Вівторок, 23 липня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 12 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 12 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 6 років разом

Весело зустрінемо Новий Рік…

 

Новорічні свята для нас є можливістю приємно провести час біля телевізора, насолоджуючись смачними стравами. Звичайно, програми телебачення наввипередки пропонують телеглядачам веселі та цікаві мюзикли та концерти, що тішать серця людей різного віку. Але найбільш жаданий - Новий Рік саме для дітей. У цей період вони чекають не тільки подарунків, але й чогось нового, чудового, веселого. Так, Новий Рік повинен бути не тільки веселим, але й активним. Ідея попоїсти смаколиків та всістися перед телевізором зараз актуальна для літніх людей, хоча й серед них знайдуться такі, хто з радістю поряд з дітьми та онуками візьме участь у новорічній програмі ігор та розіграшів, навіть давши фору молодому поколінню.

 

Дорослі та дітлахи радо сприймуть насичену програму на Новий Рік, де розігруються невеличкі призи, залучається уява та фантазія. Веселощі близькі усім, як дітям, так і дорослим. Що ж треба, щоб святковий вечір запам’ятався надовго? Треба доручити організацію відповідальній людині, що повинна мати приблизний план проведення свята:

- скласти список гостей, зокрема маленьких;

- продумати хід заходу;

- запастися необхідним інвентарем;

- придбати заохочувальні призи;

- спланувати технічне забезпечення;

- потурбуватися про пам’ятні фото або відеозйомку.

 

 

 

Звичайно, що важливим буде й те, де саме проходитиме святкування Нового Року. Якщо це квартира, то конкурси та ігри повинні бути орієнтовані на невеличке приміщення. Коли ж свято проводиться у дитячому садочку або школі, то можна включити більш жваву конкурсну програму.

 

Отже, які ж ігри можна запропонувати в новорічні святкові дні? Одна з них «Випадковий подарунок». Ця мінігра підійде як для великих залів садка та школи, так і для невеличкої затишної квартирки, прикрашеної ялинкою та новорічними гірляндами.

 

Реквізит:

- мотузка;

- невеличкі призи (жуйка, цукерка, символ року, брелок, ручка, гігієнічна помада тощо);

- хустка для зав’язування очей;

- пакувальний папір;

- ножиці.

 

Хід гри.

Двоє людей натягують мотузку, на якій висять подаруночки у формі цукерок, загорнуті у пакувальний папір. Кожен учасник із зав’язаними хустинкою очима зрізає собі подаруночок. Ця гра дає можливість отримати для себе невеличкий презент до основного подарунку.

 

Також цікаво буде гостям перевірити свої акторські здібності. Це легке завдання, бо не потребує особової підготовки та реквізиту. Треба зобразити символ року, наразі Півня. Хто найбільш вдало впорається з цим завданням, той стане переможцем. Крім того цей конкурс підніме настрій та дасть можливість посміятися від душі.

 

Цікавим може бути конкурс «Найбільш нарядна ялинка».

 

Реквізит:

- ялинкові іграшки, бажано пластмасові;

- сніжинки;

- мішура;

- гірлянди;

- намисто;

- шарфи;

- стрічки та інше.

 

Хід гри.

Складаються дві команди з дорослих та дітей та наряджають кожна свою ялинку, роль якої виконує… обрана людина. Зазвичай, у ролі ялинки виступає дорослий. Результати можуть бути дуже неочікувані.

 

Наступний конкурс передбачає, що місця для гри повинно бути досить для того, щоб можна було бігати. Конкурс «Сніжки».

 

Реквізит:

- газети;

- веселий музичний супровід.

 

Хід гри.

Дорослі та діти розподіляються на дві команди. Газети зминають у грудки та цими уявними сніжками по сигналу починають кидати одне в одного. Весела музика має бути фоном цієї дії. Коли музика вимикається, учасники починають збирати сніжки. Хто збере більше – той переможець! Звичайно, для маленьких гравців треба передбачити заохочувальні призи.

 

Ще одна гра, яка сподобається і дорослим, і дітлахам «Царівна Несміяна». Для цієї розваги не треба жодного реквізиту. Суть гри в тому, що ведучий пропонує бажаючим виконати якусь дію. Наприклад, доторкнутися до вуха сусіда, потертися об спину того, хто стоїть поруч, підняти четвертий палець другої руки тощо. Метою ведучого є змусити учасника всміхнутися. Той, хто не стримає посмішки – вибуває з гри, а найбільш незворушний гравець отримує символічний приз (це може бути намальоване на папері обличчя, з потоком сліз з очей, тобто, саме «Царівна Несміяна»).

 

Окрім активних ігор, учасникам святкового заходу можна запропонувати відгадування загадок. Звичайно ж, тематика повинна бути новорічна, але складність має бути різна, щоб навіть найменші гості свята змогли знайти відповідь. Створивши дві команди, що складатимуться з дорослих та дітей (якщо свято проводять у сімейному колі), можна чергувати складність загадок. Звичайно ж, планувальнику свята треба заздалегідь підготувати новорічні загадки, яких дуже багато на сайтах в мережі. Проте, якщо хтось має творчий склад розуму, то також можна придумати загадки, навіть спробувати це зробити, закликаючи до пошуку рими учасників новорічної вечірки.

 

Гра по відгадуванню загадок має назву «Загадковий чемпіонат» та чудово впишеться у програму новорічних розваг для дітей.

 

Реквізит:

- скручені клаптики паперу,  що містять невеличкий текст загадки;

- стілець;

- мішечок для складання «сніжинок» або чиясь шапка.

 

Суть гри в тому, що на клаптиках паперу пишуться загадки, їх може бути десь по три на одну дитину. Ведучий стає на стілець та робить снігопад, викидаючи «сніжинки» з паперу, скручені в циліндрики. Кожен малюк ловить «сніжинку» й відповідає на прочитану ведучим загадку, за правильну відповідь отримуючи цукерку. Звичайно ж, ця гра актуальна й для дорослих, проте складність повинна відповідати віковій категорії граючих.

 

Використовуючи веселі ігри та конкурси для своєї родини або для дітей дитячого садка чи школи, можна урізнобарвити класичний новорічний вечір. Звичайно ж, зараз є великий вибір професійних ведучих, котрі запропонують свої послуги на новорічні свята. Проте, доклавши небагато зусиль та згадавши дитинство та дитячі бажання, можна зробити свій Новий Рік радісним, позитивним, незабутнім. Зустріньте зимові свята феєрично, з вогником. Нехай кмітливість та фантазія дають можливість дітям побути дорослими, навчитись грати в команді, а дорослим знову відчути себе дітьми! Веселих свят! З наступаючим Новим Роком!

 

 

Піна Коллада

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников