Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Як підвищити самооцінку: зрозумійте життя вірно

 

Кожен з нас має багато прихованих чеснот. Таланти та можливості дрімають собі до пори до часу, аж допоки людина не проявить їх. Але саме прорізуванню перших стеблин талановитої порослі може заважати занижена самооцінка. Можна собі уявити, скільки нереалізованих талантів та геніальних людей було загублено у віках через низьку самооцінку. Звичайно ж, ніхто не хоче бути послідовником загублених талантів. Для набуття успішності та гармонійності в житті треба обов’язково знайти кожному відповідь на питання: чи не низька у вас самооцінка та, якщо це так, як її підвищити?

 

Розберемо декілька пунктів, а саме: як підвищити самооцінку чоловіку, як добитися підвищення самооцінки жінкам, як додати впевненості у собі дитині, як підвищити самооцінку підлітку?

 

 

1. Як підвищити самооцінку чоловіка

 

Чоловік завжди вважався сильною особистістю, тому для сильної статі самооцінка має велике значення. Ще наші далекі пращури вважали, що чоловік – голова сім’ї, від нього залежать усі важливі рішення та зміни. Протягом багатьох століть саме чоловіки були державними посадовцями, відкривачами нового у науці, звершувачами героїчних подвигів. У наш час жіноча та чоловіча статі практично зрівнялися, окрім того окрема особистість зазнала невеликої деградації в суспільстві. Саме тому самооцінка у деяких чоловіків дещо занижена, а плин гармонійного та повноцінного життя порушується.

 

Для підвищення власної самооцінки чоловік має довести оточенню та самому собі, що він міцно тримається на ногах, має законне місце під сонцем, що він – приклад для наслідування. Для цього чоловікові насамперед потрібно тверезо зважити свої можливості стосовно навколишнього світу.

 

Треба пам’ятати, що бути першим у всьому неможливо! Наприклад, людина може бути великим ученим, але спортсмен чи військовий з тієї людини – ніякий. А от атлетичний чоловік, що підкорив своїми можливостями півсвіту, може бути ледь спроможним написати літературний відгук на рівні старшокласника. Серйозному держслужбовцю, фахівцю своєї справи, може бути зовсім не до снаги розібратися у високих матеріях або у ніжних почуттях. Та ж, незважаючи на все це, кожен має власного «коника», ту родзинку, яка вирізняє його серед інших та дякуючи якій можна піднятися на достатню вершину, щоб гармоніювати із самим собою та навколишнім світом.

 

Не обов’язково робити ставку на приголомшливу кар’єру: чоловік, що займається бізнесом середньої руки, може бути чудовим батьком, а от хлопчина, якому не вдалося досягти вершин у спорті – неперевершений оратор. Також для чоловіка, який не виблискує інтелектом, своїм «коником» може стати мистецька стежина, тощо.

 

Найголовнішою є можливість відкрити у собі те зерно таланту, для зросту якого людина з’явилася на білий світ, а також уникати порівняння себе з тими, хто має успіх у зовсім іншій області діяльності людини: тягніться до собі подібних; шукайте свою стежину; стукайте у різні двері; самовдосконалюйтесь; навчайтесь; ідіть до обраної цілі сміливо!

 

2. Підвищення жіночої самооцінки

 

Думка, що самооцінка для жінки не така важлива, як для чоловіка – хибна! Просто потрібні різні умови для її побудови. Для жінки на самооцінку дуже впливають її зовнішні дані. Але ж створюючи хибні ідеали краси або підтримуючи химерні стандарти сучасності, не всі жінки усвідомлюють, що саме індивідуальність є неповторним критерієм краси. Світу просто не потрібні декілька Анджелін Джолі або інших однакових сяючих зірок, адже вони сяють кожна окремо саме завдяки своїй індивідуальності (тут можна згадати неперевершену самобутність Барбри Стрейзанд, зовнішність якої далека від канонів краси).

 

Але скільки відомих жінок не мають щастя, бо самі на своєму шляху, адже для жінки дуже важливо вміти любити та бути коханою.

 

Що є потрібним для підвищення поваги до себе? Помітьте у собі особливі риси - переконаєтесь, дуже швидко їх помітять інші. Не беріть на себе обов’язки усього світу; вмійте бути слабкою, щоб мати змогу переконатися, що вам обов’язково прийдуть на допомогу; зробіть зі своїх невеличких недоліків великі переваги; реалізуйте свої потреби у суспільстві; шукайте нових шляхів реалізації, не забуваючи, що ви  - Жінка.

 

3. Як додати впевненості у собі дитині

 

Хоч і вважається, що дитинство безхмарне, проте на горизонті в малечі також бувають хмари та переживання. Саме ніжний вік характеризується можливістю заниження самооцінки і це легко пояснюється. Дитина кожен день інтенсивно та безперервно пізнає себе, порівнює з однолітками. Лише пізнання навколишнього світу може привести до постійного змінювання самооцінки.

 

Діти вразливі, тому у більшій мірі залежать від оточення та іншої думки. Саме те, наскільки вони визнані, дозволяє сформувати хитке уявлення про себе. Крайній максималізм та нетерплячість приводить до вразливості дітей та їх психологічної нестійкості.  Як же уникнути багатьох проблем з самооцінкою?

 

Звертаємось до батьків:

 

- нехай дитина вивчає іноземну мову, це допоможе повірити у свої сили;

- відшукайте друзів за інтересами – це чудова нагода виявити сильні сторони дитини, записавши її у гуртки та спортивні секціі;

- дозвольте дитині проявити себе;

- не обмежуйте пошуку дитиною свого напрямку, бо не помиляється той, хто нічого не робить.

Ці невеличкі поради дозволять батькам і самим відкрити нові сторони у підході до дитини, і дати їй змогу знайти себе, вибороти впевненість у собі.

 

4. Підліткам, щодо підвищення оцінки самих себе

 

Саме підлітковий вік вважається найскладнішим періодом людського життя. Підліток відважно шукає себе у суспільстві, при цьому дуже боїться, що потерпить невдачу та буде засуджений оточенням. Отже пам’ятайте:

 

- ви ще тільки починаєте свій шлях, у вас усе попереду;

- доводити світові, що ви чогось варті треба не на пустому місці, а маючи за спиною багаж знань. Так-так, хоч це й заїжджена фраза, але практика показує, що саме під час навчання ви зможете визначитися з напрямком подальшої освіти або праці;

- пам’ятайте, що ви працюєте на майбутнє і саме ви його будуєте;

- будьте такими, як ви є, бо майбуття кличе не сліпих послідовників ідеалів, імітуючих чужі досягнення,  а особистостей, що вміють навчатися на помилках;

- проблеми, що зараз здаються тупиковими вже через кілька років будуть здаватися дрібними, тобто – все минає, як пісок скрізь пальці;

- будьте оптимістом!

 

Отже, шанс мати гарну самооцінку є у всіх та у різному віці. Тому, якщо зараз вас гризе сумління щодо невикористаних можливостей, не пасіть задніх: сміливо крокуйте до бажаного, знайте, що наполегливість і розумне та реальне оцінювання себе допоможе отримати лаври переможця саме там, де треба. Час впевнено іде вперед, і можливостей для самореалізації буде ще дуже багато. Використовуйте їх, щоб зрозуміти життя вірно!

 

Піна Коллада

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников