П'ятниця, 16 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 26. Інтернет покаже, хто ти!

 

Спілкування в мережі Інтернет, без сумніву, є невід’ємною частиною сучасного життя. Людина – істота соціальна, і намагається вона спілкуватися не тільки оффлайн (при зустрічі з собі подібними), а й онлайн, будучи вдома на самоті та листуючись у соціальних мережах та месенджерах.

 

Якщо ти належиш до людини надсучасної, маєш обов’язково пам’ятати, що ти - людина не тільки в школі, в магазині або аптеці, а й у мережі Інтернет. Те, що тебе не бачать під час віртуального спілкування, зовсім не означає, що ти можеш бути позбавленим відповідальності за свої онлайн-дії.

 

 

Мережевий етикет

 

У мережі існує також свій етикет, як і при живому спілкуванні. Дотримуйся цих правил, і ніколи не наживеш собі ворогів (не тільки на сторінках соц. мереж, а й у реальному житті). Часто онлайн-баталії переходять у реальне життя. Пам’ятай про це!

 

1. Будь терплячим та лояльним до співрозмовників. Усі проблеми виникають через невміння поводитися згідно елементарного етикету. Не можна: використовувати нецензурні слова, ображати людей, провокувати на незаконні дії, розпалювати міжнаціональну ворожнечу. Уникай питань національностей, політики та обговорення переваг та недоліків своєї та протилежної статі людей.

 

2. Не спілкуйся на іншу тему, ніж та, у якій ти вирішив відповідати. Це не сподобається топікстартеру. І це некультурно розповідати про свої проблеми, втрутившись у розмову людей, що мають свою власну, спільну бесіду. Уяви, підходиш на вулиці до людей, які обговорюють, куди їм піти на Новий рік, і кажеш: «Ви дурні, хто так святкує? Що ви курите?». (Дорослі, котрим за 40, можуть не зрозуміти, про що йдеться. Це інтернет-жаргон. Нічого спільного з уживанням будь-яких речовин немає). Як ти думаєш, ти отримаєш від них по фізії одразу чи коли тебе доженуть?

 

3. Рекламуй свої товари та послуги у спеціально відведених місцях та з дозволу адміну. Нікому не сподобається, якщо ти вдерешся у його будинок та встановлюватимеш свої правила. Це те саме, що прийти до сусіда та сказати: «Я поставлю у тебе на городі білборд, нехай стоїть». Віртуальний світ нічим не відрізняється від реального: те саме спілкування, ті ж емоції. Пам’ятай, з іншого боку екранів - такі самі люди, як і ти, і вони теж хочуть поваги до себе.

 

4. Будь ввічливим. Ввічливість у мережі залишає приємне враження. Більш приємне, ніж при живому спілкуванні, бо людина може перечитати пост стільки разів, скільки захоче, насолоджуючись інформацією. Навчися ввічливості, і твої пости будуть сприйматися найкращим чином. Хочеш спілкуватися з особами протилежної статі та бути популярним? Хочеш знайти свою другу половинку? – Справ враження на неї!

 

Як бачиш, дотримуватися правил етикету у мережі зовсім не важко, як і у реальному житті. Достатньо гарних манер, вихованості та терпимості.

 

 

Покажи свій аккаунт – я скажу, хто ти

 

Що про тебе може розповісти твій аккаунт? Вигляд сторінки у соц. мережі – це показник внутрішнього світу людини. По аккаунту багато що можна сказати. Наступна інформація згодиться також, коли ти влаштовуватимешся на роботу у майбутньому дорослому житті.

 

1. Людина цілодобово у мережі. Постійно щось постить, спілкується, лайкає усе, що рухається… Таку активність можуть сприйняти негативно роботодавці, твоя дівчина (хлопець), учителі. Тобто ти весь час сидиш у Інтернеті, та більш тебе ніщо не цікавить.

 

Важливий контент, який ти розміщуєш у себе на стіні. Якщо ти самостійно генеруєш публікації (сам їх пишеш та, важливо, розумно!), шукаєш важливий, цінний та корисний матеріал, ти обов’язково справиш лише найкраще враження. Це показник рівня освіченості. А підтвердженням цьому слугують відгуки твоїх читачів. Твоя сторінка – твоя візитна картка. Пам’ятай!

 

2. Людина весь час мовчить. У мережі буває, але жодної іншої активності. Така людина, однозначно, справляє враження замкненої, асоціальної особи, яка сама у себе на думці, і невідомо, як піде з нею спілкування. З такою людиною страшно зустрічатися в реалі. Хто зна, що вона собі мислить!?

 

Особливо, якщо ти у майбутньому вирішиш стати людиною публічною: журналістом, громадським діячем, підприємцем тощо, тобі варто змінити свою модель поведінки навіть у мережі, бо часто онлайн-профіль – показник особистості людини перед власне знайомством з нею у реальному житті.

 

3. Язиката Хвеська. Стеж за тим, що відповідаєш у мережі. Наприклад, сказане в реалі буде почуте лише групою людей, яка була присутня на той момент. А сказане в Інтернеті можуть перечитувати знов і знов, коментувати, репостити іншим користувачам. Врахуємо й те, що можуть з’явитися плітки… Сотні, тисячі дізнаються про тебе!

 

Думай, що пишеш! Навряд чи роботодавцю сподобається те, що ти постійно вступаєш у негативні дискусії, постиш оголених дівчат, є членом непристойних пабліків… А уяви, як відреагує на це твоя дівчина!

 

4. Розшарування особистості. Не заводь 11 профілів: для спілкування, для роботи, для другої половинки, для тролінгу… Усі вони легко вираховуються, варто лише пройтися Гуглом. Враження про нецілісність особи та її натуру перевертня очевидні: в одному аккаунті – гарний та пушистий, в іншому – для роботи, усе, як треба, у третьому – безлад та образи…

 

У такому випадку забудь про гарну роботу та про нормальні людські взаємини в оффлайні.

 

5. Усе складно. Проблеми з граматикою. Хоч тебе ніхто з учителів не буде перевіряти, проте не забувай, що перше враження про тебе – найважливіше - і у роботодавця, і у другої половинки, і у колеги, і у співвласника майбутнього бізнесу. Елементарна грамотність – норма спілкування. Якщо людина пише речення з маленької літери, замість розділових знаків ставить три крапки – це говорить про рівень підготовки такої людини у школі та про її, можливо, розумовий рівень.

 

6. Мі-мі-мішність – це якось… несерйозно. Якщо ти хочеш стати успішною людиною, якій довірятимуть та яку поважатимуть, покинь звичку постити котиків-єнотиків, суконьки з модельками, у котрих «губки бантиком», рожевий гламур та вигуки «мі-мі-мі» у кожній фразі. Такі люди успішними не стають!

 

Для успіху треба особливий склад розуму, не засмічений різним непотребом. Котики та собачки це добре, вони викликають гарні емоції. Але ж не варто з цим перебільшувати! Напевне, ти розумієш, про що йдеться, і не раз бачив у мережі людей з гіпертрофованим почуттям прекрасного. Пам’ятай, довіряють тим людям, поважають тих людей, які серйозно ставляться до життя, спілкування, обов’язків!

 

7. Тіло людини – витвір природи… Проте не варто забувати і про пристойність розміщених фото. Виставляючи себе на показ, ти можеш зіпсувати враження про себе.

 

До речі, дівчата, ви справді думаєте, що ваші напівоголені плечики та величезні вії та не завжди рівні (інколи просто намальовані) брови можуть розповісти про розум? Пари сходяться саме по розуму. Якщо двоє відповідають одне одному, утворюється соціальний осередок. А легкодоступність на фото приваблюватиме не тих людей, хто вам дійсно треба! І не дивно, чому це дівчина не може знайти супутника життя! Тож не варто псувати свою зовнішність! Будьте собою, показуйте свій розум.

 

Пам’ятай! Віртуальний світ – частина тебе. Невід’ємна. Як покажеш себе там, так до тебе ставитимуться і в реалі. І не варто ховатися під фейками. Такі люди не стають успішними. Ти – вище них. Прагни бути кращим. Роби добрі речі. Будь стриманим та ввічливим. Успіх неодмінно до тебе прийде. Назавжди.

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников