Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 20. Як відкрити бізнес практично з нуля або з мінімальними грошовими вкладеннями?

 

Корисні поради дітям щодо влаштування їх майбутнього

 

Шановний юний читачу! Твоє майбутнє залежить цілком від тебе. Чи обереш ти роботу по найму (робота на когось), чи вирішиш самостійно заробляти для себе гроші та згодом давати роботу іншим (власна справа) - від цього залежить твій матеріальний статок цілком та повністю!

 

Існує міф, згідно якому, щоб започаткувати свій власний бізнес, треба купа грошей, і узяти їх можна лише у заможних батьків, або вкрасти багато металу або чогось іншого на підприємстві (зазвичай це роблять начальники) - і буде щастя.

 

 

Але є інші шляхи, які допоможуть досягти своєї мети без предків-багатіїв та законно! Послуги - це те, що практично не потребує стартового капіталу (грошей на початок бізнесу). Напевне, у тебе є такі справи, які ти любиш робити та робиш їх краще, ніж твої друзі та оточуючі!?

 

Саме твоє хобі може стати початком твоєї власної справи. Нижче розглянемо, як можна заробляти на хобі. Якщо у тебе немає цих справ серед улюблених, мабуть, є якісь інші, які не передбачені у даній статті. Якщо ні - радимо знайти своє хобі, полюбити щось із запропонованих нами, бо відкрити магазин побутової техніки або салон меблів не вийде без солідного капіталу. Тому інколи доводиться бізнесменам займатися іншими справами, навіть і не улюбленими, на шляху до своєї мрії. Звісно, якщо займатися саме тим, що подобається, бізнес піде краще, та мета ставатиме ближчою набагато швидше.

 

Тож до справ! На чому можна заробити?

 

1. Якщо ти зі школи гарно та грамотно вмієш писати, можна займатися написанням рекламних текстів, оглядових статей, художніх творів для різних сайтів. Заробити стартовий капітал можна на біржах фрілансу, а потім вкласти їх у свою мрію: як приклад, відкрити канцелярський кіоск, кав’ярню або кінотеатр... Також актуальна допомога студентам у написанні творів, рефератів, курсових робіт. Гарно малюєш - тобі варто спробувати зайнятися дизайном. На тих же сайтах фрілансу.

 

2. Якщо ти вмієш добре прибирати - можна зайнятися клінінговими послугами: прибирання у квартирах, офісах, під'їздах... У майбутньому можна навіть організувати своїх друзів у єдину клініггову компанію та заробляти на тому, що будеш давати їм роботу, беручи за це якийсь відсоток від загального обсягу робіт.

 

3. Рукоділля - твоє хобі? - Тоді можна продавати прикраси або організувати хендмейд-курси та майстер-класи. Готовий товар можна збувати через мережу Інтернет.

 

4. Любиш дітей? - Можеш няньчитися із ними, водити на прогулянки, навчати тощо... Для репетиторських послуг знадобиться педагогічна освіта.

 

5. Вирощуєш квіти? - Займися цим професійно. Можна продавати їх на свята, також вирощувати зелень... Для професійної справи потрібна теплиця.

 

6. Якщо у тебе лежить душа до технічних робіт, як то ремонт, тобі просто необхідно узяти бригаду друзів та організувати спілку "Андрій (своє ім'я) та команда". Можна робити дрібні ремонти, переносити або перевозити речі, допомагати з іншою чоловічою роботою, непосильною для жінок, зайнятися доставкою чого завгодно, розклеюванням оголошень, роздаванням листівок тощо.

 

 

7. Вмієш шити - з тебе може вивісити гарний дизайнер одягу. Головне, невпинно іти до своєї мети. Для пошиву одягу, звісно, знадобиться капітал на обладнання, але працювати дизайнером ти можеш почати з нуля – сайти фрілансу, як приклад.

 

8. Твоє хобі програмування? - Тоді ти взагалі "на коні". Зараз це найзатребуваніша галузь. Створюй мобільні додатки та сайти - будеш із грошима.

 

Об'єднай групу однодумців навколо себе, створи ефективний робочий колектив, працюйте разом, не ображай їх в оплаті праці, накопичуй гроші. Почни з послуг, вкладай зароблене у справу своєї мрії: ресторан, магазин, салон, клуб дозвілля тощо...

 

Пам'ятай! Не варто займатися небезпечними справами, як то пов'язаними з електрикою, водою, вогнем, висотою тощо.  

 

Батькам! Ваші діти повинні мати сучасне хобі, щоб отримувати сучасні та затребувані професії, які будуть приносити прибуток. У ваших інтересах підтримувати хобі дітей та допомагати усіляко в цьому. У жодному разі не перешкоджати та не відмовляти! Цим можна загнати дитину у рабство ненависної роботи. 

 

Дітям - наснаги! Батькам - терпіння! Ваші мрії народжені здійснюватися!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников