Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Чи варто віддавати дитину на малювання?

  

Багато хто вважає, що такий предмет як малювання не є настільки важливим,  як математика чи англійська мова, особливо для маленької дитини, яка поки що видає замість шедеврів "каляки-маляки" незрозумілої форми та кольору. Тому більш-менш серйозно сприймають цей предмет батьки дітей старшого віку, і то за умови, що їх нащадок має гарні художні здібності. Хоча іноді навіть справжній талант дитини не завадить деяким мамам чи татам сказати: "Навіщо тобі витрачати час на малювання, краще вчи математику - отримаєш нормальну професію!". Чи справді заняття малюванням - це лише цікава розвага, що не стане у пригоді у житті, розглянемо у нашій статті.

 

 

Користь для малюків та школярів

 

Матусі дошкільнят зазвичай вважають, що ще рано записувати дитину на малювання, оскільки малюки навіть олівець тримати правильно ще не вміють. Та й більшість гуртків та художніх шкіл приймають на навчання дітей з певного віку. Але чи варто чекати, поки дитина підросте? Виявляється, що ні.

 

Спеціалісти вважають, що малювання допомагає розвивати дрібну моторику. Також на заняттях дитина навчається сприймати, порівнювати кольори, отримувати нові відтінки шляхом змішування фарб, правильно обирати розмір зображуваного предмета на аркуші паперу (в іншому випадку дитина зазвичай малює занадто маленьку квітку, пташку тощо десь збоку на альбомному аркуші). Тобто на заняттях малюк вчиться аналізувати та методом спроб і помилок виконувати поставлене викладачем перед ним завдання, на відміну від «самостійного малювання». Наприклад,  щоб отримати зелений колір, необхідно змішати жовту та синю фарби, але відтінки зеленого бувають темнішим (потрібно додати більше синьої фарби) та світлішими (більше жовтої). Тому завдяки урокам малювання дитина розвивається ще й інтелектуально. Згодом, коли малюк піде до школи, навички порівняння та аналізу також допоможуть йому з вивченням "більш серйозних" предметів.

 

Образотворче мистецтво також буде корисним для школярів різного віку. Окрім навичок малювання різними техніками цей предмет, розвиває у дитини ще почуття смаку, уяву, точність рухів та акуратність.

 

Навіть якщо ваша дитина вже старшокласник, і хоча вона не бажає стати видатним художником, але малювання є одним з її захоплень, не варто відмовляти її від відвідань студії чи художньої школи. До того ж існує безліч професій, де без почуття прекрасного, розуміння гармонійних пропорцій, властивостей кольорів та вміння їх поєднувати просто не обійтися: дизайнер, архітектор, перукар, візажист, закрійник, фотограф, веб-дизайнер, спеціаліст по оформленню інтер'єрів до свят, флорист та багато інших…

 

Навіть якщо ваші син чи донька мріють зайнятися бізнесом, то все одно навички, здобуті на уроках образотворчого мистецтва, принесуть користь. Наприклад, навіщо запрошувати дизайнера для розробки оригінального інтер'єру кав'ярні чи власної крамниці, якщо можна це зробити самому?

 

З якого віку варто починати?

 

Спеціалісти "AB-Lingvo" рекомендують записувати дитину до студії малювання чи у гурток з 3-3.5 років (за умови, що малюк вже не боїться залишатися сам на сам зі стороннім дорослим). У такому віці не варто чекати, що дитина одразу буде зображувати качечку, схожу на качечку, а не щось жовте (і добре, якщо жовте, а не червоне) та невиразної форми. Малюк спочатку буде вчитися тримати правильно олівець чи пензлик, пробувати різні техніки та матеріали для зображення, розрізняти кольори та відтінки і, звісно ж, розвиватися.

 

Хвилька реклами: Репетитори "AB-Lingvo"- Шостка, Конотоп, Кролевець навчають якісно як мовам, так і іншим предметам! 

 

Корисні поради батькам юних художників

 

- По-перше, хваліть дитину за її старанність та заохочуйте займатися малюванням.

- Ніколи не називайте малюнки синочка чи донечки "мазнею", не сваріть, якщо щось не виходить. Не чекайте швидких результатів від малюка.

- Зберігайте дитячі малюнки. Збирайте їх у велику папку, згодом буде цікаво дістати їх та помилуватися, наскільки складнішими та досконалішими стають роботи з плином часу. Найкращі "шедеври" можна розвісити на стінах кімнати вашого малюка, влаштувавши виставку робіт маленького митця.

- Спілкуйтеся з учителем вашої дитини щодо вимог до техніки виконання малюнка, вдома слідкуйте, щоб син або донька використовували здобуті на уроках знання.

- Не жалкуйте витрачених на навчання часу та коштів, і у майбутньому ви залишитесь задоволені результатом. Звісно, можна просто малювати з дитиною самостійно вдома, але фахівець знає, у якому віці які саме знання необхідні та які методи навчання застосувати. До того ж є тонкощі, які не кожна матуся зможе пояснити, особливо якщо вона не спеціаліст у живописі та малюванні.

 

Тож бажаємо успіхів та творчої наснаги вам та вашим маленьким митцям!

 

Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников