Субота, 17 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Навчання влітку: чому це може бути ефективним?

 

У кінці травня більшість втомлених за період навчального року школяриків мріють якнайдалі закинути усі зошити й підручники та спокійно відпочивати, не псуючи собі настрій потребою виправити прогалини у знаннях. Так, відпочити після шкільних навантажень потрібно добре, але чи варто все літо байдикувати? Послухаємо, що про це думають репетитори AB-Lingvo” – навчального центру для дітей та дорослих.

 

 

Чому не варто влітку забувати про проблемні предмети

 

Літо – це час не тільки для відпочинку, а й для того, щоб «підтягнути» знання з тих предметів, оцінки з яких по закінченню року виявилися не такими, як хотілося б. До того ж за кілька місяців канікул забуваються формули та правила навіть з тих предметів, які даються вашій дитині добре. Тому, щоб перші тижні вересня проходили не так напружено, вивчений протягом минулого року матеріал краще повторювати та виконувати вправи з цих тем. А на «проблемні» предмети слід звернути особливу увагу. Якщо дитина не може впоратися з ними самостійно або з вашою допомогою, – а у більшості випадків так і буває – доведеться звернутися до спеціалістів.

 

Як поєднати літній відпочинок та покращення знань

 

1. Перший літній місяць дійсно варто витратити на відпочинок від школи. А ось з липня потихеньку починаємо діставати із далеких «схованок» підручники. Не варто одразу перечитувати весь посібник, краще розподілити навантаження так, щоб кожного дня опрацьовувати одну-дві теми. На вихідних можна зробити перерву, щоб навчання не було сильно обтяжливим. Або можна сідати за підручники через день.

 

2. Після опрацювання конкретної теми слідкуйте, щоб дитина обов'язково виконувала вправи. Це необхідно для кращого розуміння та засвоєння матеріалу. Але й не навантажуйте дитину сильно, на день цілком достатньо 1-1.5 години занять. Якщо прозайматися цілих півтори години важко, розподіліть цей час на 2 етапи: трішки попрацюйте зранку, а потім в обід або ввечері.

 

3. Якщо дитина не може сама впоратися з якою-небудь темою, допоможіть їй поясненнями. Виконайте одну вправу разом, для прикладу, потім нехай школяр виконує завдання сам, але під вашим контролем. Завжди будьте готові до того, що потрібна буде ваша допомога.

 

4. Періодично перевіряйте, як дитина засвоїла пройдений матеріал: спитайте формули, визначення, таблицю неправильних дієслів англійської мови тощо.

 

5. Якщо відчуваєте, що вже призабули шкільний матеріал або сучасна програма все частіше дивує складністю тем, і тому не можете роз'яснити дитині незрозумілі теми, краще не зволікайте та звертайтеся за допомогою до репетиторів.

 

Для кого ще актуально навчатися влітку

 

1. Якщо вашій дитині вже 3-3,5 роки, то це гарний вік для того, щоб починати вивчати іноземну мову або потихеньку готуватися до школи (вивчати літери, цифри тощо). І починати відвідувати заняття краще влітку або пізньою весною, коли на вулиці вже тепло та день значно довший, - вам легше буде водити дитину на уроки, та й малюк менше вередуватиме, поки звикне до нового розпорядку.

 

2. Дорослим, які вирішили вивчити англійську або іншу іноземну мову теж буде корисно займатися влітку, наприклад, знаходячись у відпустці. У цей час ви будете більш вільні та зможете більше часу приділяти навчанню. Оскільки людині, що давно не навчалась, спочатку буде важко сприймати великі обсяги інформації, за час літнього відпочинку ви трішки адаптуєтесь. І вже після виходу на роботу, хоча у вас буде менше вільного часу, процес оволодіння новою мовою піде легше.

 

3. Студенти - ще одна категорія, якій можна порекомендувати займатися навчанням влітку. Це може бути, як у випадку з дорослими, вивчення другої іноземної мови, яка не вивчалася раніше. Саме влітку потрібно починати навчальний процес, тому що під час навчального року не буде часу та наснаги для самоосвіти. Якщо ж почнете ще до вересня, є шанс, що все ж таки можливість для вивчення нового знайдеться, оскільки буде стимул не зупинятися на досягнутому. Також, якщо у вас є проблеми з певними навчальними дисциплінами, краще взятися за науку ще влітку, звернувшись до спеціалістів за допомогою.

 

Колектив Навчального центру "AB-Lingvo" бажає всім читачам гарного відпочинку влітку. Літні місяці - це ідеальний час для саморозвитку та вивчення нового, тому використайте його з користю. А викладачі нашого навчального центру вам у цьому допоможуть. Звертайтеся до нас, ми працюємо навіть влітку у звичному режимі!


Kaileena

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников