Субота, 19 січня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як знайти роботу після закінчення ВНЗ?

 

(Поради директора Навчального центру AB-Lingvo Чижа Максима Васильовича

з власного досвіду роботи з претендентами на посади «вчитель»)

 

Абсолютна більшість випускників упевнена, що для отримання гарного робочого місця необхідно мати досвід роботи. І справді, багато роботодавців надають перевагу тим претендентам, які вже працювали, мали досвід спілкування та вчилися самостійно вирішувати проблеми робочого характеру. Але де ж його взяти – цей досвід?

 

Насправді все не так страшно та нездійсненно! Поки ви навчаєтеся та вас забезпечують фінансово ваші батьки, ви можете працювати у позаурочний час на будь-якому мало оплачуваному місці роботи. Роботодавцю вигідно те, що вам можна сплачувати невелику зарплатню). Ким можна працювати? – Барменом, офіціантом, ді-джеєм, промоутером, кур’єром…

 

Також, попередньо склавши список компаній, у яких ви хотіли б працювати, зверніться до них з пропозицією постажуватися безкоштовно, за запис у трудовій. Роботодавці люблять таких працівників. А можливо, по закінченні стажування, вам запропонують високооплачуване місце саме у цій самій компанії.

 

 

Навіть невеликий досвід роботи дає вам перевагу. Це показує роботодавцю, що ви вже маєте соціальний досвід комунікації з колегами всередині організації, можете брати на себе відповідальність за свої дії тощо. Страшний сон роботодавця – це молодий, дещо інфантильний спеціаліст одразу з-за навчальної парти, який потребує максимум піклування та опіки, як вихованець садочка.

 

Як бачите, усе набагато простіше, ніж здавалося. Не варто гребувати низькою зарплатнею. Фактично, це є плата за ваше перше навчання справжній роботі, за отримання такого бажаного усіма досвіду. Чому вас не беруть на високооплачувану роботу? – Можливо, тому, що у вас завищені вимоги стосовно зарплати та очікування стосовно робочого місця зависокі? Це ж нормально, що роботодавець хоче бачити у себе досвідченого спеціаліста, вірно? Він має право на це, бо саме він створював це робоче місце. Звісно, заробітна плата досвідченого співробітника має бути вищою, ніж у вчорашнього студента! Ви згодні з цим?!

 

Статистика стосовно пошуку роботи

(взяте з інтернет-досліджень)

 

- Майже 50% шукачів вакансій, які працевлаштовуються вперше у житті, звертаються до своїх знайомих.

- Близько 40% сучасних шукачів займаються пошуком роботи в мережі та в ЗМІ.

- Лише 10% роботодавців справді відмовляються приймати на роботу випускників без досвіду роботи за спеціальністю. 

- Є такі компанії, які зацікавлені саме в тому, щоб брати на роботу випускників без досвіду та студентів (зазвичай державні компанії, у яких невисока заробітна плата).

 

Допомога знайомих при пошуку роботи – це добре, але не варто складати руки та чекати, доки вам запропонують роботу мрії. Займіться самостійним пошуком. У мережі Інтернет є безліч вакансій, які можуть вам бути першим досвідом роботи. Найпопулярнішими та, мабуть, єдиними нормальними сайтами з пошуку роботи (для нашої місцевості) є rabota.ua та work.ua. Також не забувайте про те, що в соціальних мережах є пабліки, присвячені пошуку роботи, та ті, у яких час від часу люди пропонують роботу або від імені організації, або від себе особисто.

 

Що варто знати про першу співбесіду?

 

1. Коли йдете на співбесіду, не полінуйтеся, зберіть якомога більше інформації про компанію: її історію, діяльність, специфіку. Вам відмовлять, якщо ви прийшли влаштовуватися на позицію та навіть не можете пояснити, чому ви обрали саме цю посаду саме в цій компанії. Або вас можуть спитати, чи поділяєте ви кредо компанії…

 

 

2. Вивчіть обов’язки по вакансії. Бо можете бути не готовими до декотрих моментів. Наприклад, ви влаштовуєтеся у невеликий приватний садочок, де не передбачено нянь, тож вам доведеться мити діток, вкладати спати, годувати… А ви до цього не готові.

 

3. Не запізнюйтеся! Цим усе сказано. Можуть сприйняти запізнення за вашу негативну якість. Такі працівники нікому не потрібні. І не приходьте завчасно. Допустимо за 5 хвилин до початку співбесіди.

 

4. Виглядайте адекватно. Не варто вдягатися, як дівчина легкої поведінки (жінкам) або, як гавайський хлопець (чоловікам). Пам’ятайте, зустрічають по одежині все ж таки!

 

5. Цікавтеся зарплатнею обережно. Якщо ви з порогу роботодавцеві: «А скільки платять?», навряд чи вам будуть раді. Не варто ставити свої фінансові потреби на перше місце. Краще обговорити це питання іншими словами («Як у вас оплачується робота?») та саме в процесі розмови, спочатку поцікавившись тим, що треба буде робити. І вже після цього логічно буде подумати та оцінити, чи підходить вам ця оплата у співвідношенні до очікуваних обов’язків.

 

6. Поводьтеся впевнено. Не варто йорзати по стільцю, жестикулювати, нервувати… Ваша невпевненість може обернутися проти вас. Але не перестарайтеся з надмірною впевненістю, щоб не справити враження нахаби!

 

7.  Не перебивайте роботодавця. Кому сподобається, якщо не дають вставити й слова?! Тим паче, якщо людині треба приймати рішення працювати з таким співробітником.

 

8. Стежте за своєю мовою. Особливо це актуально у тих сферах, де доведеться працювати з людьми. Суржик не до місця у закладах освіти, офісах, де працюють з людьми тощо.

 

9. Вимкніть мобільний телефон. Як би це не було банально, але роботодавцям часто доводиться просити претендентів це зробити. Ви прийшли влаштовуватися на роботу. Не дивуйтеся, чому вас не запросили після співбесіди, якщо ви тричі вибігаєте в коридор, щоб взяти слухавку, або й того гірше – розмовляєте прямо під час бесіди.

 

Складаємо резюме

 

Опустимо звичні вимоги, про які ви прочитаєте багато статей в Інтернеті. Шукайте «як скласти резюме». Розглянемо те найважливіше, з чим ми зустрічаємося у нашій компанії AB-Lingvo.

 

1. Резюме має бути складеним для конкретної компанії. Не намагайтеся створити універсальне резюме або скопіювати його з Інтернету. Часто подані дані ставлять роботодавців у глухий кут. Наприклад: на вакансію «учитель» в AB-Lingvo надсилають резюме, де написано (букв.) «Претендую на вакансію: менеджер по роботі з персоналом» (мабуть, залишилося від попередньої вакансії, на яку претендував) чи щось у такому дусі. Це свідчить про те, що кандидат лінується приділити увагу вакансії організації. То чи можна розраховувати на те, що роботодавець не полінується прийняти такого ледаря до своєї компанії на роботу?! І чи кандидату все одно, чи працювати з дітьми, чи бути банківським менеджером? Це також вселяє роботодавцеві невпевненість, чи варто брати такого кандидата на роботу.

 

 

2. Адекватно оформлюйте резюме. Це значить, - жодних еротичних фото та гламурних рожевих стрічок та зірочок! Резюме має бути чорно-білим, за винятком фотографії (може бути кольоровою). Фото обов’язкове! Це зазвичай потрібно для того, щоб ідентифікувати претендентів. Часом їх може бути дуже багато, і запам’ятати їх по прізвищах – важко.   

 

3. Не пишіть того, що не буде цікавим роботодавцю. Якщо у вас є безліч досвіду роботи з дітьми, не варто писати «біографію», коли ви працювали прибиральницею, продавцем та кредитним менеджером (якщо треба, вас запитають про попередні роки вашої зайнятості). Достатньо вказати попередні місця роботи, які стосуються нової вакансії. Не варто перераховувати також усі свої обов’язки на своєму попередньому місці роботи. Це мало кому цікаво. У роботодавця своя вакансія з новими та актуальними для нього обов’язками для працівника.

 

4. Пишіть свої контактні дані. Часто бувають резюме без номерів телефону. Це також може бути через замкнутість людини, тому навряд чи роботодавець писатиме на вказаний у резюме мейл. І пишіть актуальні номери телефонів! Не вказуйте свій сімейний стан! Навряд чи у нормальній компанії вас обиратимуть по гарному фото та за сімейним станом.

 

5. Не приховуйте дату народження. Хоча роботодавцям заборонено проводити відбір за віковими категоріями, вони все ж мають право знати, чи поставити працівника у віці на вакансію кур’єра. А якщо такий кур’єр помре у дорозі? А як зможе 55-річна жінка працювати у молодіжному клубі танцівницею, наприклад?

 

6. Не надсилайте пусте резюме. Якщо у вас немає досвіду роботи, пишіть: «Досвід роботи на виробничій практиці – стільки то», яка у вас характеристика з місця навчання та практики.  Пишіть, у якій школі навчалися, як вас характеризували вчителі. Пишіть тільки про те, що стосується тієї діяльності, на яку ви претендуєте, подаючи на ту чи іншу вакансію.

 

7. Повністю заповнюйте усі анкети, запропоновані роботодавцем. Це дуже важливо, інакше їх (анкети) вам би не пропонували. Звісно, обирається той кандидат, який максимально підходить роботодавцю. А прийняти рішення на користь того чи іншого претендента часто допомагають різного роду анкети.

 

Дана інформація може бути корисною

 

Розглянемо на прикладі нашого Навчального центру, у яких випадках ми відмовляємо кандидатам. При прийомі на роботу вчителів до компанії "AB-Lingvo ми не можемо надати згоду на укладення трудового договору з претендентами, які мають наступні риси або якості. Рекомендації дає HR-менеджер нашої компанії Ольга Олександрівна.

 

 

«Користуючись нагодою, хочу дати поради перш за все тим претендентам, які будуть іти на посаду учителя до AB-Lingvo. І також це буде корисним для претендентів у інші компанії.

 

- Нам не підходять ті спеціалісти, які бояться перепрацювати, які не хочуть зайвий раз і пальцем поворухнути задля спільної справи, вимагаючи, щоб окрема робота була їм оплачена додатково. Наприклад, якщо ми просимо нашого учителя брати участь у розробці методики для спільного користування в нашій організації (ця робота передбачається посадовими інструкціями), ми очікуємо виконання цих інструкцій. Це відверта нахабність – просити додаткову плату. Це, як у школі, попросити доплачувати за написання планів-конспектів уроків, що є обов’язком учителя! В AB-Lingvo ми не вимагаємо писати безглузді документи, але розробляти методику, складати вправи для дітей – обов’язок! Тож порада: уважно вивчайте посадові інструкції, щоб не потрапити у описане вище становище.

 

- Ми відмовляємо заробітчанам, які приходять працевлаштуватися, аби перебитися якось місяців 3-5, або поки не знайдуть інше, більш бажане місце роботи. Нам потрібні постійні вчителі для наших діток, принаймні, які готові працювати не менше року-двох.

 

- Не підходять і ті, хто вимагає більшу зарплату (посилаючись на свій досвід та категорію). У нашій організації досвід не має значення. Вищу зарплату треба заслужити, довести, що ти здатний. Шкільна категорія не має для нас жодного значення. Молодий спеціаліст часто має кращі знання, ніж шкільний учитель з 15-річним досвідом, який поступово втрачає знання через небажання та невмотивованість підтримувати свої навички на належному рівні, працюючи у школі. Мова не тільки про підтримання знань на належному рівні, а й про розвиток спеціаліста як професіонала та особистості.

 

- Не підходять корисливі люди, пліткарі, з негативним ставленням до оточення, інфантильні, ледачі, ті, хто не бажає розвиватися… Роботодавець не повинен няньчити нікого. Нам треба самостійні люди, з яких виростуть професіонали.

 

- За систематичні запізнення ми розстаємося. Інакше і бути не може. Ми навчаємо дітей, у тому числі й пунктуальності.

 

- Ну, і останнє, мабуть: варто усвідомити шукачам вакансій, не треба зверхньо ставитися до роботодавця. Уявіть, ті спеціалісти, які не можуть ціну собі скласти, зазвичай можуть виявитися далеко не найкращими професіоналами та незамінними співробітниками! Завжди знайдеться такий момент, у якому ти не компетентний або не обізнаний. Не варто зазнаватися!»

 

Шановні шукачі! Усе в житті стає простішим, коли просто ставишся до життя та життєвих справ. Немає нічого, що було б неможливим. Бажаємо вам успіхів у пошуку роботи. Запрошуємо до нашого центру гарних, доброзичливих учителів. Разом ми зробимо світ для дітей більш якісним та яскравим! Не здавайтеся, добивайтеся успіху, використовуйте наші поради!

 

Директор Навчального центру AB-Lingvo Чиж М.В.

 

Ми попросили наших учителів дати кілька рекомендацій молодим спеціалістам, які хочуть працювати в «AB-Lingvo».

 

Кролевецька Тетяна Володимирівна, учитель англійської мови

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 5 років. «В "AB-Lingvo" чудові умови роботи, які сприяють реалізації себе як педагога. Можливість працювати з учнями різного віку та використовувати індивідуальний підхід до кожної дитини або дорослого, наявність спеціально обладнаних навчальних приміщень, забезпечення навчальними посібниками та дружній колектив - все це є незаперечними перевагами роботи в нашому навчальному центрі.

 

Новим співробітникам хотілося б порадити відповідально ставитися до виконання своїх професійних обов’язків, не зупинятися на досягнутому, а продовжувати розвиватися та самовдосконалюватися.

 

Бура Марина Миколаївна, учитель англійської мови


Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 2 роки. «Ось уже протягом 2-х років я працюю в навчальному центрі "AB-Lingvo". Мене влаштовує мій графік роботи, можливість самостійного вибору методики викладання та підручників для навчання. Саме це дозволяє мені знайти якнайкращий підхід для задоволення вимог та потреб наших клієнтів.

 

Молодим спеціалістам хочеться порадити бути ініціативними ентузіастами, а також вимогливими до себе та уважними до учнів».

 

Кравець  Вікторія Сергіївна, учитель англійської мови

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 1 рік. «Найвагомішим плюсом роботи в центрі "AB-Lingvo" є постійний саморозвиток та самовдосконалення. Мені подобається, що я маю можливість покращувати та підвищувати рівень своїх знань та вмінь.  

 

Вчителям, що планують працювати в нашому центрі, можу порадити бути відкритими для всього нового, відповідально ставитися до своїх обов’язків та отримувати задоволення від роботи в колі професіоналів».

 

Чаус Наталія Миколаївна, учитель англійської та французької мов

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 1 рік. «В “AB-Lingvo” працюю рік. Англійська мова для мене не тільки професія, але і стиль життя. Мені подобається допомагати людям вивчати іноземні мови. Тут я маю чудову можливість ділитися своїми знаннями з людьми, які дійсно зацікавлені в них. Крім того, це дуже зручно – вільно обирати навчально-методичні комплекси відповідно до освітніх потреб учня.

 

Вважаю, що наполеглива праця та постійне самовдосконалення – це шлях до успіху. Постійно поповнюйте свій багаж знань: збагачуйте лексичний запас, читайте твори в оригиналі, створюйте власні методичні посібники. І результат не забариться: робота буде приносити задоволення».

 

Лисенко Сергій Кузьмич, учитель математики

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 6 років. «Для тих, хто працює в школі - зручний графік роботи. Простіше працювати з одним або двома учнями, ніж з класом. До кожного учня застосовується індивідуальний підхід.

 

Новичкам рекомендую относиться к детям с любовью и уважением, проявлять инициативу и творчество, нести ответственность за начатое дело и доводить его до конца, использовать в своей работе опыт и мастерство коллег».

 

Нечипоренко Тетяна Валентинівна, учитель німецької та англійської мов


Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 6 років. «Работала в других учебных заведениях, предпочтение отдала "АВ-Lingvo". Коллектив - отличный, ведь тестирование и собеседование проходят только самые лучшие. Здесь работают квалифицированные, отзывчивые, приятные, всегда готовые помочь люди, во главе со справедливым, внимательным и заботящимся о своих работниках директором. Распорядок и условия работы меня полностью устраивают. Все работники официально оформляются, график работы для каждого подбирается индивидуально, учитываются все пожелания. Возможен карьерный рост. Предметные методические объединения позволяют развиваться и усовершенствовать свой предмет.

 

Чтобы работать в нашем центре, нужно быть Учителем с большой буквы: находить подход к любому ученику, корректно общаться с родителями, коллегами и администрацией, быть ответственным, делиться своим опытом с другими, быть готовым всегда помочь, проявлять инициативу и быть исполнительным».

 

Рудченко Сергій Володимирович, учитель німецької та англійської мов

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 6 років. «В отличие от школы нет необходимости выполнять большой объем бумажной работы, зачастую лишней, и есть возможность больше времени уделять собственно учебному процессу.

 

Учителям, которые будут работать у нас, хотелось бы порекомендовать следующее: вносите свой вклад в работу коллектива, решайте и выполняйте поставленные задачи (в том числе и небольшие поручения), анализируйте состояние учебного процесса».

 

Покотило Юлія Миколаївнаучитель дошкільної підготовки та молодшої школи

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 3 роки. «Работая в учебном центре «AB-Lingvo», можно рассчитывать на хороший коллектив, который всегда поможет и подскажет в возникших вопросах по работе, и руководство, которое будет учитывать ваше мнение и возможности на счет времени и графика работы.

 

Здесь должен работать человек, который, в первую очередь, любит детей, имеет хороший уровень знаний и готов к дальнейшему обучению и развитию».

 

Водень Анна Михайлівна, учитель англійської мови

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»:  4 роки. «В учебном центре "AB-Lingvo" очень хороший коллектив, а также удобный график работы. Администрация центра всегда относится с пониманием как к учителям, так и к клиентам.

 

Будущим работникам советую выбирать именно это место работы, так как центр обеспечивает стабильный заработок и официальное трудоустройство».

 

Дудецька Марина Олександрівна, учитель англійської та німецької мов

 

Досвід роботи в «AB-Lingvo»: 1 рік. «AB-Lingvo» - це навчальний центр, де мають працювати відповідальні та самовіддані вчителі. 

 

Найпершим та найголовнішим завданням є відбір навчальних матеріалів. Оскільки в «AB-Lingvo» навчаються як школярі, так і дорослі, які мають абсолютно різний рівень знань, учитель має з відповідальністю підійти до вибору підручника. По-друге, необхідно пам'ятати, що ваше навантаження залежатиме від вашої самовідданості. Чим краще ви себе зарекомендуєте, тим більше клієнтів ви отримаєте. По-третє, учитель «AB-Lingvo» має бути креативним. Займайтеся розробкою власних навчальних матеріалів, ініціюйте проведення дитячих свят. Таким чином ви станете затребуваним вчителем і розширите межі свого педагогічного потенціалу».

 

 

 

Коментарі   

 
0 #1 Администрация 15.02.2017, 10:25
Запрошуємо на роботу вчителів у містах Шостка, Конотоп, Кролевець.

http://www.ab-lingvo.org.ua/index.php/555.html
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников