Понеділок, 19 листопада 2018

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

У нашому місті немає куди піти або Усе у нас в голові

 

 

Проблема молоді не стільки алкоголізм, тютюнопаління та наркоманія, скільки відсутність зайнятості. Люди не знають, чим себе зайняти після роботи або навчання. Часто молодь не знаходить себе в жодному з аспектів, які наразі їй доступні, не бачить перспектив, якщо залишатися жити та працювати у своєму рідному місті. Хтось шукає шляхи для виїзду до іншого міста або за кордон. Проте все одно не всі можуть та вміють самореалізуватися. Ось тут і постають проблеми зі шкідливими звичками.

 

Справа в тому, що через сіру буденність, низькі зарплати, негаразди в країні, родині або робочому колективі людина втрачає «смак» до життя. Приходить із роботи (навчання) – телевізор. Там усе погано, і гіршає щодня. Ще й літак розбився, десь… Усе це дуже негативно впливає на психіку людини. Хочеш бути успішною людиною – геть телевізор – цю брудну помийку! Станеться щось важливе – ти неодмінно про це дізнаєшся від оточуючих.

 

 

Часто в Інтернеті зустрічаються оголошення на зразок «Шукаю роботу в місті N. у зв’язку з переїздом». А на ділі з’ясовується, що потрібний переїзд у зв’язку з пошуком себе. Вдома робити нічого. В сусідньому місті ялинка красивіша, ліхтарі яскравіші, генделики більші - життя культурніше - можливостей, відповідно, більше.

 

Можливостей робити що? Культурно, в лапках, «відпочивати»? Не вистачає закладів? Яких саме? Чи буде ця людина ходити у спортзал, до сауни? Чи куди? Наче таке усе є і в Шостці, і в Конотопі, і в Кролевці, і у Воронежі!!! Що ж люди шукають? Невже ті місця, куди можна піти ввечері з дівчиною, – це культурніші питовні заклади міста N.?

 

Усе у нас в голові, виключно! Усе починається з хобі. Займаючись чимось цікавим, ми знаходимо собі друзів за інтересами, спілкуємося. Ось нам уже не так і немає чим зайнятися: разом ідем до музею, магазину хендмейду (до речі, теж є у кожному містечку, принаймі, де працює навчальний центр AB-Lingvo), гуляємо містом, знаходимо собі другу половинку – і нічого страшного, що не світяться ліхтарі, відповідно, і місцева влада не така погана, бо нам все рівно до неї.

 

Що значить, немає куди піти? Сходіть із друзями хоч раз у зимовий ліс попалити вогнище, посмажити сало на ньому, попити гарячий чай! Помилуйтеся краєвидами, пофотографуйте!

 

Духовно розвинена людина ніколи не нудьгуватиме. Вона знайде що цікаве почитати в Інтернеті, напише статтю, поспілкується з однодумцями, почитає, поблукає у хащах лісу, який часто поруч із будинком (у прямому сенсі, бо ж місто маленьке, дойти не проблема), знайде причудливої форми коряжку з мошком, обере правильний ракурс, намалює щось, хай і не вийде. Проте емоції від перебування на природі, від подиху вітерця, сяяння промінчиків сонця – вони переповнюють людину. Вона тепер не сидітиме на дивані перед телевізором, не обговорюватиме з усіма знайомими плітки. Вона тепер знає, чим зайнятися. Тож, може, справа не в тому, що немає куди піти? Може, треба духовно розвиватися?

 

Розмова піде не про церкви та релігії, хоча і це може мати місце, а про види занять, які роблять людей духовно багатшими.

 

- Заведіть собі хобі. Знайдіть однодумців. Займайтеся цим разом. Не в барах по вечорах, а за улюбленою справою. І самопочуття на ранок здорове буде.

- Сходіть до музею, на виставку. Це не жарт. Там можна зустріти свою ріднесеньку людину – другу половинку. Знайти справжнє щастя зможе тільки той, хто володіє своєю душею, яка в гармонії з оточуючим світом, яка милується, якій цікаво усе добре… Тож навчайтеся любити прекрасне!

- Відвідайте спортзали, сауну, заходи, що влаштовуються у місті. Здоровішими від того будете, бо рухатиметесь більше. Концерти, цирки, змагання – не пропускайте жодного! От тоді наважтеся тільки сказати, що немає куди піти! Спробуйте-но сходити на всі до ряду!

- Відвідайте семінари на біржі праці, виставки вакансій. Це буває цікаво та крисно, якщо є бажання змінити роботу. Подивіться вебінари в Інтернеті на тематику, що Вас цікавить. Поспілкуйтеся з людьми онлайн. Це теж цікаво.

- В соціальних мережах часто зустрічаються оголошення про майстеркласи, зустрічі за інтересами, змагання, квести тощо. Чому б не взяти участь? От не кажіть, що немає куди піти! В мережі пропонують безмежно багато цікавого.

 

Розвивайте свої знання, уміння, навички, характер, хобі – покращуйте життя собі і оточенню своїм позитивом, винахідливістю та багатосторонністю натури. Пам’ятайте, ми – люди! Не смітіть ані на вулиці, ані в Інтернеті, ані у душі іншої людини! Будьте такими, якими хочете щоб були із Вами. Усе, що Ви робите, повернеться Вам у стократному розмірі! Закон Всесвіту!

 

Чиж М.В. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников