Четвер, 13 грудня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Іноземні мови - це нагальна необхідність чи примха роботодавця?

 

Питання важливе, особливо з погляду на те, що ми "йдемо" до Європи та будуємо тісні стосунки з великими світовими державами. Геть політику! Ми говоритимемо про сьогоденну необхідність: нам треба вчитися розмовляти зі світом! Однією з найбільш поширених мов, якою спілкуються люди, - є англійська. Не дивно, що саме її вивчають у більшості шкіл. Ми не говоритимемо про якість викладання іноземних мов, хоча ця тема важлива та заслуговує окремого  детально розгляду, проте це буде вже інша розмова.

 

Говоритимемо про важливість знань іноземної мови. Чи насправді, щоб отримати гарну роботу, конче необхідно вміти розмовляти або писати іноземною мовою?

 

 

Звісно, для низькооплачуваних вакансій знати англійську не потрібно. Навіщо прибиральниці, слюсарю або монтажнику цей English? Якщо вони хіба що не є власниками свого бізнесу! Проте сучасні тенденції не залишають вибору: навіть прибиральник у недалекому майбутньому знатиме англійську. Хочеш отримувати вищу зарплатню та прибирати офісні приміщення міжнародної фірми - вчи іноземну. Ще є альтернатива: прибирати туалети, які не відвідують іноземці, і тоді не доведеться з ними стикатися та примусово розмовляти.  

 

Звісно, я, автор даної статті, дещо перебільшую, проте це необхідно для того, щоб пояснити, на які зміни слід очікувати у майбутньому, та звернути увагу читачів на те, які тенденції вже проявляються. Якщо зараз для роботи в магазині продавцям потрібна вища освіта, незабаром вимагатимуть знання англійської, для того щоб продавець міг самостійно консультувати покупців стосовно вибору та замовлення товару на іноземних сайтах, як приклад.

 

Ознайомтеся з топом-9-ма професіями, які за прогнозами спеціалістів у найближчому майбутньому вийдуть на передові позиції.

 

1. Інженерні спеціальності у поєднанні з економічною та юридичною освітою, зі знанням англійської або будь-якої  іншої європейської мови. Це пов’язано з тим, що західні компанії впевнено поширюються на наш ринок. Поки що це переважно відбувається у столиці та містах-мільйонниках, проте спостерігається тенденція до поширення на периферії. Виробництво потребує менеджерів середньої ланки, технічних спеціалістів та інженерів у дедалі менших містах. Якщо ваш шеф – іноземець, вчіть іноземну! 

 

2. IT-спеціальності. Імідж та показник рівня надійності фірм напряму пов’язані із наявністю чи відсутністю сайтів у даних компаній, абсолютна більшість яких хоче звернути на себе увагу Інтернет-користувачів. Тому потреба у програмістах постійно збільшується. Тим паче, що за роботою сайтів треба постійно стежити, допрацьовувати програмне забезпечення, налагоджувати та коригувати роботу ресурсів. Саме тому веб-дизайнер – мабуть, одна з найбільш оплачуваних спеціальностей у сфері IT. Чи потрібна тут англійська? – Напевне, відповідати не потрібно.

 

3. Нанотехнології. Це технології, які основані на роботі з молекулами та атомами. Вони дозволяють розкрити невідомі корисні, приховані властивості речовин. Завдяки нанотехнології ми маємо мікросхеми, нанороботів, а також інженерні продукти на атомному рівні. У майбутньому наносфера охопить машинобудування, космічну галузь, харчову промисловість, медицину тощо. І цим займаються міжнародні корпорації зі світовим іменем.

 

4. Біотехнології. Генна інженерія зараз широко використовується у сільському господарстві для отримання генно-модифікованих продуктів. Біотехнології широко використовують у молекулярній медицині та фармацевтичному виробництві. Спеціальності у поєднанні біотехнологій та електроніки – справа недалекого майбутнього. Можливо, саме вам удасться створити біочіп!

 

5. Маркетинг, PR та реклама. Уже зараз у більшості середніх та великих компаній, особливо міжнародних, є свої маркетологи, PR-спеціалісти та рекламні менеджери, які займаються просуванням продуктів, стратегій, формуванням попиту, ставленням споживачів до торгової марки тощо.

 

6. Сфера послуг. У наш кризовий час, як не дивно, люди споживають все більше й більше послуг, при чому потребують все вищої якості. Це і хімчистки, і перукарні поруч з будинком, і гарний дитячий садок з англійською мовою, і багато іншого… При чому часто пропозиція випереджає попит, тобто диктує його, як це буває з новими модними видами послуг, які прийшли до нас із інших держав, як то 3-D кінотеатри, пейнтбол, квести тощо… Знання іноземних мов особливо актуальні для великих міст. Якщо ви працюєте в ресторані, то будьте впевнені, що колись вам доведеться обслуговувати іноземця. Це ж стосується й інших сфер послуг. Роботодавцю краще взяти людину, яка все ж таки вміє спілкуватися іноземною мовою.

 

7. Екологія. Усім відома проблема збереження навколишнього середовища. Сфера екології покликана запобігати зростанню шкідливих викидів у атмосферу. Від спеціалістів потрібні глибокі знання фізики, хімії, біології, комп’ютерного моделювання, іноземних мов.

 

8. Альтернативні джерела енергії. Відомо, що запасу нафти вистачить максимум на пару десятків років. Тож зараз у світі розпочався глобальний пошук альтернативи звичному паливу. До вирішення даних питань залучені фахівці з різних країн. Лише разом ми подолаємо енергетичну кризу в світі.

 

9. Медицина. Пошук шляхів подовження віку людини триватиме вічно, поки такий спосіб не буде виявлено. Вже зараз використовуються розробки провідних фахівців світу в сферах електроніки та біотехнологій, які зараз ще на стадії досліджень. Через 10-15 років вони стануть звичним явищем, проте й надалі залишатимуться дорогими. Ось тут і почнеться активна робота, спрямована на те, щоб зробити ці засоби доступними для дедалі більшого кола людей.

 

Для абсолютної більшості нових вакансій, які матимуть гарне матеріальне забезпечення у майбутньому, дуже необхідні знання іноземних мов, бо все це – спілкування з іноземними колегами, відрядження, налагодження стосунків, можливість листування, перекладу інструкцій тощо…

 

А ось список професій, якщо ви вирішили тісно пов’язати своє життя з предметом «інозмна мова».

 

1. Викладач. Приватні репетитори мають непоганий заробіток. Заробляти своїми знаннями мови – це велике задоволення та безмежні можливості: і передача досвіду юному поколінню, і подорожі, і спілкування з різними людьми… Професія - для Вчителів, які з великої літери, які є майстрами власної справи.

 

2. Копірайтер. Займається написанням статей іноземною мовою. Зарплата у валюті країни, для якої пише тексти. А це вигідно за наших теперішніх часів. Ще один плюс: робота вдома.

 

3. Письменник. Для цього окрім знань мови потрібний хист. Але спробувати варто! Гонорари на все безбідне життя, за умови успішного просування книг, – забезпечені. Знов таки плюс: робота вдома.

 

4. Перекладач. Є переклади письмові, є усні. Фахівці даної професії мають дуже непоганий заробіток. При чому працювати можна як у офісі, так і дистанційно, сидячи вдома.

 

5. Журналіст. Висвітлення подій за кордоном для наших телеканалів (та навпаки) приносить чималий прибуток. Професія журналіста затребувана у будь-які часи. І для тих, хто любить багато подорожувати, і для дистанційних працівників.

 

Якщо Ви, шановний читачу, маєте за мету в майбутньому отримати гарно оплачувану роботу, маєте хист до іноземних мов – у Вас є всі шанси, Вас можна назвати щасливчиком, бо Ви маєте знання. Якщо не маєте – терміново беріться до справи! Іноземна мова вивчається 1-4 роки для базового володіння та 5-10 – для професійного прогресивного застосування. Бажаємо успіхів у вивченні мов!

 

Навчальний центр “AB-Lingvo”

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников