Субота, 18 серпня 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

 

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 10 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 10 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 4 роки разом

У нас є вакансії

м. Шостка, Конотоп, Кролевець

 Вакансії для вчителів іноземних мов та інших предметів

Детальніше...

Електронна версія газети «Успішна дитина»!

Читайте електронну версію
 нашої газети «Успішна дитина»
тут!
Таким чином Ви ніколи не втратите контакту з нами. 

Наші нові статті

"Я для своєї дитини...". Тема №4. Вартість послуг…

  "Я для своєї дитини зроблю все, що від мене залежить, щоб покращити її життя, матеріальний стан, фізичне та психологічне...

Администрация 01 серп. 2018 Hits:161 Публікації

Read more

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором…

Це добре чи погано, коли у дитини репетитором є шкільний учитель?

  Напевне, якщо учитель від Бога - то це дуже добре: він чудово знає дитину, усі прогалини у знаннях, може найбільш...

Администрация 31 лип. 2018 Hits:158 Публікації

Read more

"Підвид "Дитина успішна". Тема № 37. Якості, які…

  А у тебе є такі? Давай разом дізнаємося, яких рис варто позбутися, щоб у житті бути успішним та...

Администрация 30 лип. 2018 Hits:148 Публікації

Read more
У нашому місті немає куди піти або Усе у нас в голові

 

 

Проблема молоді не стільки алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія, скільки відсутність зайнятості. Люди не знають, чим себе зайняти після роботи або навчання. Часто молодь не знаходить себе в жодному з аспектів, які наразі їй доступні, не бачить перспектив, якщо залишатися жити та працювати у своєму рідному місті. Хтось шукає шляхи для виїзду до іншого міста або за кордон. Проте все одно не всі можуть та вміють самореалізуватися. Ось тут і постають проблеми зі шкідливими звичками.

 

Справа в тому, що через сіру буденність, низькі зарплати, негаразди в країні, родині або робочому колективі людина втрачає «смак» до життя. Приходить із роботи (навчання) – телевізор. Там усе погано, і гіршає щодня. Ще й літак розбився, десь… Усе це дуже негативно впливає на психіку людини. Хочеш бути успішною людиною – геть телевізор – цю брудну помийку! Станеться щось важливе – ти неодмінно про це дізнаєшся від оточуючих.

 

 

Часто в Інтернеті зустрічаються оголошення на зразок «Шукаю роботу в місті N. у зв’язку з переїздом». А на ділі з’ясовується, що потрібний переїзд у зв’язку з пошуком себе. Вдома робити нічого. В сусідньому місті ялинка красивіша, ліхтарі яскравіші, генделики більші - життя культурніше - можливостей, відповідно, більше.

 

Можливостей робити що? Культурно, в лапках, «відпочивати»? Не вистачає закладів? Яких саме? Чи буде ця людина ходити у спортзал, до сауни? Чи куди? Наче таке усе є і в Шостці, і в Конотопі, і в Кролевці, і у Воронежі!!! Що ж люди шукають? Невже ті місця, куди можна піти ввечері з дівчиною, – це культурніші питовні заклади міста N.?

 

Усе у нас в голові, виключно! Усе починається з хобі. Займаючись чимось цікавим, ми знаходимо собі друзів за інтересами, спілкуємося. Ось нам уже не так і немає чим зайнятися: разом ідем до музею, магазину хендмейду (до речі, теж є у кожному містечку, принаймі, де працює навчальний центр AB-Lingvo), гуляємо містом, знаходимо собі другу половинку – і нічого страшного, що не світяться ліхтарі, відповідно, і місцева влада не така погана, бо нам все рівно до неї.

 

Що значить, немає куди піти? Сходіть із друзями хоч раз у зимовий ліс попалити вогнище, посмажити сало на ньому, попити гарячий чай! Помилуйтеся краєвидами, пофотографуйте!

 

Духовно розвинена людина ніколи не нудьгуватиме. Вона знайде що цікаве почитати в Інтернеті, напише статтю, поспілкується з однодумцями, почитає, поблукає у хащах лісу, який часто поруч із будинком (у прямому сенсі, бо ж місто маленьке, дойти не проблема), знайде причудливої форми коряжку з мошком, обере правильний ракурс, намалює щось, хай і не вийде. Проте емоції від перебування на природі, від подиху вітерця, сяяння промінчиків сонця – вони переповнюють людину. Вона тепер не сидітиме на дивані перед телевізором, не обговорюватиме з усіма знайомими плітки. Вона тепер знає, чим зайнятися. Тож, може, справа не в тому, що немає куди піти? Може, треба духовно розвиватися?

 

Розмова піде не про церкви та релігії, хоча і це може мати місце, а про види занять, які роблять людей духовно багатшими.

 

- Заведіть собі хобі. Знайдіть однодумців. Займайтеся цим разом. Не в барах по вечорах, а за улюбленою справою. І самопочуття на ранок здорове буде.

- Сходіть до музею, на виставку. Це не жарт. Там можна зустріти свою ріднесеньку людину – другу половинку. Знайти справжнє щастя зможе тільки той, хто володіє своєю душею, яка в гармонії з оточуючим світом, яка милується, якій цікаво усе добре… Тож навчайтеся любити прекрасне!

- Відвідайте спортзали, сауну, заходи, що влаштовуються у місті. Здоровішими від того будете, бо рухатиметесь більше. Концерти, цирки, змагання – не пропускайте жодного! От тоді наважтеся тільки сказати, що немає куди піти! Спробуйте-но сходити на всі до ряду!

- Відвідайте семінари на біржі праці, виставки вакансій. Це буває цікаво та крисно, якщо є бажання змінити роботу. Подивіться вебінари в Інтернеті на тематику, що Вас цікавить. Поспілкуйтеся з людьми онлайн. Це теж цікаво.

- В соціальних мережах часто зустрічаються оголошення про майстеркласи, зустрічі за інтересами, змагання, квести тощо. Чому б не взяти участь? От не кажіть, що немає куди піти! В мережі пропонують безмежно багато цікавого.

 

Розвивайте свої знання, уміння, навички, характер, хобі – покращуйте життя собі і оточенню своїм позитивом, винахідливістю та багатосторонністю натури. Пам’ятайте, ми – люди! Не смітіть ані на вулиці, ані в Інтернеті, ані у душі іншої людини! Будьте такими, якими хочете щоб були із Вами. Усе, що Ви робите, повернеться Вам у стократному розмірі! Закон Всесвіту!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти / м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Навчальні послуги

Творча майстерня

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз: (096) 985-54-60, (095) 402-88-51

 

Допомога студентам

Виконуємо творчі види робіт: есе, твори, реферати, презентації тощо. Допомагаємо студентам з контрольними.

 


Іноземні мови та інші предмети. Не інтернет. Індивідуальний підхід. Ціни за домовленістю та залежно від виду роботи. Термін: 1-3 дні (окрім об'ємних робіт). 

 

Телефонуйте: 096 985 54 60,

095 402 88 51

Вход для сотрудников