти, і у бадмінтон… Проте є свої недоліки: багато комах та мало дров. У лісі, звісно ж, не поплаваєш, проте біля вогнища пісень наспіваєшся точно – теж буде весело. Якщо у тебе є змога поїхати на море або у гори – чудово. Обов’язково подякуй за турботу своїм батькам! Відпочинок на пляжі або похід на Говерлу – це неперевершено!

 

А що робити, коли ти повернувся з моря, нагулявся із друзями, побув у бабусі, начитався до не можна? Не варто занурюватися з головою у комп’ютерно-планшетний світ. Звісно, без сучасних ѓаджетів із корисними додатками та навігацією – нікуди, проте усього має бути в міру. Зараз ми дамо кілька рекомендацій.

 

Чим іще можна займатися влітку,

що принесе користь, задоволення та насолоду?

 

1. Як би банально це не звучало, але спробуй: повчи іноземну мову, можеш будь-яку іншу, ніж та, що вивчається у школі, навіть по самовчителю, для цікавості… Ти, може, не повіриш, але це приносить насолоду від результату, нові відчуття, мелодійні враження від звучання мови іншої нації. Зараз модно вивчати польську, італійську, іспанську. Ну а про англійську – годі й казати – вона, як завжди, найважливіша для світового спілкування.

 

2. Пограй у бізнес ігри. «Монополія», «Менеджер», «Cash Flow»… Є, звісно, різні програми та додатки, які можна завантажити з інтернету, проте цікавіше грати у подібні саме настільні ігри, коли можна доторкнутися до атрибутів гри, відчути атмосферу взаємодії з друзями, які грають з тобою. До того ж разом можна завжди обговорити хід, деталі гри, операції з фінансами тощо… Розвивай свою свідомість у фінансовому напрямку! Вчися користуватися грошима, розвивай навички ділової людини. Це дуже корисно для тебе! У школі тебе цього ніколи не навчатимуть! В університеті – теж!

 

3. Знайди підробіток на літо. Це іще цікавіше, особливо, коли відчуваєш наплив грошей, які ти можеш витрачати на власний розсуд, коли ти можеш допомагати батькам фінансово, коли маєш можливість пожертвувати кілька гривень на лікування дитини. Благодійність – це чудово! От підробітку на літо ми й присвятимо подальшу частину нашої статті.

 

 

Чим можна заробити дитині влітку?

 

По-перше, якщо ти неповнолітній, тобі можна працювати з дозволу батьків і лише з 14 років. Це за законом і якщо тебе захочуть працевлаштувати офіційно, що буває край рідко. У наші важкі часи, якщо сам про себе не потурбуєшся, чиновники тобі не допоможуть. Тому сміливо питай батьків (лише вони насправді за тебе несуть відповідальність) та приступай до дозволеної тобі роботи. Заробляти гроші – право кожного громадянина нашої держави!

 

1. Роздавай листівки, розклеюй оголошення. Шукати роботодавців можна в мережі, проте на зустріч із ними варто іти із кимось із дорослих! Не ризикуй своєю безпекою. Перестрахуйся, та не потрапиш у неприємності, лише так ти отримаєш незабутній робочий досвід. Станеш дорослим – будеш сам ходити на співбесіди. А зараз дослухайся до нашої поради!

 

2. Роби покупки бабусям, які сидять біля кожного під’їзду. Вони в десятьох скинуться тобі по 3 гривні за роботу, купиш їм продуктів, заробиш гроші.

 

3. Роби прибирання у квартирах (лише разом із старшими друзями лише у знайомих або разом із дорослими! Безпека – понад усе!).

 

4. Мий машини у дворах (застереження з пункту 3 ніхто не відміняв, також не варто вибігати, як у фільмах, під колеса автомобілям на перехрестях на червоне світло!). Краще дай оголошення на під’їздах у своєму дворі «Мию авто. Звертатися за телефоном…», ніж нав’язуватися незнайомцям у незнайомих тобі місцях.

 

5. Працюй у горóді. Помічники на дачах бабусям завжди потрібні. Порадься з батьками, скільки можна просити коштів за таку роботу.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно як мовам, так і іншим предметам! 

 

Як шукати роботу?

 

Беремо газети, знаходимо групи ВК, ОК (ви знаєте, про що йдеться), перебираєте кожне підприємство, питаєте, чи є робота для підлітків. Часто буває так, що в організації лишаються такі доручення, які просто не було на кого перекласти. Саме ти можеш їх і отримати. В оголошеннях пропонуй сам, що ти разом із друзями можеш робити. Як приклад: «Троє хлопців міцної статури виконають дрібні ремонтні роботи, допоможуть з прополюванням городу, здійснять доставку продуктів харчування та ліків. Андрій та його команда». Або «Працьовиті дівчата вмить роздадуть ваші листівки вашій цільовій аудиторії або доставлять ваші документи прямо за місцем призначення». Дівчата, не ризикуйте, відмовляйтеся, якщо доставка потрібна на приватну адресу, а не у офіс іншої організації!

 

Увага! Уникай тих місць роботи, де пропонують працювати у підозрілих умовах: якісь склади, підозрілі люди, пізній час роботи, важкі (не підйомні для дитини) речі – будь-що, що викликає стурбованість та вагання – відхиляй! Ніколи не працюй з електрикою, на висоті та на воді. Так, і не лізь у вогонь!

 

Пам’ятай, робити будь-яку роботу – це не ганьба. Навпаки, це запорука твого успіху, поваги серед адекватних однолітків. Ігноруй тих, хто намагається хизуватися своїм достатком та ганьбить тебе за те, що ти працюєш. Знаєш, чим скінчиться ця «мажористість»? Ти, маючи досвід, підеш у доросле життя з гордо здійнятою головою. А твій «друг-добродій» - змарнує гроші батьків, а сам, не маючи тями, як заробити, опиниться у незаздрісному становищі. То хто тоді буде герой!? 

 

Навчайся, працюй, заможнішай! Успіхів тобі! І гарно проведи літо! :)

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников