Субота, 18 серпня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

 

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Наші нові статті

"Я для своєї дитини...". Тема №4. Вартість послуг…

  "Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне...

Администрация 01 серп. 2018 Hits:161 Публікації

Read more

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором…

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором є шкільний учитель?

  Напевне, якщо учитель від Бога - то це дуже добре: він чудово знає дитину, усі прогалини у знаннях, може найбільш...

Администрация 31 лип. 2018 Hits:158 Публікації

Read more

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які…

  А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та...

Администрация 30 лип. 2018 Hits:148 Публікації

Read more
Виховуємо підприємця. Покрокові інструкції від директора “AB-Lingvo”

 

1. Навчаємо накопичувати.

 

Візьміть три конверти (скриньки, торбинки тощо), напишіть на них «іграшки», «солодощі», «планшет». Поясніть дитині, що ті гроші, що Ви їй даєте на кишенькові витрати, вона може сама розподілити таким чином, як їй заманеться: можна одразу піти до магазину й купити шоколадку, цукерки або ще щось, а можна покласти у конверт «іграшки», зачекати пару-трійку місяців та купити гарну, омріяну іграшку. А ще можна терпіти довше та зберігати гроші у конверті «планшет» та купити пристрій, про який дитина так довго мріяла. Звісно, Ви можете дитині допомогти, додавши певну суму на покупку, поклавши уявну, намальовану вами банкноту з номіналом, наприклад, у 1000 грн. до її конверту. Це мотивуватиме дитину до накопичення та не даватиме можливості їй «зірватися».

 

 

2. Детальний облік.

 

Ваша дитина повинна щодня звітувати перед Вами про свої витрати та аналізувати, на що буди витрачені кошти «з користю», на що «для насолоди», а на що – «непередбачено» (термінова покупка зошита, набору фарб тощо). Ніколи не аналізуйте так звані «шкідливі витрати» (сухарики, мівіна, жуйки тощо). Віднесіть це до «насолоди», вказавши, що вона була не такою корисною, як могла бути (наведіть приклади кращих, корисніших продуктів). Чому так? – Справа в тому, що дитина не боятиметься Вам зізнаватися, що купила мівіну, казатиме завжди правду, - у Вас усе буде під контролем.

 

Далі: доручіть дитині вести сімейний бюджет. Поясніть, скільки заробляє родина, у кого які потреби, на що треба витрачати кошти обов’язково, що лишається «на себе». Таким чином, дитина навчиться економити і свої кишенькові гроші.

 

3. Цінувати працю.

 

Поясніть, як дістаються гроші, що для цього треба робити, які у неї (дитини) будуть обов’язки у родині та які обов’язки матимуть інші члени родини. Робота по дому – святий обов’язок кожної людини. Але за Вашим бажанням може бути перелік робіт, за які Ваша дитина може отримувати кишенькові гроші. Все одно Ви даєте кошти на витрати дитині, то можна давати їх, привчаючи до ринкових відносин (цього не навчають дітей ані в школі, ані в більшості родин, саме тому у дорослому житті у дитини виникають проблеми). Це особиста, суб’єктивна думка автора статті: усе має бути в міру. Безліч психологів ведуть дискусії стосовно того, чи платити дітям гроші за виконану роботу. Тож вибір за Вами!

 

4. Витрачай, але спочатку думай!

 

Поясніть, які витрати більш потрібні, ніж інші, чому варто купити зимові чобітки замість купи цукерок. Навчайте жити на ті кошти, які може заробити родина. Запропонуйте відсвяткувати день народження на певну суму грошей замість шику. Нехай дитина сама логічно дійде того висновку, що варто зберігати гроші, а не витрачати «на повну», навіть якщо у тебе День народження. Але спочатку Вам треба допомагати дитині отримувати цей логічний результат, навчати мислити.

 

5. Частіше говоріть про гроші!

 

У нашій країні досі не заведено спілкуватися про гроші ані в школі, ані навіть у родині. Раптово дитина виростає та дізнається, що гроші не ростуть у гаманцях батьків, що стає справжнім шоком для неї. Говорити про гроші – це нормально. Це планування бюджету, нових корисних покупок, свого фінансового майбутнього.

 

Віддавайте борги. Борг – це ворог фінансового статку. Поясніть дитині, що взяти гроші можна у друзів, знайомих, банку. В принципі, у цьому немає нічого поганого. Лише вчасно треба віддавати. Брати кредити можна у самих крайніх випадках, і те лише якщо ти на 200% впевнений, що зможеш його повернути. Прибутків має бути достатньо, щоб жити, не голодувати та віддавати кредит. Лише у цьому випадку!

 

6. Вкладайте та збільшуйте!

 

Коли накопичено певну суму, можна не тільки зробити велику покупку, а й вкласти гроші, щоб вони могли приносити прибуток. Відкрийте разом із дитиною накопичувальний рахунок у парі банків, вносьте щомісячно певні домовлені суми коштів та спостерігайте, як працюють ваші гроші. Це навчить дитину піклуватися про своє майбутнє. Це початок фінансового виховання. У дорослому житті дитина зможе вкладати гроші у акції, нерухомість тощо. Є безліч ігор, які навчають цього.

 

7. Розповіді про підприємців

 

Розкажіть дитині про те, як хтось заробив свої перші гроші, заснував компанію тощо. Таких історій, при чому справжніх, із життя дуже багато. Наводьте приклади, обговорюйте, мрійте, плануйте та втілюйте разом!

 

8. Благодійність

 

У нашій країні уявлення про багатих людей хибне, негатив нав’язувався постійно, і навіть зараз, хоч уже й інші настали часи, ми дивимося на екрани телевізорів, на наших депутатів, та думаємо про усіх без винятку багатих людей, м’яко кажучи, погано. Поясніть дитині, що бути багатим – це добре, до цього треба прагнути, щоб мати можливість допомагати іншим. У магазинах безліч скриньок про допомогу хворим дітям. Виділіть із дитиною часточку коштів на благодійність, бо ви разом це можете собі дозволити, бо ви – не бідні. Виховуйте позитив стосовно свого матеріального статку. Говоріть про себе «Ми – багаті». Багатий – це не скнара. Вас не має турбувати те, що є люди з матеріальним статком, які не цінують чужу працю, використовують інших задля своїх цілей та роблять погані вчинки. Робіть добро заради себе!

 

Чиж М.В.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

 

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

 


Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Вход для сотрудников