Середа, 19 грудня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 23. Наскільки важлива освіта

 

(Сьогодні наша стаття рубрики присвячена скоріше випускникам, проте і молодшим дітям вона обов’язково стане у нагоді. Прохання до батьків роз’яснити декотрі незрозумілі моменти на запит ваших дітей. Цього не розповідають у школі!)

 

Вечорами вона вивчала англійську та пила каву, зранку поспішала на роботу, цілий день важко працювала – і ввечері знов утомлена поверталася додому. Їй щось хотілося змінити в житті: робота не приносила жодного задоволення, грошей вистачало хіба що на продукти… Треба було щось міняти. Новий роботодавець сказав, що треба отримати певний рівень знань з англійської мови. Тож повечеряти – та у бій!

 

 

Уже сидячи за підручниками, вона вкотре піддалася своїм мріям. «Як би було гарно написати свою корисну книгу, щоб її усі читали, та отримувати гонорари до кінця життя…», - думала вона, та думка постійно переслідувала її, тим паче, що з письменницьким талантом їй пощастило набагато більше, ніж іншим, яких вона знала. «Або проводити різні тренінги та майстер-класи, спілкуватися з новими та корисними людьми та при цьому подорожувати... Подорожувати по світу, по різних країнах…». Це й обіцяло дівчині її нове робоче місце. Можливо, й не одразу, але це була стежина до омріяної мети.

 

До відома:

Чим зайнятися, щоб вільно подорожувати?

 

1) фріланс, робота через Інтернет: копірайтинг (написання статей), дизайн, програмування тощо;

2) інфобізнес: коучинг (проведення онлайн вебінарів та офлайн тренінгів), написання книг, створення сайтів, дистанційне викладання (наприклад, іноземних мов);

3) управління своєю фірмою дистанційно через довірених осіб: по телефону/скайпу, через Інтернет (e-mail, месенджери, соціальні мережі).

 

Для багатьох із цих видів діяльності потрібні знання іноземних мов, як для роботи, так і для власне подорожей.

 

Ким ми хочемо стати після закінчення школи?

 

Яку заробітну платню ми хочемо отримувати? Здебільшого здійснення мрій залежить від нас самих. Хіба що економічна криза або катаклізм можуть стати перепоною на нашому шляху. І то, впавши, – підводимося й досягаємо своєї цілі.

 

Які професії гарно оплачуються? – Ті, які приносять задоволення, від яких не хочеться бігти. Тож вже саме час замислитися над тим, ким стати у майбутньому. Як більшість – піти важко працювати після школи, чи продовжити навчання? Ми не говоримо зараз про вищу освіту, хоча вона часто стає містком у більш зручний та заможний світ. Звісно, отримавши її (освіту), ви можете бути висококваліфікованим лікарем, учителем, інженером, юристом, бухгалтером… Та чи принесе це довгоочікувану радість та фінансове задоволення? Як виявляється, лише вищої освіти недостатньо, хоча вона є необхідною у більшості випадків. Мова йде про самоосвіту, про своє власне навчання досягати своєї мети, про дещо більше, ніж просто робота за гроші, про пристрасть. Про це і йтиметься у нашій статті далі.

 

А якщо відкрити свій бізнес?

 

Видавнича справа, друкарня, виробництво пельменів, макаронна фабрика, салон краси, салон меблів… Справді, не для всіх видів власної справи треба мати вищу освіту, як бачите. Робити столи на замовлення, керувати перукарями та персоналом, який займається виробництвом, можна хоч одразу після школи. Для цього потрібні певні знання у тій галузі бізнесу, яка вас цікавить, та мінімум освіченість, щоб уміти спілкуватися з людьми (персоналом, клієнтами).

 

 

Якщо з освіченістю вам поталанило (основи закладають батьки), то здобувати певні знання доведеться самостійно. Часто виші стають у нагоді, особливо, якщо майбутній бізнес пов’язаний із обраною спеціальністю. Але у декотрих випадках вища освіта – лише гаяння часу, якщо не отримати профтехнічну освіту. Це стосується таких спеціальностей: перукар, манікюрник, фотограф, конструювання та пошив одягу тощо.

 

Навіть щоб «набратися розуму», варто піти навчатися після школи далі. Взагалі приємно розмовляти з освіченою людиною. Та і не кожен у 18 років може похизуватися своєю обізнаністю та зрілістю. Про яку власну справу тоді можна казати?

 

Інколи говорять, що для бізнесу не потрібно ходити до школи, як декотрі відомі на весь світ підприємці, які кинули навчання у юному віці. Це нісенітниця. Таких геніїв – одиниці. До речі, їх життя змусило це зробити: хтось не мав грошей на навчання та навіть на одяг, хтось відкуповувався від боргів родини, через що був змушений піти працювати з раннього дитинства... У тебе ж не так? Якщо ні – отримуй максимум знань, які пропонує держава та дають твої батьки!

 

Тим паче, якщо ви хочете керувати кваліфікованим бізнесом: агенцією перекладів, подорожей, освітніми послугами, бухгалтерією, юридичною практикою, - вам конче необхідно закінчити вищий навчальний заклад.

 

Проте, як було сказано раніше, лише вищої освіти недостатньо… Вища освіта, освіченість, мінімум знань – це ще не все, що треба для того, щоб стати успішним.

 

Набір якостей, притаманних творчій, підприємливій людині

 

1. Пристрасть. Якщо ти не любиш справу, якою плануєш зайнятися, нічого у тебе не вийде. Роби лише те, що тобі подобається.  А краще те, про що невтримно мрієш, як наша дівчина на початку статті. У неї мрія написати книгу. Вона отримає вакансію головного редактора у приватній друкарні, якщо оволодіє іноземною мовою.

 

 

2. Прагнення досягати мети. Просто сидіти та пристрасно хотіти свою власну справу – не результативно. Треба ще мати намір щось робити. Вона знайшла інше місце роботи та почала вивчати англійську.

 

3. Готовність вийти за межі комфорту. Здатність до дії, іншими словами, готовність підвестися та робити щось, що приведе до результату, хоча страшно, незручно та долають сумніви «а що люди скажуть». Наша героїня подолала свої страхи, хоча її теж мучать різні думки. Не дивлячись ні на що, треба йти далі.

 

4. Наполегливості, напористість, обов'язковість. Якщо ти – ні риба, ні м’ясо – на жаль, нічого не вийде. Ти маєш тренувати потрібні корисні якості. Якщо узявся – зроби, не відкладай на потім. Наша героїня має настільки сильну мрію, що її не спиняють жодні лінощі.

 

5. Впевненість. Віра в себе творить дива. У тебе можуть не вірити оточуючі, близькі та рідні. Але ти сам – маєш, зобов’язаний вірити в себе, інакше безглуздо за щось братися, а потім кидати справу.

 

6. Пунктуальність. Пам’ятай, якщо спізнюватимешся – ніхто з тобою не матиме серйозних справ, тим паче у бізнесі. Це важко – приходити вчасно? – Ні. Постав свого годинника на 10, краще на 15-20 хвилин вперед, якщо ти так уже любиш просипати, не встигати на автобуси тощо..! Усе це не виправдання!

 

7. Життєрадісність. Ходитимеш похмурим – від тебе відвернуться люди. Спробуй тоді їм запропонувати купити щось у тебе!

 

8. Мудрість. Де треба поступитися на благо справи – поступися. Не варто виражати жорстко свою позицію. Оточуючим подобається, коли їм ідуть на поступки. І взагалі роби так, як хочеш, щоб робили тобі. Це істина!

 

9. Лідерські якості. Лідерами не народжуються. Ними стають. Цього можна навчитися. Пошукай запит «як стати лідером». Дізнаєшся багато нового, корисного та цікавого.

 

Як домогтися всіх цих якостей? Їх можна та потрібно розвивати. Це не швидко. Поки є час, треба вчитися цього. Цього не навчають у школі. Це ти повинен осягнути сам.

 

Напевне, шановний юний читачу, тебе цікавить, хто наша дівчина із статті? – Це не важливо! Нею можеш бути ти. Це навіть може бути і не дівчина зовсім, а хлопець, якщо ти – не дівчина.)) Це – просто особа, людина, яка мріє, досягає мети, стає кращою.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников