Вівторок, 23 липня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 25. Умій відстоювати свою позицію!

 

Ці поради дозволять тобі не дати себе в образу та відстояти свої переконання.

 

1. Не дозволяй нікому порушувати твої права. Ніхто цього не має права робити. Ніхто не може тебе змусити чинити щось проти твоєї волі. Якщо ти відчуваєш, що тобі некомфортно, неприємно, боляче, образливо – зберися духом та захисти свою позицію. Проте не порушуй прав інших людей, відстоюючи свої! Не варто захищати свою думку в бійці (якщо тільки тобі не загрожує небезпека). Пам’ятай, є слова та дії, які не шкодять фізично, проте значно дієвіші за фізичне протистояння. Достатньо відмовитися робити щось проти твоєї волі кілька разів одними і тими ж словами, і до тебе вже навряд чи підійдуть із цим питанням. Якщо треба – повтори це стільки разів, скільки буде необхідно.

 

 

- Петре, дай три гривні, я тобі одразу віддам усе, що узяв за тиждень! Тобі що, шкода для твого найкращого друга?

Твоя дія: - Сьогодні у мене є важливі справи, я маю витратити свої гроші на вирішення однієї проблеми. (У жодному випадку не пояснюй, якої саме, інакше твій «товариш» буде у тебе канючити гроші далі, вигадуючи різні випадки, як ти можеш обійтися без твоїх грошей).

- Та ну, я завтра віддам.

- Ні! Сьогодні у мене є важливі справи, я маю витратити свої гроші на одну справу.

- Що за справа?

- Не можу сказати, але важлива для мене, і мені потрібні гроші.

 

Звісно, краще не оприлюднювати, скільки у тебе є грошей. Краще сказати, що взагалі немає.

 

2. У тебе буває так, що ти не хочеш з кимось погоджуватися ну ніяк, а він, як на зло, вмовляє тебе: дати на час твій телефон, флешку, гроші, піти кудись, щось зробити? Ці поради лише для того, щоб відмовити тим, кому ти не хочеш давати свої речі, гроші, гаяти свій час… Заради справжніх друзів, напевне, варто йти на поступки.

 

Будь упевненим у своїх діях та думках. Це додасть тобі сил для виконання справи якомога кращим способом. Май свою власну думку, не погоджуйся на чужі заклики зробити щось неправильне або те, чого ти не хочеш. Навчайся відмовляти! Це так просто – сказати «Ні»!

 

- Ні, вибач, Андрію, я не можу тобі дати свій планшет. Я повинен зробити проект до заняття з репетитором. (Інколи варто щось вигадати. Вигадка заради збереження цілісності свого майна та грошей – не є брехнею). Не варто казати: «Не дам, бо зламаєш». У такому випадку настирливий друг не відстане, і рано чи пізно тобі доведеться поступитися. А тобі це не треба.

 

3. Вір у краще. Весь негатив варто залишати позаду. Це вже минулося, дивися лише у майбутнє. Якщо ти – людина позитивна, ти притягуватимеш лише таких самих позитивних. Якщо у тебе в житті щось не клеїться, замислися, чи завжди ти чиниш правильно! Твої друзі – це твоє віддзеркалення. Змінюй себе – і оточуючі будуть ставати іншими разом із тобою. Покинь поганих друзів, які закликають піти щось вкрасти, комусь зробити щось погане!

 

- Я не буду брати участь у цьому. Не піду.

- Та ти просто боягуз. Там всього то перекинути пакет із яблуками за огорожу. А нарвемо ми з Миколою.

- Нехай я боягуз, проте ні!

 

Краще ж бути по-їхньому боягузом, ніж сміливцем у тюрмі, правда? Думаєш, те, що вони розкажуть у класі, що ти – боягуз, зашкодить якось тобі? Тебе за це дражнитимуть та не поважатимуть? Якщо так, тобі точно треба міняти друзів на тих, в середовищі яких тобі не треба буде звітувати за свої незроблені негарні, відразливі вчинки.

 

4. Ніколи не підтримуй тих, хто дражнить та усіляко чіпляється до інших! Інакше отримаєш те саме по відношенні до тебе! Те, що віддаємо – те й отримуємо, тільки у набагато збільшеному вигляді. Це діє як для вчинків людей, так і для ставлення до чиїхось дій. Підтримуватимеш погане – погане й отримаєш. Це закон Усесвіту.

 

Передбачаємо питання: «Якщо я буду давати людям гроші, то я буду їх отримувати назад більше?» - Так, проте поводженню з грошима варто вчитися. Їх варто давати тим, кому вони насправді дуже-дуже потрібні і стільки, скільки тобі комфортно віддати, тоді вони повертатимуться до тебе у помножених розмірах. Наприклад, пожертвувати на лікування хворим діткам, дати на гривню більше твоєму улюбленому перукарю, яка задля тебе старається якнайкраще, залишити продавцеві копійки решти з покупки морозива (тоді тобі завжди рекомендуватимуть тільки свіжі ріжки), дати бабусі в супермаркеті 50 копійок, яких їй не вистачає на покупку хлібу…

 

Незабаром ти помітиш, як у твоє життя приходять фінансові дива: хтось повертає борг, про який ти благополучно забув, десь із книжки випадають 50 гривень, які тобі подарували на день народження кілька років тому – у тебе почнуть з’являтися гроші.

 

Шановні батьки! Ми навчаємо ваших дітей робити добро людям, жертвувати гроші тим, хто потребує допомоги. Це набагато краще, ніж проїсти їх, витративши на мівіну або на жуйки. Звертаємося до вас поставитися із порозумінням до даних порад. Обговоріть із дитиною разом, на що і скільки ви дозволяєте витрачати з метою допомоги! Якщо дозволяєте. Робити добро людям – це добре. Якщо у когось інші переконання – не беріть до уваги дані поради!

 

Шановна дитино! Пам’ятай, не варто впадати у крайності: віддати усе – це верх безглуздя. Навіть із найкращих спонукань.

 

5. Не бійся звертатися за допомогою. Тобі є до кого. Це і твої батьки, в першу чергу, і вчителі, і репетитори… Якщо тебе щось непокоїть, обов’язково говори про це дорослим. Що б із тобою не трапилося, а батьки і вчителі обов’язково дадуть раду твоїм переживанням та проблемам.

 

Найголовніша порада: будь добрим до оточуючих, справедливим, проявляй співчуття. Головне – бути Людиною, у кращому з можливих її проявів. Тоді і настрій буде чудовим, і здоров’я відмінним. Успіхів у всіх починаннях та продовженнях!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников