Субота, 19 січня 2019

Запропонуйте щось...

Натискайте та дивіться, що ми можемо Вам запропонувати згідно з Вашим віком або віком Вашої дитини!

 


 

Навчальні послуги

  

Підготовчі послуги

Неробочі дні

Неробочі дні протягом календарного року:

 

1. День знань - 1 вересня

2. День захисника України - 14 жовтня

3. Новий рік – 31 грудня - 1, 2 січня (3 дні)

4. Різдво - 25 грудня, 7 січня
5. Міжнародний жіночий день - 8 березня

6. Міжнародний день солідарності - 1 травня

7. День Перемоги - 9 травня

8. Великдень (2 дні)
9. 
Поминальний день (1 день)
10. 
Трійця (2 дні)

11. День Конституції - 28 - 29 червня 

12. День Незалежності - 24 - 25 серпня

Мапа сайту

Нам 11 років!!!

16 лютого - наш День народження!

Шостка - 11 років з Вами

Конотоп, Кролевець - 5 років разом

Актуальне інтерв’ю з директором Навчального центру “AB-Lingvo”

 

Напевне, багатьох читачів, клієнтів, потенційних клієнтів навчального центру цікавить, як ідуть справи в організації, чи не передбачено зростання цін, чи достатньо робочих кадрів, як працюватиме центр улітку… Про це ми спитали директора Навчального центру “AB-Lingvo” Чижа Максима Васильовича. Ось відповіді на питання, що були поставлені.

 

Як ми пережили підвищення мінімальної заробітної плати

 

Як відомо, з підвищенням мінімалки також зросли і податкові видатки – удвічі, що не було заплановано бюджетом організації. Такого «сюрпризу» від держави не міг очікувати ніхто. У серпні місяці (місяць укладання бюджету перед новим навчальним роком – ред.) нашою організацією було закладено у бюджет 1) підвищення заробітних плат учителям, 2) видатки на матеріальне оснащення та 3) інфляційні та інші видатки.

 

 

Не враховуючи збільшення вартості опалення та інших комунальних послуг, установлення урядом нашої держави мінімальної ставки заробітної плати на рівні 3200 грн./міс. не очікував ніхто. Мало кого в уряді цікавить, що у нас, як і в усіх інших компаніях, бюджетом не було передбачено такого «семимильного стрибку в майбутнє». Довелося виходити з ситуації, що склалася, тими коштами, що ми мали.

 

Як результат, ми змогли лише  підвищити заробітну платню нашим учителям, ані збільшивши прибутку компанії, ані маючи можливості закуповувати нові підручники для дітей.

 

Напевне, усіх наших клієнтів цікавить, чи буде збільшуватися вартість наших послуг надалі? Хочемо одразу заспокоїти: до кінця навчального року ми не плануємо підвищення вартості, якщо не спостерігатиметься різкого стрибку інфляції (на 50-60% від 1 січня 2017 року), через який може погіршитися рівень життя нашого педагогічного персоналу. Ми відповідальні і за наших учителів як роботодавці, і за те, щоб вони хотіли працювати у нашій організації та продовжували надавати якісні послуги нашим клієнтам.

 

Як у нас із робочими кадрами

 

Уже цього навчального року відчутно помірно різке збільшення клієнтів через зростання потреб у послугах репетиторів нашої компанії. Це відбувається в усіх без винятків містах, де працює наш навчальний центр. Ми відчули нестачу кадрів. Багатьом клієнтам ми були змушені відмовити, поставивши їх у чергу. А далі буде більше…

 

Шалений попит на наші послуги

 

У новому навчальному році очікується шалений попит на послуги репетиторів через підвищення рівня зарплат шкільних учителів. Ми прогнозуємо, що надалі може зростати попит на послуги репетиторів через те, що після збільшення заробітних плат учителів шкіл може зменшитися пропозиція на ринку послуг: навіщо працювати більше (підробляючи репетиторством), якщо можна відпочивати після основної роботи!? Звісно, зайвих грошей не буває, проте, як показує наша практика запрошення до нас на роботу учителів-сумісників (робота за сумісництвом – ред.), вони не надто бажають працювати додатково. Тому ми робимо ставку здебільшого на кваліфіковані молоді кадри, хоча залюбки беремо на роботу і пенсіонерів.

 

 

З учителями-пенсіонерами інша «біда»

 

Якщо вони працюватимуть офіційно, вони не отримуватимуть пенсії або отримуватимуть її не в повному обсязі, а також будуть позбавлені субсидій – усе для вірних громадян держави від можновладців! Це призводить до того, що ця категорія працівників проситься на роботу без офіційного працевлаштування, що не є можливим у нашій організації. Ми не маємо права ризикувати своїм іміджем платника податків, та також фінансові «заохочення» (штраф - ред.) у 320.000 грн. офіційно працевлаштовувати працівників просто не викликають іншого бажання, як брати на роботу тільки легально!

 

У «світле майбутнє» не вірять молоді кадри

 

Через усі негаразди у державі найрозумніші, найпрацездатніші і найпрацелюбніші громадяни покидають нашу країну. Це величезна проблема! І ситуація дедалі погіршується. Професійні викладачі працюють у Польщі на фермах по вирощуванню курей та норок, будують дороги в Росії, працюють на бетонному заводі в Литві… У нас залишаються ті, хто не хоче виїжджати або не має змоги для цього. Серед цих кадрів ми маємо відібрати найкращих.

 

Як бачите, зі зменшенням кількості педагогічних кадрів та зі збільшенням попиту на ринку послуг висококласних репетиторів очікується запит на робочі місця з суттєво більшими заробітними платами. Цього року ми зробили перший крок у цьому напрямку, хоч і у збиток організації.  Можливо, держава нам допомогла у цьому, хоч і несвідомо. В усьому треба шукати плюси. А зростання зарплати учителя – це суттєвий плюс, це гарантія того, що у клієнта буде якісний професійний спеціаліст, який матиме змогу оплатити комуналку, вдягнутися та не голодати.

 

Усі ці перипетії, однозначно, призведуть до здорожчання послуг репетиторів не тільки у нашій компанії. Якщо ми хочемо мати професійних учителів, ми маємо їм платити більше. Це наша політика організації по відношенню до наших кадрів на даний момент. Проте ми намагатимемося уповільнити збільшення цін наших послуг так довго, як це є можливим. Нагадаємо, влітку у нас додатково 3, 5, 7 та 9% знижки на навчання за програмою лояльності (детальніше – спитайте у Вашого завуча або  дізнайтеся за телефонами нашої організації, що вказані в нашій газеті та на сайті).

 

 

Як у нас із вільними навчальними місцями

 

У світлі подій ми намагаємося, як можемо, задовольнити попит на ринку послуг: вмовляємо наших учителів узяти більше робочих годин, пропонуємо навчання у групах для тих клієнтів, чиї фінансові можливості не дозволяють купувати абонемент індивідуального навчання. Цього року ми маємо 7% незадоволеного попиту у навчальних послугах (з окремих предметів), тобто потенційні наші клієнти змушені чекати на свого вчителя. Про наявність навчальних місць треба окремо дізнаватися у нас.

 

Поява нового навчального місця залежить або: 1) від звільнення того місця, що існує (відмова учня від навчання), або 2) від працевлаштування нового вчителя, який пройде конкурсний відбір. Тому ми чекаємо на нові кадри, яким готові надати роботу.

 

Що ми рекомендуємо, щоб мати репетитора від нашої організації?

 

Однозначно, записуватися в чергу уже зараз! Якщо Ви плануєте ходити на заняття з вересня 2017, варто подбати про Ваше навчальне місце вже зараз. Також перевага надаватиметься тим клієнтам, які у повній мірі або частково відвідують заняття влітку, бо це гарантія для наших учителів, що вони матимуть влітку заробітну плату. Такі клієнти у нас отримують додаткові знижки до 9% на навчання влітку. Просимо з розумінням ставитися до цього. Ми зобов’язані утримати наших учителів на робочому місці, щоб вони могли надавати вам послуги!

 

Тенденція 2016 року

 

У 2016 році влітку була помічена різка тенденція до відвідування занять влітку. До 60% існуючих клієнтів продовжили навчання у червні (без літніх канікул або з частковими перервами на від’їзд на відпочинок).

 

З якої причини клієнти “AB-Lingvo” займаються влітку

 

1. Зазвичай існуючі клієнти не хочуть втратити свого вчителя через попит на його послуги. Влітку 2016 року (окрім існуючих клієнтів) до нас прийшла така кількість нових, що ми ледь встигли забезпечити навчальними місцями тих клієнтів, які повернулися восени на навчання. Радимо, якщо берете відпустку на літо, обов’язково попереджайте Вашого завуча про Ваш намір навчатися з вересня! Якщо Ви не даєте відповіді, чи продовжите навчання, ми змушені надати вчителеві іншого клієнта, щоб він не залишився без заробітної плати.

 

2. Клієнти не бажають переривати навчання на літо. Неодмінно, відпочивати влітку варто, але і навчання не принесе шкоди дитині. Хіба може бути шкода від спілкування з учителем?!

 

 

3. Займаються ті, хто бажає тільки на літо. Це та категорія клієнтів, які приїздять до міста на літній період та бажають підтягнути свої знання. Також часто дорослі починають навчання влітку та стають нашими постійними клієнтами. Їм легше почати навчання саме влітку, бо вони мають відпустки та, відповідно, час на навчання.

 

Чому ще варто займатися влітку?

 

- Є вільні навчальні місця та кабінети. А це - можливість обирати зручний графік.

 

- Є найбільш впорядкована система у навчанні через меншу залежність від школи, вишу або роботи.

 

- Влітку більше вільного часу на вивчення предмета. Довший світловий день цьому сприяє.

 

Чи не нашкодить дитині навчання влітку?

 

Спілкування з розумним дорослим протягом 2-3 годин на тиждень навряд чи вчинить якусь шкоду дитині. За цей час також дитина навряд чи перевтомиться, якщо вона у гарному фізичному стані, здорова. До того ж підтримувати мозок у стані розвитку – це надзвичайно корисно. Усім же відомо, як діти забувають усе за літо?!

 

Окрім цього дитина навчиться відповідальності за отримання знань. Вона ходитиме не до школи, як усі, що вже є звичкою, а сама, за власним бажанням, відвідуватиме репетитора (варто батькам постаратися, щоб дитина принаймні так думала).

 

Звісно ж, можна (інколи й необхідно, наприклад, через стан здоров’я) влаштувати дитині двотижневий або більш тривалий відпочинок. Можна дивитися по ситуації, наскільки дитина втомлена. Також поїздка на курорт дуже необхідна, через що також варто тимчасово перервати навчання.

 

Як самостійно підтримувати знання влітку з іноземної мови

 

- Хоча б 2-3 рази на тиждень читайте якийсь текст, звертаючи увагу на переклад

 

- Не забувайте про письмо. Виконання граматичних вправ триматиме мозок у тонусі

 

- Слухайте аудіо та дивіться відео

 

- Спілкуйтеся з кимось англійською

 

Якщо важко самому все це контролювати - для цього є учитель. З ним готуватися до занять доведеться неодмінно, на відміну від самостійної роботи, коли захочеться полінуватися!

 

Подібні рекомендації стосуються також інших предметів: робіть хоча б 1-2 вправи на день, згадайте формули тощо.

 

Ми ж завершуємо наше інтерв’ю та бажаємо Вам видатних успіхів у навчанні та гарних знижок! З оптимізмом дивімося у майбутнє та здійснюймо кроки до успіху! Пам’ятаймо: літо - час отримання знань, а не оцінок. Три місяці літа - достатній період, щоб трохи підучити предмет, і також достатній, щоб його геть забути і почати все спочатку з вересня. Тож діймо, навчаймося, покращуймо знання!

 

 

Записано зі слів директора Чижа М.В.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Контакти / м.Шостка

  (066) 712-99-10

     (096) 397-98-01       

Наше місцезнаходження

Контакти / м.Конотоп

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

 Наше місцезнаходження

Контакти /м.Кролевець

     (096) 985-54-60      

          (095) 402-88-51

Наше місцезнаходження

Пошук по сайту

Запишіть нас...

Щоб записатися до нас на заняття самому або записати свою дитину, натисніть кнопку нижче!


 

Ми у Facebook

 

 Паблік Навчального

 центру "AB-Lingvo"

 https://ablingvostudy

 

 Робота в

 "AB-Lingvo"

 https://ablingvowork

 

 Здоровий Спосіб

 Життя

 https://everhealthylife

Вакансії "AB-Lingvo"

У нас є вакансії. 

 

Відвідайте ось цю сторінку!

 

У зв'язку з розширенням Навчальний центр

"AB-Lingvo" оголошує набір учителів:


англ., нім., польської, італійської, укр. мов, математики, фізики, історії початков. школи, ін. предметів. 


Робота в Шостці, Конотопі, Кролевці.

 

 


Телефонуйте прямо зараз:

(096) 985-54-60

(095) 402-88-51

 

Вход для сотрудников